Marcin Hakiel 6 czerwca skończył 38 lat. Katarzyna Cichopek postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień w roku serią przepięknych rodzinnych zdjęć. Na pamiątkowych fotografiach pozują także dzieci pary: Helena i Adam. Do kogo są podobni? Odziedziczyli urodę po mamie czy po tacie? Zobaczcie te urocze kadry! Ile tam miłości!

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zszokowała nowym zdjęciem! Fani jej nie poznali! "Coraz mniej podobna do siebie"

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka zakochała się nie tylko w tańcu ale również w swoim nauczycielu. Brawurowo sięgnęli po kryształową kulę, ale prawdziwą wygraną była dla nich miłość. Para długo nie czekała aby stanąć na ślubnym kobiercu, a w tym roku będą świętować już 13. rocznicę ślubu! Jednak nim to nastąpi, będzie kilka innych okazji do uczczenia. W niedzielę 4. czerwca Marcin Hakiel obchodził swoje 38. urodziny, z tej okazji Katarzyna Cichopek opublikowała serię rodzinnych zdjęć:

Wszystkiego najlepszego @marcinhakiel ???????? Życzymy Ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości, to już my zadbamy ❤️????‍????‍????‍????

Na zdjęciach pozują również dzieci Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, Adam Hakiel i Helena Hakiel. Aktorka raczej nie pokazuje twarzy swoich dzieci publicznie, jednak tym razem zrobiła wyjątek, a dzieci nieśmiało uśmiechają się do obiektywu. Cudownie patrzy się na taką pełną wsparcia rodzinę! Wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Letnie sukienki w kwiaty Kasi Cichopek to hit lata 2021! Na promocji za 29,99 zł kupisz w Reserved, Sinsay i Mohito podobne

Zobacz także

Katarzyna Cichopek uczciła urodziny męża wyjątkowym zdjęciem na Instagramie. Pokazała rodzinne zdjęcie z dziećmi. Aktorka nie często publikuje wizerunek swoich dzieci. Zobaczcie, jak wyglądają Helena i Adam! Podobni do rodziców?

Instagram @katarzynacichopek

Rodzinny album Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest przepełniony miłością! Tylko spójrzcie, jak oni się kochają! Lubicie oglądać prywatne zdjęcia gwiazd?

Reklama

Katarzyna Cichopek uczciła urodziny męża wyjątkowym wpisem. W tym roku para będzie świętowała już 13. rocznicę ślubu! Ale ten czas leci, a oni kochają się tylko bardziej!

marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama