Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance

Kasia Cichopek jeszcze nigdy nie powiedziała tyle o swoich dzieciach! Zaskakuje metodami wychowawczymi

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami dwójki dzieci: 10-letniego Adama i 6-letniej Heleny.  Ich małżeństwo przechodziło przez różne kryzysy, ale wszystkie udało im się pokonać. Niedawno para świętowała 11. rocznicę ślubu. Wspólnie występują też w programie "Czar par" i zdecydowali się na szczery wywiad dla magazynu "Dobry Tydzień", w którym po raz pierwszy powiedzieli tak dużo na temat wychowania swoich dzieci. Zobaczcie, jaki model rodzicielstwa wybrali!

Jaką mamą jest Katarzyna Cichopek?

Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, że stara się być mamą, która jest blisko swoich dzieci i zawsze ich wspiera.  Dodała też, że jest zainteresowana ich życiem i stawia przede wszystkim na wspólnie spędzony czas i rozmowę.

Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".

Marcin Hakiel potwierdził słowa Katarzyny Cichopek i dodał, że nie są typem rodziców, którzy siadają z dziećmi i "wygłaszają kazanie". Wręcz przeciwnie, stawiają na swobodną rozmowę przy okazji wspólnie spędzanego czasu.

Bierzemy czynny udział w tym, co robią, czym się interesują. Nie chcemy, aby nasza relacja z nimi ograniczała się do tego, że wracamy z pracy, wygłaszamy kazanie, że trzeba tak i tak. Zwłaszcza z naszym 10-letnim synem nauka sprawdza się najlepiej podczas różnych aktywności. Wychodzimy pokopać piłkę i właśnie wtedy w naturalny sposób opowiadam mu o ważnych życiowych sprawach, odpowiadam na jego pytania. Cenimy też nasz wspólny czas na dywanie, całą czwórką, kiedy gramy w planszówki, żartujemy, śmiejemy się, rozmawiamy. To bardzo zbliża - wyjaśnił Marcin Hakiel.

Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pozwalają na korzystanie ze smartfonów?

O złym wpływie nadmiernego korzystania przez dzieci z tabletów i smartfonów wciąż mówią psycholodzy. Gwiazdorska para zdradziła, jakie jest ich podejście do tego tematu. Pozwalają dzieciom korzystać ze smartfonów?

Oczywiście, nie da się tego całkowicie wyeliminować, ale staramy się nie tyle ograniczać, co pokazywać inne możliwości. Nasz syn lubi malować, więc staramy się rozwijać tę jego pasję - wyznał szczerze Marcin Hakiel.

Podobają Wam się metody wychowawcze Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel
Instagram

Rodzina Kasi i Marcina uwielbia spędzać razem aktywnie czas. Warto brać z nich przykład!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z córką

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59