Blond to chyba ostatnio ulubiony kolor włosów gwiazd. Ostatnio mogliśmy oglądać jak w tym odcieniu prezentują się: Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz i Honorata Skarbek. Teraz do tego grona dołączyła Kasia Zielińska. Aktorka podczas wczorajszego odcinka "Bitwy na głosy" zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą.

Reklama

Za kolosalną zmianę odpowiada ulubiony fryzjer Grycanek, Edyty Górniak i Mandaryny, Kajetan Góra. Jest on także najlepszym w POlsce stylistą peruk. Skontaktowaliśmy się z nim z prośną o fachową ocenę nowej fryzury Zielińskiej.

- Kolor Kasi to bardzo jasny beżowy blond z perłowymi refleksami. Taka zmiana koloru z rudego na aktualny mogła wprawić w osłupienie, ale cieszę się że mamy na naszym rynku osoby które lubią bawić się swoim wizerunkiem, a tym samym inspirują innych do zmian których nie powinniśmy się obawiać.

Mimo że to peruka, Kasia prezentowała się dość ciekawie. A jak wy oceniacie? W nowej fryzurze Kasia Zielińska prezentuje się lepiej czy wolicie ją w poprzednim wcieleniu? Porównajcie i oceńcie:

Reklama

A tak Kasia Zielińska prezentowała się w studio TVP podczas nagrania programu "Bitwa na głosy":

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama