Kasia Zielińska przefarbowała się na blond

Kasia Zielińska przefarbowała się na blond?

Kasia Zielińska przefarbowała się na blond

Blond to chyba ostatnio ulubiony kolor włosów gwiazd. Ostatnio mogliśmy oglądać jak w tym odcieniu prezentują się: Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz i Honorata Skarbek. Teraz do tego grona dołączyła Kasia Zielińska. Aktorka podczas wczorajszego odcinka "Bitwy na głosy" zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą.

Za kolosalną zmianę odpowiada ulubiony fryzjer Grycanek, Edyty Górniak i Mandaryny, Kajetan Góra. Jest on także najlepszym w POlsce stylistą peruk. Skontaktowaliśmy się z nim z prośną o fachową ocenę nowej fryzury Zielińskiej.

- Kolor Kasi to bardzo jasny beżowy blond z perłowymi refleksami. Taka zmiana koloru z rudego na aktualny mogła wprawić w osłupienie, ale cieszę się że mamy na naszym rynku osoby które lubią bawić się swoim wizerunkiem, a tym samym inspirują innych do zmian których nie powinniśmy się obawiać.

Mimo że to peruka, Kasia prezentowała się dość ciekawie. A jak wy oceniacie? W nowej fryzurze Kasia Zielińska prezentuje się lepiej czy wolicie ją w poprzednim wcieleniu? Porównajcie i oceńcie:

A tak Kasia Zielińska prezentowała się w studio TVP podczas nagrania programu "Bitwa na głosy":

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12