Kasia Wołejnio pokazała smsy od Violi Kołakowskiej
KONFLIKT GWIAZD

Wyzwiska, groźby i przekleństwa! Uczestniczka "Agenta" pokazała skandaliczne smsy od Violi Kołakowskiej!

Kasia Wołejnio pokazała smsy od Violi Kołakowskiej

Nowy konflikt wśród gwiazd, tym razem uczestniczek programu "Agent Gwiazdy"! Kasia Wołejnio na swoim Instagramie pokazała esmesy, jakie otrzymała od Violi Kołakowskiej. A w nich pełno przekleństw, gróźb i wyzwisk! O co poszło?

Konflikt Violi Kołakowskiej i Kasi Wołejnio

Ich konflikt rozpoczął się już na planie "Agenta". W poprzednim odcinku panie zerwały sojusz i wzajemnie się atakowały. Ale trzeba przypomnieć, że program był nagrywany kilka tygodni temu. Emocje jednak nie opadły, a jest wręcz na odwrót - zacięta wojna trwa! Gwiazda programu "Żony Hollywood" pokazała smsy, jakie otrzymała od Violi Kołakowskiej kilka dni temu!

Uwaga gotowi jesteście? Podobno jak Viola twierdzi to ja mam z nią problem, a nie ona ze mną! Haha zobaczcie jaką ma klasę ta kobieta. Tomkiem niech mnie nie straszy bo mnie nie wystraszy! - zaczęła Kasia na InstaStories. 

Następnie Katarzyna opublikowała wiadomości otrzymane od Violi. Była partnerka Tomasza Karolaka nie oszczędza "koleżanki" z programu. Grozi jej, że "nie zrobi" już niczego w Polsce. Ale nie tylko:

Odpier***dol się ode mnie raz na zawsze rozumiesz?! Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju, gwarantuję Ci, nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom prawda? To do Ciebie wszystko Kasia wróci W Polsce nie masz już czego szukać medialnie, to mogę Ci obiecać. Wjeb***sz się ludziom w życie, bo im zazdrościsz czy tak nienawidzisz, bo Cię ktoś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz… Masakra, naprawdę - czytamy ze zrzutów ekranów zrobionych przez Kasię.

Co o tym myślicie? Jak myślicie, czy naprawdę poszło tylko o udział w "Agencie"? Viola na razie nie komentuje sprawy.

Kasia Wołejnio pokazała smsy od Violi Kołakowskiej

Kasia Wołejnio pokazała smsy od Violi Kołakowskiej

Którą z nich lubisz bardziej?

Viola Kołakowska i Kasia Wołejnio kłótnia
EastNews

Zobacz także: Tomasz Karolak jednak spotyka się z Violą Kołakowską?! Szczere wyznanie aktora

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55