Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kasia Tusk pozywa "Fakt"
Akpa
Newsy

Kasia Tusk pozwała tabloid. Poszło o jedno wulgarne słowo

Żąda wysokiego odszkodowania

Kasia Tusk mocno ogranicza swoją działalność w mediach, ale mimowolnie jest jedną z najpopularniejszych bohaterek kolorowej prasy. Interesują się nią nie tylko media zorientowane na show-biznes, ale również te skupione na polityce. Kilka miesięcy temu głośno było o esemesach z pogróżkami, które otrzymywał Donald Tusk. W szokujących wiadomościach anonimowi przestępcy pisali również o jego córce. Przypomnijmy: Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki. Ujawnił szokującą treść listów z pogróżkami

Sprawa odbiła się szerokim echem i od tamtej pory już chyba nikt nie kwestionuje słuszności przyznawania rządowej ochrony Kasi. Jej samej jednak nie przypadła jedna z publikacji umieszczona w serwisie internetowym "Faktu", która opisywała zaistniałą sytuację. Autor użył przewrotnie sformułowanego tytułu, zawierającego wulgaryzm. Tusk złożyła w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew przeciwko Ringier Axel Springer Polska, wydawcy dziennika „Fakt”. Córka premiera domaga się przeprosin, 50 tysięcy złotych odszkodowania i pokrycia kosztów procesu.
 

W kwietniu br. - dzień po konferencji prasowej, w czasie której premier Donald Tusk odczytał zgromadzonym dziennikarzom treść SMS-ów jakie otrzymuje jego córka - portal Fakt.pl opublikował tekst pt. „Dramat Kasi Tusk. Nazwali ją dziwką. A Tusk dziękuje”. Autor opisywał w nim, w jaki sposób dziewczyna wyraża wdzięczność fanom na blogu za słowa wsparcia. Jednak tytuł artykułu był niejednoznaczny i sugerował, że Donald Tusk dziękował za niecenzuralne słowa kierowane pod adresem własnej córki - czytamy na wirtualnemedia.pl.


Serwis dodaje też, że pełnomocnikiem Kasi Tusk będzie mecenas Roman Giertych.

Zobacz: Kasia Tusk wzięła ślub w sobotę? Mieszkańcy miasteczka zdradzają szczegóły

Kasia Tusk pozywa Fakt


Kasia Tusk na stacji benzynowej:

Donald Tusk śpiewa przebój Beatlesów
YouTube
Newsy
Hit internetu: Premier Tusk śpiewa hit Beatlesów i strasznie fałszuje [WIDEO]
Tak pracują w kancelarii

W ostatnich tygodniach Donald Tusk musiał się sporo tłumaczyć przed opinią publiczną. Tabloidy regularnie informowały o luksusach, w które opływa jego córka, a największy zarzut tyczył się specjalnej ochrony opłacanej za publiczne pieniądze. W końcu jednak premier przemówił i wyjaśnił wszystkie niejasności. Przypomnijmy: Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki. Ujawnił szokującą treść listów z pogróżkami Teraz w sieci pojawiło się wideo, które z pewnością poprawi atmosferę wokół Tuska i premier zyska nowych sympatyków. Kancelaria opublikowała filmik, na którym widzimy i przede wszystkim słyszymy premiera śpiewającego przebój Beatlesów "Hey Jude". Wprawdzie ciężko dosłuchiwać się tu wokalnych popisów i dominuje fałsz, ale całość wypadła naprawdę uroczo. Wideo już jest hitem sieci, a internauci chętnie publikują go na swoich profilach na Facebooku i innych portalach. Śpiewający Tusk ma ponoć zwiastować ogłoszenie wielkiego koncertu Paula McCartneya w 25. rocznicę wyborów w Polsce. Zobacz: Wściekła Mucha atakuje premiera Tuska: "Krew mnie zalewa!" Donald Tusk, Kinga Rusin i Natasza Urbańska w drodze do DDTVN:

Ślub Kasi Tusk przełożony
ONS
Newsy
Kasia Tusk przełożyła ślub! Wiemy dlaczego
Miał się odbyć lada chwila

Kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował o planowanym ślubie Kasi Tusk . Z miejsca stało się to jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku w show-biznesie. Kolorowa prasa już zacierała ręce, aby informować o kolejnych szczegółach uroczystości, a paparazzi zaczęli śledzić córkę premiera Tuska ze wzmożoną aktywnością. Przypomnijmy: To będzie ślub roku: Kasia Tusk wychodzi za mąż! Według oryginalnego planu Kasi i jej przyszłego męża, uroczystość miała się odbyć w połowie czerwca. Czy zatem zobaczymy Tusk w najbliższych kilku dniach z obrączką? Niestety, na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, ślub Kasi Tusk i Staszka Cudnego został przełożony. Nasze źródło donosi, że wszystko spowodowane jest wzmożonym zainteresowaniem mediów, którego rodzina Tusków chciała uniknąć.   Ślub miał się odbyć w połowie czerwca, ale Kasia postanowiła go przełożyć. Nie spodziewała się, że informacja o uroczystości przedostanie się do mediów, a zależy jej, aby była to cicha uroczystość. Niektórzy namawiali ją nawet na ślub za granicą, ale chodzi tu o córkę urzędującego premiera, więc taki scenariusz nie wchodzi w grę. Ceremonia została przełożona i na pewno odbędzie się latem, ale o konkretnej dacie i miejscu wie tylko Kasia i bardzo wąskie, zaufane grono najbliższych - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia Kasi. Myślicie, że uda jej się uniknąć ogromnego zainteresowania, które towarzyszyło np. ślubowi Oli Kwaśniewskiej? Zobacz: Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki. Ujawnił szokującą treść listów z pogróżkami Kasia Tusk z narzeczonym na salonach:

Premier Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki
ONS
Newsy
Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki. Ujawnił szokującą treść listów z pogróżkami
Premier dosłownie czyta wyzwiska pod adresem rodziny

Kasia Tusk wzbudza wiele kontrowersji. Choć nie udziela wywiadów i nie pokazuje się na salonach, jej życie jest nieustannie brane pod lupę i rozliczane przez opinię publiczną. Jako córka urzędującego premiera, nie może sobie pozwolić nawet na najmniejszą wpadkę, bo ta może odbić się na wizerunku całej jej rodziny. Przypomnijmy: Skandal! Kasia Tusk kopiuje stylizacje z zagranicznych blogów Ostatnio w prasie tabloidowej pojawiło się mnóstwo doniesień i zdjęć Kasi korzystającej z rządowej ochrony BOR, która finansowana jest z publicznych pieniędzy i teoretycznie nie powinna jej przysługiwać. Wzbudziło to oczywiście sporo kontrowersji, ale okazuje się, że nie był to tylko kaprys córki premiera. Donald Tusk na dzisiejszej konferencji prasowej, ku zdziwieniu zgromadzonych dziennikarzy, zdecydował się na zacytowanie treści anonimowych listów, które otrzymuje jego rodzina, w tym Kasia. To jego zdaniem usprawiedliwia przydzielenie ochrony. Ty bezrobotna dziwko, też zostaniesz zabita i cała wasza rodzina. Bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń - brzmiał najmocniejszy z nich. Myślicie, że dzisiejsze wystąpienie Tuska zamknie usta krytykom? Zobacz: "Wiem, ile zarabia Kasia. Pomagam jej w księgowości"   Kasia Tusk na włoskich wakacjach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner