Kasia Tusk
EastNews

Kasia Tusk potwierdziła, że jest w ciąży! Zaskakujący wpis. Pokazała też swojego ukochanego!

Kasia Tusk
EastNews

 

Nie milkną plotki na temat rzekomego błogosławionego stanu Kasi Tusk. Podobno córka byłego premiera RP jest bowiem w ciąży. Choć Kasia Tusk chciała jak najdłużej zatrzymać to w tajemnicy, wygadał się jej... tata! Donald Tusk podczas spotkania z mieszkańcami Krakowa zdradził, że chciałby, aby tym razem w jego rodzinie pojawiła się wnuczka. Wygląda na to, że to wyznanie byłego premiera skłoniło Kasię Tusk do bardzo osobistego i dającego do myślenia wpisu na Instagramie...

 

Zobacz także: Joanna Kulig i Kasia Tusk na okładce "Flesza"! Wkrótce zostaną mamami! Która z nich będzie miała synka?

 

Kasia Tusk w ciąży? Komentarz blogerki

 

Na Instagramie Kasi Tusk pojawił się właśnie wymowny wpis. Blogerka opublikowała na swoim koncie piękne zdjęcie ze swoim ukochanym, co do tej pory prawie w ogóle się nie zdarzało! Jeszcze bardziej zaskakuje wpis, jaki pojawił się pod fotografią.

 

- Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. #ourbiggestproject - napisała Katarzyna Tusk.

 

Wygląda na to, że już teraz oficjalnie możemy jej złożyć serdeczne życzenia! Trzymamy kciuki, aby wszystko układało się po jej myśli! :)

 

POLECAMY: Kasia Tusk z zaokrąglonym brzuszkiem

 

Kasia Tusk jest w ciąży?!

Instagram

 

Trzymamy za nią kciuki!

Kasia Tusk w sukience Sugarfree za 199 zł

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43