Kasia Tusk
EastNews

Kasia Tusk wzięła ślub! Partner blogerki potwierdził!

Kasia Tusk
EastNews

Kasia Tusk wyszła za mąż?! Wszystko na to wskazuje! O tym, że jedna z najpopularniejszych blogerek modowych planuje ślub plotkuje się od dawna. Kilka tygodni temu magazyn "Show" donosił, że Kasia Tusk już niebawem poślubi swojego partnera Stanisława Cudnego, z którym spotyka się już od dziesięciu lat. I chociaż sama Kasia Tusk nie skomentowała wówczas medialnych informacji, to atmosferę wokół jej ślubnych planów podgrzały zdjęcia opublikowane na jej blogu. Na fotkach pozowała w białej sukni ślubnej i pisała o "epickiej chwili". Teraz "Super Express" pokazał zdjęcie Staszka Cudnego z obrączką! Jak to skomentował?

 

Kasia Tusk już po ślubie?

Czy obrączka na serdecznym palcu ukochanego Kasi Tusk oznacza, że para jest już po ślubie? Stanisław Cudny w rozmowie z dziennikiem odpowiedział na to pytanie! 

To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną- powiedział w rozmowie z "SE".

Kiedy odbyła się uroczystość? Zakochani nie zdradzają takich szczegółów, ale jeden z wpisów Kasi Tusk może sugerować, że ślub został zorganizowany w lipcu. 

Na blogu czeka na Was mnóstwo zdjęć z lipca - na pewno na długo zapamiętam ten miesiąc ❤️ - Kasia pisała pod zdjęciami z Rzymu. 

Nie pozostaje nam więc chyba nic innego jak pogratulować parze! 

 

Zobacz także: Kasia Tusk zdradza receptę na stworzenie idelanego bloga! Jak zamienić lajki w fortunę?

 

Kasia Tusk już po ślubie?

 

Wszystko wskazuje na to, że blogerka wyszła w lipcu wyszła za mąż.

Kasia Tusk w sukience Sugarfree za 199 zł

Więcej na temat Kasia Tusk śluby gwiazd
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10