Kasia Tusk w szarej bluzce

Kasia Tusk wyszła za mąż?!!! Zdradził ją pewien szczegół...

Kasia Tusk w szarej bluzce

Na ślub Kasi Tusk i Staszka Cudnego wszyscy czekają z niecierpliwością. Zaręczyny były już ponad dwa lata temu, a od tego czasu nie milkną spekulacje na temat uroczystości, gości czy sukni ślubnej panny młodej. A tymczasem okazuje się, że chyba nie ma już na co czekać. Kasia Tusk w swojej książce "Elementarz stylu", która niedawno miała premierę, zdradziła, że... już wyszła za mąż!

Wiem, że w Twojej głowie zrodzą się setki pomysłów i argumentów na rzecz pozostawienia szafy w spokoju. W mojej najczęściej pojawiały się takie: "przecież to jest prawie nowe", "Kiedyś się przyda", "będę w tym chodzić na siłownię", "dostałam od męża - będzie mu przykro", "kosztowało dużo pieniędzy", "tak lubiłam w tym chodzić, gdy byłam w liceum, "na pewno wróci moda" (wróci, ale za piętnaście lat!), "Jak to przerobię, to będzie wyglądało całkiem nieźle". Na każdą z tych wymówek jest jedna okrutnie racjonalna odpowiedź: Co z tego, jeśli i tak nie powinnaś w tym chodzić - napisała Kasia Tusk w książce.

Ze wszystkich argumentów, które użyła Kasia, jeden szczególnie zwrócił naszą uwagę - "dostałam od męża". Tak jeszcze o Stanisławie Cudnym nie mówiła... Kasia i Stanisław mieszkają razem na Wybrzeżu. Kasia prowadzi bloga makelifeeasier.pl, Stanisław ma własną firmę.

Życzymy najlepszego młodej parze! ;)

 

Zobacz: Kasia Tusk została prezesem! Świetnie zarabia m.in. na... produkcji skarpet

 

Kasia Tusk

Kasia Tusk w szarym szalu

Kasia Tusk

Kasia Tusk w czarnym płaszczu

Kasia Tusk

Kasia Tusk w czarnych spodniach i szarym płaszczu
www.makelifeeasier.pl

 

 

Więcej na temat Kasia Tusk książki gwiazd
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48