Kasia Tusk w czarnej sukence pokazuje okładkę swojej książki
Instagram
Newsy

Pierwsza książka Kasi Tusk już jest bestsellerem! Można ją kupić w promocji. Ile kosztuje?

Pierwsza książka Kasi Tusk już jest bestsellerem! Można ją kupić w promocji. Ile kosztuje?

Kasia Tusk napisała książkę! Właśnie do przedsprzedaży trafiła debiutancka książka Kasi Tusk "Elementarz stylu". O czym będzie? Najlepiej rekomenduje ją sama autorka, pisząc o tym, co chciałaby osiągnąć.

O czym jest książka Kasi Tusk Elementarz stylu?

Jeśli któraś z Was, po przeczytaniu mojej książki, przestanie martwić się codziennie o swój strój, jeśli z większą niż dotąd satysfakcją patrzeć będzie w lustro, a ubieranie przestanie być dla niej szukaniem po omacku i drogą przez mękę, jeśli poczuje któregoś dnia, że znalazła swój własny styl i że wreszcie wygląda tak, jak zawsze chciałato będzie dla mnie najlepsza recenzja i prawdziwy powód do dumy (...). Mam nadzieję, że „Elementarz stylu” udzieli Wam wszystkich odpowiedzi, a czytając go będziecie czuły, że jestem tuż obok - napisała na swoim blogu Kasia Tusk.

Ile kosztuje książka Kasi Tusk?

Książka trafi do księgarni dopiero 21 października 2015! Ale teraz już można ją kupić w przedsprzedaży przez Internet za mniejszą cenę. Normalnie "Elementarz stylu" będzie kosztować 49,90 zł, ale teraz w promocji kosztuje 39,90 zł. Na strona internetowych księgarni już oznaczono książkę córki Donalda Tuska jako bestseler sprzedażowy!

Zobacz: Kasia Tusk została prezesem! Świetnie zarabia m.in. na... produkcji skarpet

Kupicie?

Zobacz, jak wygląda okładka książki Kasi Tusk:Kasia Tusk w letniej stylizacji ze swojego bloga 2015:

Kasia Tusk stylizacje


Kasia Tusk w jesiennej stylizacji ze swojego bloga 2015:
Katarzyna Tusk w beżowym trenczu z gazetą

 

Kasia Tusk 2015:

Katarzyna Tusk w beżowym trenczu

Ewa Chodakowska, Kasia Tusk, Małgorzata Rozenek, Dorota Wellman
ONS
Newsy
Gwiazdy książki piszą... 2015 to rok pisarskich debiutów gwiazd. Czytaliście którąś z ich książek?
Gwiazdy książki piszą... 2015 to rok pisarskich debiutów gwiazd. Czytaliście którąś z ich książek?
Kasia Tusk
Blog http://www.makelifeeasier.pl
Newsy
Pierwsza książka Kasi Tusk już jest bestsellerem! Można ją kupić w promocji
Ile kosztuje?

Kasia Tusk długo czekała na ten moment. Właśnie do przedsprzedaży trafiła debiutancka książka Kasi Tusk "Elementarz stylu" . O czym będzie? Najlepiej rekomenduje ją sama autorka, pisząc o tym, co chciałaby osiągnąć. O czym jest książka Kasi Tusk Elementarz stylu? Jeśli któraś z Was, po przeczytaniu mojej książki, przestanie martwić się codziennie o swój strój , jeśli z większą niż dotąd satysfakcją patrzeć będzie w lustro, a ubieranie przestanie być dla niej szukaniem po omacku i drogą przez mękę, jeśli poczuje któregoś dnia, że znalazła swój własny styl i że wreszcie wygląda tak, jak zawsze chciała – to będzie dla mnie najlepsza recenzja i prawdziwy powód do dumy (...). Mam nadzieję, że „Elementarz stylu” udzieli Wam wszystkich odpowiedzi, a czytając go będziecie czuły, że jestem tuż obok - napisała na swoim blogu Kasia Tusk. Książka trafi do księgarni dopiero 21 października 2015 ! Ale teraz już można ją kupić w przedsprzedaży przez Internet za mniejszą cenę. Normalnie "Elementarz stylu" będzie kosztować 49,90 zł , ale teraz w promocj kosztuje 39,90 zł. Zobacz: Kasia Tusk została prezesem! Świetnie zarabia m.in. na... produkcji skarpet Kupicie? Zobacz, jak wygląda okładka książki Kasi Tusk:   Nie mogłam się już doczekać, kiedy będę mogła pokazać Wam okładkę mojej książki! Od wczoraj #Elementarzstylu jest już dostępny w przedsprzedaży :) Wszystkich zainteresowanych zapraszam na nowy wpis (link w profilu😘) #mybook #sketch A photo posted by Created by Katarzyna Tusk (@makelifeeasier_pl) on Sep 14, 2015 at 11:18pm PDT Kasia Tusk w letniej stylizacji ze swojego bloga: Kasia Tusk na wyjeździe: Kasia Tusk na wyborach prezydenckich 2015:  

Kasia Tusk w białym swetrze
ONS
TV-Show
Donald Tusk upomina się o honorarium od swojej córki Kasi Tusk. O co chodzi?
Donald Tusk upomina się o honorarium od swojej córki Kasi Tusk. O co chodzi?

Książka Kasi Tusk "Elementarz stylu" od miesiąca jest w księgarniach. Książka córki Donalda Tuska okazała się dużym sukcesem, zrobiono już nawet dodruk. To w niej Kasia Tusk zasugerowała, że być może wyszła za mąż . W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Kasia Tusk zdradziła, dlaczego zdecydowała się napisać swoją książkę i jaki udział w niej miał jej tata! A okazuje się, że na tyle znaczny, że upomina się nawet o swoje honorarium :). Dlaczego napisałam książkę? Śmieję się, że moja mama wydała książkę, tata wydał książkę, brat... to ja też wydałam swoją - powiedziała Uli Chincz Prezenterka zauważyła, że książka jest wyjątkowa, bo jedno ze zdjęć zrobił Przewodniczący Rady Europejskiej. Tak, jedno ze zdjęć zrobił mój tata. Właśnie przyjechali z mamą do domu, jak fotografowałam tartę na bloga. I zrobił mi zdjęcie, które jest w książce. Nie dostał za to jeszcze wynagrodzenia, ale wciąż się o nie upomina - śmieje się Kasia Tusk. Dziennikarka chciała pociągnąć temat ukochanego Kasi - czyli Staszka Cudnego . Jednak Kasia przyznała, że na końcu są podziękowania dla kogoś wyjątkowego w jej życiu i konsekwentnie nic nie zdradziła na temat swojego życia prywatnego.  Kasia Tusk uważa, że ubrania nie są ważne w życiu Kasia Tusk powiedziała, co ją najbardziej kręci w życiu i o dziwo nie jest to szafa pełna ubrań. Ba! Nawet blogerka modowa uważa, że ubrania nie są ważne? Nie od razu znalazłam swój styl, dopiero po kilku latach. Nie żyję wcale modą. Nie ma co się nad ubraniami wiele zastanawiać, bo ubrania nie są istotne, nie warto poświęcać na nie dużo czasu - powiedziała Kasia Tusk w DDTVN.  Zgadzacie się z Kasią? Zobacz:  Pierwsza książka Kasi Tusk już jest bestsellerem! Można ją kupić w promocji. Ile kosztuje?   Kasia Tusk w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner