Kasia Tusk w beżowym płaszczu
Mat. prasowe
Newsy

Kasia Tusk wpłaciła na WOŚP pokaźną kwotę! W ten sposób spłaciła dług wdzięczności...

Kasia Tusk wpłaciła na WOŚP pokaźną kwotę! W ten sposób spłaciła swój dług wdzięczności...

29. finał WOŚP już za nami. Blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbierało pieniądze, które były następnie rozliczane w około 1700 sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie! Do tej pory orkiestrze Jerzego Owsiaka udało się zebrać już ponad 127 milionów złotych, a to dopiero początek! Sztaby od wczoraj liczą pieniądze, wiele internetowych zbiórek wciąż trwa i nadal można licytować różne przedmioty! Czy w tym roku też padnie rekord? Przekonamy się już niebawem. Swoją cegiełkę na pomoc dzieciom dołożyło wiele gwiazd.

Meghan Markle, Olga Kalicka, Kasia Tusk i nie tylko! Które gwiazdy jeszcze zostaną mamami w 2019 roku?

Kasia Tusk wspiera WOŚP!

Wśród nich znalazła się m.in. Kasia Tusk, która na konto orkiestry wpłaciła pokaźną kwotę! Ile dokładnie?

Drodzy rodacy, wszystko, dokładnie wszystko, każdy grosik wróci do Was już za w sumie kilka chwil w postaci sprzętu i naszych działań, które są codziennością Fundacji. Jeszcze raz powtórzę, cały świat w pandemii jest taki sam, a my dzisiaj całemu światu pokazaliśmy, że w tym bardzo strasznym czasie pandemii nie dość, że zaprosiliśmy wszystkich na bezpieczny spacer, to jeszcze z przytupem zagraliśmy i przytuliliśmy każdą dobrą okoliczność mając nadzieję, że tylko w ten sposób solidarnie możemy razem pokonać koronawirusa. Jesteśmy z Was dumni i z tej dumy po prostu pękamy – napisał tuż po finale Jurek Owsiak dziękując wszystkim, którzy wrzucili do skarbonek WOŚP pieniądze.

Kasia Tusk nie ukrywa, że razem ze wspólniczkami początkowo chciały przekazać na WOŚP zysk z zakupów w jej internetowym sklepie MLE. Ostatecznie się jednak na to nie zdecydowały. Powód? Stwierdziły, że jest sporo podobnych akcji i pewnie wiele osób obserwujących jej konto na Instagramie bierze w nich udział.

Nie chcemy przyczyniać się do chaosu w Waszych szafach i zachęcać do nieplanowanych zakupów (zwłaszcza, że wciąż trzymamy Was w niepewności na temat tego, jak będę wyglądały kolejne produkty). Pandemia zniweczyła nie jedną, a trzy kampanie reklamowe, które zawsze były dla nas sporym kosztem - to strata wizerunkowa, ale też więcej oszczędności - tłumaczyła swoją decyzję Tuskówna.

Dodała też, że skoro wielbicielki jej marki odzieżowej MLE nie opuściły ich nawet wtedy, gdy nie mogły zaprezentować nowych kolekcji, to chciałby spłacić ten dług wdzięczności zasilając konto orkiestry. Jaką kwotę przekazały na pomoc dzieciom?

W taki oto sposób spłacamy ten dług – do wospowej skarbonki wrzucamy 29 tysięcy złotych na 29 finał. Wiem, że takimi rzeczami nie powinniśmy się chwalić, ale myślę, że w tym przypadku możemy zrobić wyjątek - niech każdy przekrzykuje się w tym, ile cegiełek udało mu się dołożyć - rywalizacja tego jednego dnia, to coś za co naprawdę kocham Polaków – dodała Tusk.

Katarzyna Tusk przekazała na konto WOŚP 29 tysięcy złotych!

Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Rodzice Kasi, Małgorzata i Donald Tuskowie, też wspiera fundację Jerzego Owsiaka.

Kasia Tusk na wyborach
East News

 

Kinga Rusin
Newsy
Kinga Rusin przekazała 10 tysięcy złotych na WOŚP! Datek połączyła z ważną dla siebie sprawą
Kinga Rusin przekazała 10 tysięcy złotych na WOŚP! Datek połączyła z ważną dla siebie sprawą

  Już dziś, w niedzielę 13 stycznia, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku gwiazdy chętnie wspierają fundację nie tylko datkami, ale także wystawiając bliskie swojemu sercu przedmioty na aukcję. W tym roku można wylicytować m.in. suknię ślubną Kasi Tusk czy lunch z Robertem Lewandowskim . Teraz Kinga Rusin przyznała, że wpłaciła na WOŚP ogromną kwotę pieniędzy. Połączyła datek z ważną dla siebie sprawą. Przeczytajcie więcej poniżej.   Zobacz:  Kinga Rusin tanecznym krokiem weszła w Nowy Rok! Zobacz, jak gwiazda tańczy w bikini na plaży! WIDEO   Kinga Rusin wspiera WOŚP   Kinga Rusin wyjawiła na swoim profilu na Instagramie, że postanowiła "połączyć WOŚP z dzikami". Nie jest w końcu tajemnicą, że Kinga Rusin zaangażowała się w protesty przeciwko masowemu odstrzałowi dzików. W jaki sposób gwieździe udało się połączyć akcję protestacyjną z fundacją? Wszystko wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie.   Dziś wielkie święto! 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzień który łączy wszystkich ludzi dobrej woli. 3 dni temu @dobosz.daga rzuciła mi wyzwanie na instagramie, żeby połączyć WOŚP z dzikami dla dobra obu spraw.  Zaproponowała żebym przekazała na WOŚP, zamiast jakiś swoich rzeczy konkretną kwotę, 10.000 zł. jeśli uda się nam zebrać 400.000 podpisów pod petycją „avaaz” przeciwko rzezi dzików.  Zgodziłam się i poprosiłam Was o jeszcze większą mobilizację w tej sprawie  - napisała Kinga Rusin na Instagramie.   Kinga Rusin nie czekała do końca dni, ani do osiągnięcia liczby 400 tys. podpisów. Gdy udało jej się zebrać 374 tys. podpisów, wpłaciła 10 tysięcy złotych na WOŚP.   Chociaż do końca dnia zostało jeszcze 15 godzin,  ja już teraz wpłacam obiecaną kwotę, 10 tys. na konto WOŚP! Wiem, że te...

Anna Przybylska - czy córka pójdzie w jej ślady?
Newsy
Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę po Ani Przybylskiej
Rodzina Ani Przybylskiej wspiera WOŚP

  Już w niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy będzie chodziło po ulicach, żeby zebrać pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. WOŚP można wesprzeć nie tylko wrzucając pieniądze do puszki, ale również biorąc udział w licznych aukcjach. W tym roku polskie gwiazdy na zawiodły i przekazały na WOŚP wiele cennych przedmiotów, ale nie tylko! Robert Lewandowski zaoferował spotkanie ze sobą , Kasia Tusk przekazała suknię ślubną, a Martyna Wojciechowska walizkę, z którą przejechała cały świat. Na aukcji pojawiła się też niezwykła pamiątka po Annie Przybylskiej!   Zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP WOŚP wspiera również Jarosław Bieniuk, który wraz ze swoimi dziećmi postanowił przekazać w tym roku niezwykłą pamiątkę po Annie Przybylskiej , która zmarła na raka w 2014 roku. Były piłkarz przekazał na aukcję zdjęcie Ani z dziećmi Oliwią, Szymonem i Jasiem, które zostało wykonane podczas sesji dla "Vivy!".  Oliwia, Szymon, Jaś i Jarek zdecydowali się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani Przybylskiej z dziećmi. Fotografia z dedykacją, z pamiętnej sesji dla magazynu Viva zostanie przekazana w ręce wygranego na specjalnym spotkaniu z całą rodziną. Tego nie można przegapić! - czytamy na stronie aukcji. Aukcja ze zdjęciem aktorki cieszy się sporym zainteresowaniem - już teraz trzeba za nie zapłacić ponad 2 tysiące złotych. Aukcję znajdziecie pod TYM linkiem. Czy w tym roku wesprzecie WOŚP?   Zobacz:  Bieniuk pokazał NIEPUBLIKOWANE wcześniej zdjęcia Oliwki z Anią Przybylską!   Zdjęcie Ani na aukcji WOŚP W niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kasia Tusk przekazała pierścionek na WOŚP
ONS
Newsy
Kasia Tusk pokazała pierościonek z ważnego etapu w jej życiu. Przekazała go na WOŚP
Gadżet wystawiła ulubiona restauracja blogerki

Przedwczoraj odbył się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mnóstwo polskich gwiazd wsparło wyjątkową akcję Jurka Owsiaka. Większość z nich przekazała na licytację najcenniejsze rzeczy, które są gratką dla każdego fana. Przypomnijmy: Gwiazdy na 23. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP wsparła również Katarzyna Tusk . Modowa blogerka przekazała na aukcję wyjątkową rzecz, a mianowicie - pierścionek z brylantem marki Apart. Jest on o tyle cenniejszy, ponieważ stanowi dla córki premiera pamiątkę po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" . Kiedy Kasia odpadła z programu tuż przed finałem, otrzymała na pocieszenie właśnie tę ozdobę. Teraz każdy fan ma okazję nie tylko pomóc w zbiórce pieniędzy, ale i mieć naprawdę ładną biżuterię. Brawo. Zobacz: Kasia Tusk ma jesienną depresję. Dodała na bloga wymowny wpis Kasia Tusk na imprezie:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner