Kasia Tusk zdradziła płeć dziecka? Zdjęcia z Instagrama
Co napisała Kasia?
1/4
Kasia Tusk zdradziła płeć dziecka? Zdjęcia z Instagrama

 

Czy Kasia Tusk została już mamą? To pytanie nieustannie zadają sobie internauci, którzy o ciąży blogerki dowiedzieli się z kolorowych gazet! 32-latka od kilku lat stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w sieci. Jest to zaskakujące, tym bardziej, że forma "milczenia", z którą nie poradziłoby sobie wielu blogerów przysparza córce Donalda Tuska coraz więcej fanów! Najnowszy wpis, jaki umieściła Kasia w sieci nie pozostawia nam już jednak wiele złudzeń. 32-latka w tym roku po raz pierwszy została mamą! Koniecznie zobaczcie na następnej stronie, jak szczęśliwą wiadomością podzieliła się gwiazda z fanami.

 

Zobacz też: Kasia Tusk urodziła córeczkę!? Fanki nie mają wątpliwości i przesyłają gratulacje...

2/4
Kasia Tusk w swetrze
Instagram

 

Instagram Kasi Tusk od kilku dni pełen jest gratulacji. Internauci są przekonani, że blogerka urodziła, choć nikt niestety nie widział żadnych zdjęć, ani nie było potwierdzeń szczęśliwej nowiny. 32-latka jak zawsze w oryginalny sposób odniosła się do informacji na ten temat. Koniecznie zobaczcie, co napisała! 

3/4
Kasia Tusk
Instagram

 

Blogerka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie ze spaceru. Dodała do tego dość wymowny podpis, który zdaniem internautów sugeruje, że Kasia została już mamą!

Wczoraj udało nam się wychylić nosa z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach. Podziękowania dla pogody, która podarowała nam trochę słońca. Dziś znów pochmurno - napisała Kasia. 

4/4
Kasia Tusk
EASTNEWS

 

Fani złożyli w komentarzach gratulacje Kasi. Ich zdaniem jak nic blogerka od kilku lub kilkunastu dni jest już szczęśliwą mamą! 

Cudna pogoda na spacer!? Zawsze miło wspominam ten pierwszy spacer z moim bejbisiem.

Gratulacje. Przyjmij każdą ofertę pomocy, jaka się pojawi. Te kilka pierwszych miesięcy jest bardzo ciężkie.

Gratulacje! - pisali internauci. 

Zdaniem wielu mediów Kasia przywitała na świecie córeczkę. Czy kiedyś oficjalnie potwierdzi informację? 

Więcej na temat Kasia Tusk