Kasia Tusk
Instagram

Kasia Tusk podzieliła się wyjątkowym zdjęciem z córeczką! "Jaki sielski obrazek! Pięknie!"

Kasia Tusk
Instagram

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych mam w polskim show-biznesie. Blogerka blisko miesiąc temu urodziła córeczkę, której imienia ciągle nie zdradziła. Choć z początku córka Donalda Tuska niechętnie dzieliła się informacjami o ciąży, to po urodzeniu dziecka robi to znacznie śmielej i częściej. Najnowsze zdjęcie, jaki udostępniła w sieci zachwyciło internautów! Tylko spójrzcie na ten przepiękny kadr!

Kasia Tusk z córką 

Blogerka do ostatnich chwil nie informowała fanów o ciąży. Dopiero tuż przed świętami Bożego Narodzenia wyjawiła obserwatorom, że jest w błogosławionym stanie i ma wielką zachciankę na... mandarynki! O więcej pokus internauci nie zdążyli zapytać Kasię, bo niespełna miesiąc później została już mamą! 

Wczoraj udało nam się wychylić nosy z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach. Podziękowania dla pogody, która podarowała nam trochę słońca.

Tym wpisem potwierdziła Kasia przyjście na świat córki. 

Zobacz także: Katarzyna Tusk zarobi fortunę na dziecku? Magazyn "Flesz" zna stawki

Przyjście na świat pociechy odnotował w mediach społecznościowych również Donald Tusk. Polityk w ubiegłym tygodniu pochwalił się zdjęciem ze spaceru z wnuczką. Internauci zachwycili się fotografią i złożyli gratulacje całej rodzinie. Kasia również dała się namówić na fotografie przy wózku.

Jednak najnowsze zdjęcie, gdzie córeczka leży w koszu mojżeszowym skradło serca fanom.

Gdy masz wrażenie, że czas płynie tak wolno i spokojnie, a tak naprawdę pędzi jak oszalały - napisała Kasia na Instagramie.

Według "Super Expressu" popularny kosz mojżesza kosztuje 500 złotych i przeznaczony jest na pierwsze pół roku życia dziecka. Kołyska idealnie wpasowała się w wystrój mieszkania. Internauci nie tylko zachwycili się porządkiem w sypialni, ale i psem, który pilnuje rodziny.

Masz tak piękne mieszkanie! Za niedługo będę powoli coś robić w swoim i też będzie miało podobny klimat.

To piękny czas chociaż bywa trudny. Wiosna przed wami, więc będzie tylko lepiej.

Jaki sielski obrazek! Pięknie! To tylko u mnie był Total rozgardiasz zaraz po urodzeniu dziecka!?

A piesek patrzy Ci na ręce :czy aby napewno wiesz jak utulić? Daj pocałuję zimnym nosem i smuteczki znikną" - pisali internauci.

Chcielibyście, aby Kasia dodawała więcej takich zdjęć?

Blogerka miesiąc temu została mamą

Zobacz także: Donald Tusk pokazał pierwsze zdjęcie z wnuczką! "Szczęśliwy dziadek"

Więcej na temat Kasia Tusk dzieci gwiazd
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09