Kasia Tusk
Instagram

Kasia Tusk w końcu pokazała swoją córeczkę. Wiemy, do kogo jest podobna i to cię zaskoczy!

Kasia Tusk
Instagram

Pod koniec stycznia tego roku Kasia Tusk urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę. Blogerka bardzo długo ukrywała swoją ciążę, nawet przed czytelniczkami. Dopiero w dniu swoich urodzin przyznała, że wraz z mężem, Staszkiem Cudnym, spodziewa się narodzin dziecka. 

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie - napisała wtedy Kasia Tusk.

O porodzie blogerka również nie poinformowała, a ta wiadomość wyszła na jaw dopiero, gdy Kasia Tusk została przyłapana z maleństwem na rękach. Z kolei płeć jej dziecka zdradziła szwagierka!

Kasia Tusk pokazała córeczkę

Można było się więc spodziewać, że Kasia Tusk nigdy nie zdecyduje się na opublikowanie zdjęć swojej córki na Instagramie czy blogu, dlatego niemałą niespodzianką jest jej najnowszy wpis. Kasia Tusk napisała o fotografowaniu i przy okazji pokazała zdjęcia swojej rodziny. Na jednym z nich widzimy jej męża oraz córeczkę!

Oczywiście twarzy dziewczynki nie widać, ale i tak można wywnioskować do kogo jest podobna - ma bowiem rude włosy, zupełnie jak jej dziadek, Donald Tusk, w młodości! Nie da się ukryć, że to spore zaskoczenie:) Spodziewaliście się tego?

 

To były pierwsze zdjęcia, które potwierdzały, że Kasia Tusk została mamą!

Kasia Tusk

Do tej pory Kasia Tusk pokazywała jedynie zdjęcia z córką w wózku

Kasia Tusk z córeczką na spacerze
Instagram

Zobacz także: Kasia Tusk wróciła już do formy po ciąży? Krótka sukienka podkreśliła figurę młodej mamy! Zobaczcie ZDJĘCIE

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48