Kasia Tusk doceniona przez Vanity Fair
ONS/makelifeeasier.pl

Amerykański magazyn zachwyca się Kasią Tusk

Kasia Tusk doceniona przez Vanity Fair
ONS/makelifeeasier.pl

Kasia Tusk już od 2 lat prowadzi bloga MakeLifeEasier.pl, na którym pisze głównie o modzie. Córka premiera wyrasta powoli na młodą ikonę stylu, która przyciąga nie tylko rzesze wielbicielek, ale i wzbudza zainteresowaniee poważnych marek. Przypomnijmy: Kasia Tusk pokazała prezent od Louis Vuitton

To jednak nie koniec sukcesów Kasi. Serwis internetowy prestiżowego magazynu Vanity Fair właśnie docenił jedną z jej stylizacji i umieścił na swojej stronie wśród najlepiej ubranych kobiet w rankingu "Międzynarodowa Lista Najlepiej Ubranych". Redaktorzy magazynu wspólnie z projektantką Tory Burch zachwycili się stylizacją Tuskówny, w której pierwsze skrzypce gra czerwony płaszcz z Zary. Sama Kasia nie kryła radości z takiego wyróżnienia:
 

ŁAŁAŁI! Stylizacja z czerwonym płaszczem (9 zdjęcie) została dostrzeżona przez edytorów Vanity Fair! :) Teraz nawet mandat za złe parkowanie nie popsuje mojego humoru! :) - napisała na profilu bloga na Facebooku Kasia.


Kiedyś w podobnym rankingu znalazła się też Jessica Mercedes. Świat docenia powoli styl polskich blogerek - myślicie, że zaczną robić karierę również za granicą?

Kasia Tusk doceniona przez Vanity Fair

Kasia Tusk doceniona przez Vanity Fair

Zobacz też galerię zdjęć ślicznej Kasi Tusk podczas wakacji w Rzymie:

Więcej na temat Kasia Tusk blog Kasi Tusk
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13