Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę Alikię
ONS
Newsy

Kasia Skrzynecka pokazała dziecko na imprezie

Rośnie mała celebrytka? Dużo zdjęć

Kilka miesięcy temu Katarzyna Skrzynecka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła wymarzona córka byłej prowadzącej "Taniec z gwiazdami", Alikia Ilia. Celebrytka zaledwie kilka miesięcy po porodzie postanowiła pochwalić się swoją pociechą w sesjach na łamach magazynów "Viva!" i "Party". W miniony weekend z kolei, małą Alikię mogliśmy zobaczyć na żywo po raz pierwszy na wydarzeniu publicznym.

Skrzynecka wraz z mężem i córeczką pojawiła się na festiwalu "Teraz One", gdzie wspólnie pozowali przed tłumem fotoreporterów. Słodkie maleństwo wyglądało na nieco przestraszone krzykami i błyskającymi fleszami.

Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki przyzwyczajają swoją pociechę do celebryckiego życia od najmłodszych lat.

Tak wygląda Alikia Ilia bez photoshopowych poprawek. Podobna do mamy?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Skrzynecka i Łopucki pokazali córkę
Na okładce "Vivy!". Podobna?

Katarzyna Skrzynecka na pierwsze dziecko czekała kilka lat. Kiedy w jej życiu pojawiały się nadzieje, że "to już ten moment", niestety, nie spełniały się. 23 listopada 2011 roku los wynagrodził aktorce cierpliwość i na świat przyszła (wcześniej o dwa miesiące niż planowano) malutka Alikia Ilia . Pierwsza córeczka była pod obserwacją lekarzy aż do Świąt Bożego Narodzenia. Wtedy też pierwszy raz Alikia spędziła święta razem z rodzicami. Wraz z początkiem wiosny Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki pojawili się na okładce "Vivy!", gdzie po raz pierwszy pokazali swoją córkę. Przy okazji Skrzynecka opowiedziała jak dobrze czuje się w roli mamy: - Nigdy się nie poddałam . Urodziłam zdrową i pogodną córeczkę, mając skończone 40 lat. A ta mała kruszynka daje nam tyle radości, energii i sił witalnych, że oboje promieniejemy ! W najnowszym numerze magazynu "Viva!" znajdziesz cały wywiad z Kasią i Marcinem oraz ich niezwykłą sesję zdjęciową z córeczką. Numer od jutra w sprzedaży.   Zobacz całą piękną sesję Katarzyny Skrzyneckiej z rodziną >>   chimera

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki radzą jak schudnąć
AKPA
Newsy
Skrzynecka uczy jak schudnąć po ciąży
Jest przykładem dla tysięcy kobiet. Dużo zdjęć

Kilka miesięcy temu Katarzyna Skrzynecka urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świecie pojawiła się wymarzona córeczka, Alikia Ilia, którą kilka dni temu mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć na oficjalnej imprezie ( zobacz rodzinne zdjęcia ). Sama Skrzynecka już kilka tygodni po porodzie przyznała, że chciałaby wrócić do formy sprzed ciąży. Pomagał jej w tym mąż, Marcin Łopucki. Dzięki ćwiczeniom i specjalnej diecie, celebrytka już dawno zapomniała o dodatkowych kilogramach. Skrzynecka i Łopucki postanowili więc zachęcić wszystkie kobiety do specjalnego programu, dzięki któremu one również będą mogły pochwalić się idealną sylwetką. Na wczorajszej konferencji prasowej artystka zachwalała program "Zyskaj formę w 10 tygodni", w którym razem z mężem zdradzają jak schudnąć. Będziecie odchudzać się razem z Kasią Skrzynecką? Tak wygląda jej kampania promocyjna:

Córka Katarzyny Skrzyneckiej
ONS
Newsy
Córka Skrzyneckiej jest bardzo zdolna. Pomogła mamie przy świątecznych ozdobach
Alikia jest coraz większa

Katarzyna Skrzynecka przywiązuje ogromną wagę do tradycji i wartości rodzinnych. Kiedy jej córeczka, Alikia Ilia skończyła trzy lata, mama wyprawiła dla niej piękne przyjęcie z pysznym tortem w roli głównej. Przypomnijmy: Córka Skrzyneckiej skończyła już 3 lata. Kasia pokazała zdjęcia z urodzin Na Boże Narodzenie w domu aktorki nie mogło oczywiście zabraknąć wysokiej, prawdziwej choinki oraz mnóstwa ozdób, które pomogła jej wykonać malutka córeczka. Katarzyna pochwaliła się efektami świątecznej pracy na swoim Facebooku. Alikia rośnie jak na drożdżach i coraz bardziej zaczyna przypominać swoją słynną mamą . Czy pójdzie w jej ślady i zostanie artystką estradową? Ma wielkie szanse! Urocza, prawda? Zobacz: Wielka urodzinowa feta w domu Skrzyneckiej. Zaprosiła kilku celebrytów Katarzyna Skrzynecka na wakacjach:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner