Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews
Newsy

Kasia Kowalska złożyła poruszające życzenia. Jej córka Ola nadal jest w szpitalu z powodu koronawirusa

To bardzo trudne Święta Wielkanocne dla Kasi Kowalskiej. Jej córka Ola spędza je w Londynie, w szpitalu. Ola Kowalska została zarażona koronawirusem, a jej stan początkowo był ciężki. Na szczęście z dnia na dzień zaczął się stabilizować, o czym informowała za pomocą mediów społecznościowych Kasia Kowalska. Tuż przed Wielkanocą Kasia Kowalska zabrała głos i złożyła wszystkim fanom bardzo poruszające życzenia. Pokazała kartkę świąteczną i napisała:

Spokojnych świąt. Jesteśmy myślami z Olą. Dziękuję - napisała na swoim profilu Kasia Kowalska.

To kartka udostępniona przez Kasię Kowalską na Instagramie. Najprawdopodobniej wykonał ją jej syn.

Kasia Kowalska dzieli się wielkanocnymi życzeniami: "Jesteśmy myślami z Olą"

O tym, że Ola Kowalska ma koronawirusa, poinformowała jej mama w bardzo poruszającym apelu. Kasia Kowalska ponad dwa tygodnie temu powiedziała:

Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne - zaapelowała Kasia Kowalska dwa tygodnie temu.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi"

Ola Kowalska jest nadal w szpitalu w Londynie.

Ola Kowalska

Trzymamy cały czas kciuki za Olę Kowalską! Mamy nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia! Ola ma zaledwie 23 lata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ola Kowalska ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie
Instagran
Newsy
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie
Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska ma koronawirusa. Poinformowała o tym na Instagramie Kasia Kowalska, która wystosowała do wszystkich swoich fanów apel.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska ma koronawirusa . Poinformowała o tym na Instagramie Kasia Kowalska, która wystosowała do wszystkich swoich fanów apel, aby stosowali się do zaleceń i w miarę możliwości nie wychodzili z domów ( Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel ): Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne - zaapelowała Kasia Kowalska. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" Ola Kowalska kilka dni wcześniej dodała na Instagramie zdjęcie z koroną, które można interpretować jako komentarz do sytuacji na całej świecie związanej z koronawirusem.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) Mar 19, 2020 o 6:35 PDT Pod postem zaczęły pojawiać się komentarze: "Ola, walcz" - napisała jedna z fanek. "Trzymaj się, musi być dobrze", "Bądź dzielna, zdrowiej dziewczyno", "Jesteśmy z tobą". My też trzymamy kciuki za Olę Kowalską! Mamy nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia! Ola ma zaledwie 23 lata.         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Kasia Kowalska w czarnej marynarce
East News
Newsy
Kasia Kowalska napisała o stanie zdrowia córki! Pokazała też wyjątkowe zdjęcie z Olą!

Jak się czuje córka Kasi Kowalskiej? Wokalistka opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie z Olą i napisała, jaki jest jej stan zdrowia. Rodzina Kasi Kowalskiej od kilku tygodni przeżywała prawdziwy dramat. Artystkia poinformowała ostatnio, że jej córka została zakażona koronawirusem i trafiła do szpitala. Ola została zaintubowana. (...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie- Kasia Kowalska mówiła kilka tygodni temu.  Dziś Ola czuje się już lepiej! O jej stanie zdrowia poinformowała Kasia Kowalska! Kasia Kowalska dziękuje za wsparcie Dramat Kasi Kowalskiej rozpoczął się trzy tygodnie temu. Niestety, przez pandemię koronawirusa wokalistka nie mogła polecieć do swojej córki do Anglii, gdzie trafiła do szpitala. Według medialnych informacji artystka próbowała przetransportować Olę do Polski jednak jej stan zdrowia na to nie pozwalał. Dziś Kasia Kowalska przekazała swoim fanom wiadomość, że jej córka wraca już do zdrowia! Wokalistka opublikowała w sieci zdjęcie z Olą i podziękowała za wsparcie w tych trudnych chwilach. #dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę #Ola pomału wraca do zdrowia #dziękuję wszystkim ktorzy nam pomagali #dziękuję za wsparcie #to był ciężki czas ale wierzymy ze najgorsze za Nami ...#uważajcienasiebie #dziekuje❤️- napisała na Instagramie. Mamy nadzieję, że Ola wkrótce wróci do pełni zdrowia i będzie mogła spotkać się ze swoją mamą. Oli i jej bliskim życzymy dużo zdrowia i siły! Zobaczcie piękne zdjęcie Kasi Kowalskiej z córką! Zobacz także:   Aktor "M jak miłość" wspiera Kasię Kowalską,...

Ola Kowalska, Kasia Kowalska
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa i jest intubowana! Dramatyczny apel
Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala, ponieważ ma koronawirusa. O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej,  Aleksandra Julia Yoriadis, trafiła do szpitala w Anglii, ponieważ ma koronawirusa.  O wszystkim na Instagramie poinformowała sama Kasia Kowalska, która jest przerażona tą sytuacją. Powiedziała, że Ola  przebywa obecnie w szpitalu. W piątek 27 marca Kasia Kowalska dostała telefon z pytaniem o zgodę na intubację Oli! (...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki . Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Zobacz także:  Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie Kasia Kowalska ma ważny apel do wszystkich w związku z zaleceniami dotyczącymi tego, aby zostać w domach na czas pandemii koronawirusa. Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie potrafię płakać, choć dziś wypłakałam! Jeśli musicie zostać w domu, zostańcie w domu! - apeluje Kasia Kowalska. Zobacz także:  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" My dołączamy się do apelu Kasi Kowalskiej! Trzymamy kciuki za jej córkę, aby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Córka Kasi Kowalskiej ma zaledwie 23 lata. To potwierdza, że  koronawirus jest groźny nie tylko dla starszych osób  i z chorobami współistniejącymi. Koronawirus jest równie groźny dla młodych. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner