Kasia Kowalska na Top of the Top Sopot Festival Kasia Kowalska z dziećmi na Top of the Top Sopot Festival Kasia Kowalska z dziećmi na Top of the Top Sopot Festival Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ojciec, kim jest?
Kasia Kowalska na Top of the Top Sopot Festival
East News
1/4
Kasia Kowalska na Top of the Top Sopot Festival
East News

Kasia Kowalska pochwaliła się swoimi dziećmi na Top of The Top Sopot Festival! Za nami wielkie muzyczne święto, podczas którego wystąpiła plejada największych gwiazd takich jak: Edyta Górniak, Kayah, Beata Kozidrak czy Natalia Szroeder. Na festiwalu w Sopocie nie zabrakło również Kasi Kowalskiej, która podczas imprezy odebrała nagrodę za 25-lecie swojej działalności artystycznej. W tym wyjątkowym dniu Kasi Kowalskiej towarzyszyły jej ukochane dzieci. Piosenkarka razem z Olą i Ignacym pozowała przed fotoreporterami.

 

Zobaczcie, jak wyglądają córka i syn Kasi Kowalskiej!

 

Zobacz także: Edyta Górniak oddała hołd dla Arethy Franklin drugiego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2018. Co jeszcze się działo? Zobaczcie zdjęcia!

2/4
Kasia Kowalska z dziećmi na Top of the Top Sopot Festival
East News

Spójrzcie tylko, jacy oni są podobni do swojej mamy! Choć trudno w to uwierzyć, to córka Kasi Kowalskiej ma już 20 lat. Ignacy z kolei jest o dziesięć lat młodszy od swojej siostry. 

Zobacz także: Jaki jest syn Kasi Kowalskiej? Wokalistka pierwszy raz zdradziła tak wiele: "Ignacy też ma coś po mnie"

3/4
Kasia Kowalska z dziećmi na Top of the Top Sopot Festival
ONS

Taki widok to rzadkość, jednak wczoraj dzieci piosenkarki nie mogło zabraknąć w Sopocie, gdzie ich mama odebrała nagrodę za 25-lecie swojej działalności artystycznej. 

4/4
Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ojciec, kim jest?
Więcej na temat Kasia Kowalska