Kasia Glinka w białej marynarce
EastNews

Kasia Glinka właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem z ukochanym! Aktorka, która niespełna miesiąc temu zaręczyła się, dłużej nie chciała kryć się ze swoim szczęściem. Para właśnie wybrała się na zimowe ferie do Francji. W przerwach na stoku między zjazdami zakochani nie mogli oderwać od siebie rąk!

To nasze pierwsze wspólne zdjęcie, które zdecydowałam się opublikować. Tyle radości i szczęścia udało się na nim zatrzymać, że postanowiłam się z Wami podzielić. Śmiało mogę to powiedzieć, jestem szczęściarą. Radości na co dzień Wam życzę - napisała Glinka na swoim Instagramie.

Ukochany Kasi już wcześniej chwalił się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Tylko spójrzcie na zdjęcia tej pary! 

Zobacz także: Sokołowska, Foremniak, Warnke, Glinka i inne gwiazdy na premierze filmu "Jak pies z kotem"

1/4
Kasia Glinka z partnerem
Instagram

Jarosław Bieniecki - kim jest?

Ukochany Kasi Glinki, Jarosław Bieniecki, to wielokrotny medalista Polski w biegach długodystansowych oraz prezes Runmageddonu. Para poznała się na imprezie sportowej. Glinka postanowiła przebiec szalenie trudny maraton i do domu wróciła nie tylko z medalem, ale i numerem telefonu do Jarosława. Zakochani ponoć od razu wpadła sobie w oko. Dziś nie wyobrażają sobie życia bez siebie. 

2/4
Kasia Glinka z partnerem
Instagram

Jarosław, tak samo jak Kasia, ma dziecko z poprzedniego związku. Katarzyna, będąc żoną Przemysława Gołdona, w 2012 roku urodziła synka Filipa. Natomiast Jarek ma w podobnym wieku córkę, Maję. 

 

3/4
Kasia Glinka z różami
Instagram

Jarosław Bieniecki oświadczył się aktorce po 6 miesiącach związku! Sportowiec wręczył Kasi 183 różne po 183 dniach od pierwszej randki. Zrobił to w spektakularny sposób, bo na scenie po występie Glinki. Kasia była zaskoczona decyzją ukochanego, ale długo się nie zastanawiała i przyjęła oświadczyny. Publiczność Teatru Kwadrat była zachwycona.

4/4
Kasia Glinka z partnerem
Instagram

Czy Kasia i Jarosław w tym roku staną na ślubnym kobiercu? Para niczego jeszcze nie zdradziła, jednak sądząc po szybkich oświadczynach wszystko jest możliwe! Życzymy im pomyślności i jak najwięcej miłości.

Zobacz także: Szostak, Krupa, Kaczoruk, Horodyńska i inne gwiazdy na premierze kolekcji Kazar wiosna-lato 2017

Więcej na temat Katarzyna Glinka