Party Stories
Najlepsze fryzury na studniówkę: Katarzyna Cichopek
East News
Newsy

Kasia Cichopek z "M jak miłość" przerażona alarmuje fanów: "To niebezpieczne dla zdrowia!"

Kasia Cichopek postanowiła walczyć z osobami, które kradną jej zdjęcia!

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym informuje, że podjęła kroki prawne w związku z kradzieżą jej wizerunku. Okazuje się, że jedna z firm sprzedaje środki na odchudzanie, które miałaby polecać gwiazda "M jak miłość":

Ktoś sprzedaje środki na odchudzanie, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia, reklamując moją twarzą - napisała w komentarzu na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Co zrobiła Kasia Cichopek w walce z nieuczciwą firmą? Przeczytajcie koniecznie oświadczenie!

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu!

Katarzyna Cichopek walczy z osobami, które bezprawnie wykorzystują jej wizerunek!

Aktorka w oświadczeniu, które publikowała na Instagramie zapewniła fanów, że nie poleca żadnych produktów poza jej oficjalnym kontem.

W związku z licznymi przypadkami bezprawnego wykorzystania mojego wizerunku, wykradaniem i modyfikowaniem zdjęć z moich kont i profili w mediach społecznościowych, informuję, że nie polecam żadnych produktów, które są publikowane poza moimi oficjalnymi kontami i ostrzegam przed oszustami podszywającymi się pod moją osobę lub posługującymi się moim wizerunkiem w celach osiągnięcia korzyści majątkowych. - czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie dodała. że ostrzega przed zakupem tych preparatów niewiadomego pochodzenia:

Wszelkie pojawiające się w mediach społecznościowych zdjęcia, kojarzące moją osobą np. z niewiadomego pochodzenia suplementami diety są podrobione. A sprawdzone, polecane i solidne marki prezentuję wyłącznie na stronach oficjalnych.

Katarzyna Cichopek poinformowała też, że podjęła już kroki prawne w sprawie kradzieży jej wizerunku:

Jednocześnie wskazuję, że podjęłam właściwe kroki prawne zmierzające do pociągnięcia sprawców ujawnionych naruszeń do odpowiedzialności prawnej. Wszystkie przypadki naruszania moich dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystania mojego wizerunku do nieuczciwych praktyk rynkowych, spotkają się ze stanowczą reakcją z mojej strony.

Inne gwiazdy wspierają Katarzynę Cichopek!

Gwiazdy coraz częściej walczą z osobami czy firmami, które kradną ich wizerunek. Jakiś czas temu to Agnieszka Chylińska znalazła się w sytuacji, kiedy jedna z firm bez jej zgody reklamowała swoje produkty, jako polecane przez gwiazdę. Teraz to spotkało Kasię Cichopek, a jej fani i inne gwiazdy popierają jej działania:

I dobrze. W sensie: działania prawne! Nie można takich rzeczy ignorować. Jestem z Tobą, Kasia. Straszne, że kradzież wizerunku jakoś ludziom nie jawi się jako kradzież - napisała wprost Anna Wendzikowska.

Bravo Kasia 👏 Trzeba o tym głośno mówić

 

Widziałam i byłam mocno zaskoczona dobrze ze to napisałaś bardzo dobrze trzeba walczyć z takimi osobami firmami

 I bardzo dobrze niech ponoszą konsekwencje. Jestem z tobą, trzeba takich ludzi nauczyć że nie są bezkarni 👏👏👏

Sprawa skończy się w sądzie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#oświadczenie

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Kasia Cichopek postanowiła walczyć z firmą, która bezprawnie wykorzystuje jej wizerunek!

Katarzyna Cichopek w plisowanej spódnicy
Instagram

 

Katarzyna CIchopek w spódnicy z falbanami
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Cichopek w kombinezonie w grochy
Newsy
Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów! Apel gwiazdy "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek na swoim InstaStory zamieściła ważny apel. Okazało się, że gwiazda "M jak miłość" padła ofiarą oszustów! Aktorka wyjaśniła, że jej wizerunek został nielegalnie wykorzystany i przy okazji Cichopek przestrzegła fanów przed pewnym produktem. Podziękowała im również za szybką reakcję, bowiem to dzięki nim gwiazda dowiedziała się o całej sytuacji. Zobaczcie co się wydarzyło.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek zachwyca na plaży w czerwonej sukience! Znamy markę i cenę Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów! Apel gwiazdy "M jak miłość"  Wizerunek Katarzyny Cichopek został nielegalnie wykorzystany do reklamy kropelek na odchudzanie. Oczywiście aktorka przez pewien czas nie miała pojęcia, że pod jej nazwiskiem ktoś reklamuje "cudowny środek odchudzający". O całej sytuacji poinformowali ją czujni fani, którzy szybko domyślili się, że Cichopek nie ma nic wspólnego z reklamą nikomu nieznanych kropli. Gwiazda "M jak miłość" postanowiła  natychmiast zareagować - wystosowała specjalny apel i oświadczenie w tej sprawie, za pośrednictwem InstaStory.  Moi drodzy, od kilku dni przesyłacie mi "screeny" jakiś dziwnych kropel na odchudzanie, z którymi nie mam nic wspólnego! Chciałam was przestrzec - to jest oszustwo! Ktoś użył mojego wizerunku w celu reklamy tego podejrzanego produktu. Ja nie wiem w ogóle co to jest! Nigdy w życiu nie udzielałam wywiadu dla tego "artykułu" - bo to jest cały artykuł, są jakieś przygody "moje" dziwnej treści ! - wyjaśniła Katarzyna Cichopek.  Wygląda więc na to, że również wywiad z aktorką został wymyślony. Gwiazda zaapelowała do swoich fanów, aby pod żadnym pozorem nie kupowali podejrzanych kropli. ...

Magda Gessler, portret
East News
Newsy
Magda Gessler padła ofiarą oszustwa! Restauratorka ostrzega swoich fanów

Magda Gessler , podobnie jak jej koledzy i koleżanki z branży padła ofiarą oszustwa. Wizerunek restauratorki został bezprawnie wykorzystany do promocji środka na odchudzanie! Gwiazda ostrzega fanów przed zakupem specyfików z jej wizerunkiem na utratę wagi. Magda Gessler nigdy bowiem nie reklamowała tego typu produktu.  Magda Gessler ofiarą oszustwa?  W połowie marca wizerunek Agnieszki Chylińskiej został użyty  w reklamie środków odchudzających . Zdjęcie gwiazdy zostało wykorzystane bezprawnie. Piosenkarka nigdy nie reklamowała żadnych preparatów, które pomagają pozbyć się niechcianych kilogramów.  Teraz podoba sytuacja spotkała Magdę Gessler. Nieznany sprawca przywłaszczył sobie wizerunek restauratorki i za jego pomocą postanowił wypromować swój produkt. Co ciekawe, złodziej pomylił imię gwiazdy. Pod fotografiami jej metamorfozy napisał... Małgorzata Gessler, choć na zdjęciach dokładnie widzimy, że to Magda.  Uwaga oszustwo! Po raz kolejny pojawiają się w sieci artykuły o "cudownym środku na odchudzanie" opatrzone moim wizerunkiem. Jednoznacznie wyjaśniam ze JEST TO OSZUSTWO, a mój wizerunek został wykorzystany BEZPRAWNIE ‼️Jest to sytuacja analogiczna do Kuby Wojewódzkiego, Magdy Mołek, Marcina Mellera, Kingi Rusin i ich niedawnych "cudownych inwestycji w kryptowaluty"... - napisała Magda Gessler na swoim Instagramie.  Zobacz także:   Agnieszka Chylińska na policji! Co się stało? Dodała, że sprawa została zgłoszona na policję i do działu prawnego TVN, więc pozostaje czekać na złapanie sprawców.  Pod postem gwiazdy wywiązała się niemała dyskusja. Fani życzyli Magdzie jak najszybszego wyjaśnienia sprawy i nie mogli uwierzyć, że ktoś pomylił imię celebrytki! Ale nawet i pomimo błędu...

ONS
Newsy
Cichopek najlepszą polską mamą. W rankingu pokonała Sochę i Muchę
Jej wizerunek "sexy mamy" ma się dobrze

Wygląda to, że zarówno popularność, jak i wizerunek "sexy mamy" w przypadku Katarzyny Cichopek nadal ma się dobrze. Celebrytka nie tylko dostała swój własny program o tematyce prowadzenia domu, kulinariach i zdrowiu, ale także została obdarowana ogromnym zaufaniem wśród Polaków. Zobacz też: Takiej Kasi Cichopek nie znaliśmy. Wyuzdana i ostra jako "Dziunia" w nowym filmie "Super Express" zapytał swoich czytelników, której polskiej gwieździe najchętniej powierzyliby pod opiekę własne dzieci. Wśród udzielonych odpowiedzi niepodzielnie prym wiodła Katarzyna Cichopek , która od lat konsekwentnie kreuje wizerunek doskonałej mamy i pani domu. Tym samym Cichopek zdeklasowała w tej roli inne znane mamy: Małgorzatę Sochę i Annę Muchę. Co ciekawe, czytelnicy mieli wskazać również gwiazdę, której za nic w świecie nie chcieliby zostawić własnych dzieci. Padło na Joannę Liszowską . Prawdopodobnie niefortunny incydent alkoholowy sprzed roku, nadal odbija się na jej wizerunku... Zgadzacie się z tym wyborem? Zobacz na Polki.pl: Kasia Cichopek to kolejna serialowa gwiazda, która dostała własny program

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner