East News

Agnieszka Chylińska została oszukana. Jej twarz znalazła się w reklamie środków odchudzających!

East News

Wizerunek Agnieszki Chylińskiej został wykorzystany przez firmę, sprzedającą preparaty odchudzające. Zdjęcia gwiazdy widoczne w reklamie nieuczciwej firmy zachęcały klientów do zakupu ich produktów. Wokalistka zdecydowała się poinformować o całej sprawie za pośrednictwem Facebooka. Zobaczcie, o co chodzi w całej aferze!

Wizerunek Agnieszki Chylińskiej został nieuczciwie wykorzystany!

Jedna z firm postanowiła reklamować swoje produkty, pisząc, że korzystała z nich Agnieszka Chylińska i dzięki temu schudła ponad 30 kilogramów. Jak wiadomo, gwiazdy są inspiracją dla wielu osób, dlatego produkty, które reklamują cieszą się dużą popularnością. Ofiarami nieuczciwych firm padło już wiele gwiazd, a teraz przyszedł czas na Agnieszkę Chylińską. Artystka bardzo ostro zareagowała na tę próbę oszustwa i na Instagramie napisała:

OSZUSTWO!!!!!! Uwaga ! Zanim nasza kancelaria prawna dobierze się do tyłków tych oszustów, ostrzegamy: NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! AGNIESZKA NIE REKLAMUJE TEGO PRODUKTU ANI TEJ FIRMY. 
Wykorzystanie wizerunku Agnieszki jest BEZPRAWNE I JEST TO OSZUSTWO!!! Zgłaszajcie, udostępniajcie, komentujcie i walczcie z kłamstwem i kradzieżą wizerunku w sieci! Oszuści - idziemy do was! - napisała Agnieszka Chylińska na Instagramie.

Internauci popierają reakcję gwiazdy i piszą, że każde oszustwo powinno być ujawnione! Myślicie, że sprawa skończy się w sądzie?

 

Agnieszka Chylińska od razu zareagowała na próbę oszustwa. 

East News

Zobacz takżeAgnieszka Chylińska pochwaliła się nowym tatuażem. Jest naprawdę duży!

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37