Katarzyna Cichopek
Instagram

Kasia Cichopek pochwaliła się przyjęciem z okazji 7. urodzin Helenki! Córka gwiazdy "M jak miłość" to jej kopia? 

Katarzyna Cichopek
Instagram

Kasia Cichopek zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z przyjęcia urodzinowego córeczki! Helenka skończyła 7. lat i jest już naprawdę dużą dziewczynką. A jeszcze niedawno widzieliśmy jej zdjęcia w nosidełku! Zobaczcie sami, jak cała rodzina świętowała ten wyjątkowy dzień. Ogromne wrażenie robi również przepiękny tort - to prawdziwe cukiernicze arcydzieło!

Zobacz także: Moda jesień 2020. Kasia Cichopek w stylizacji w iście paryskim stylu! Marynarkę w tym stylu znajdziecie już od 199 zł

Tak Kasia Cichopek świętowała urodziny córeczki

Katarzyna Cichopek to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd! Aktorka ma grono fanów, którzy na bieżąco obserwują, co słychać u pięknej gwiazdy serialu "M jak miłość". Kasia Cichopek spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek z Marcinem Hakielem, którego poznała na planie "Tańca z gwiazdami" emitowanego w telewizji TVN. Para bardzo chroni swoje życie prywatne i rzadko pokazuje się na ściankach - Kasia i Marcin wolą pielęgnować swoje życie rodzinne z dala od mediów. 

Gwiazda "M jak miłość" jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu wiemy, co aktualnie dzieje się w życiu aktorki. Ostatnio zachwycała nas swoimi fantastycznymi stylizacjami, a dziś z kolei postanowiła uchylić rąbka tajemnicy z jej życia prywatnego. Kasia Cichopek opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, jak cała rodzina świętowała urodziny Helenki! 

Moja mała Myszka kończy dziś 7 lat! Rośnij duża, zdrowa i szczęśliwa Maleńka nasza ❤️ - napisała Kasia Cichopek pod zdjęciem. 

Oczywiście w komentarzach pod postem nie zabrakło życzeń od fanów! 

- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Helenka, dużo zdrowia uśmiechu spełnienia marzeń

- Sto lat dla Helenki, piękny tort LOLo-wy! A rodzinka jak z obrazka. 🥳🎂🎉🎊Pozdrawiamy.

- Dużo zdrowia i radości, zawsze miej powód do szczęścia 💖😀🌞🥳 - piszą fani. 

Aktorka zadbała o każdy szczegół przyjęcia urodzinowego dla córeczki. Pojawił się urodzinowy napis, balony, a także przepiękny tort, najpewniej z ulubionymi postaciami Helenki. Przy okazji możemy zobaczyć również jak wyrosły pociechy gwiazdy! Naszym zdaniem córeczka Kasi Cichopek jest bardzo podobna do mamy, a Adaś to wykapany tata. A wy jak myślicie? Zobaczcie zatem fotografię, którą pochwaliła się gwiazda "M jak miłość" z okazji urodzin jej córeczki! 

A jeszcze niedawno widzieliśmy Helenkę w nosidełku. Ależ ten czas szybko leci! 

 

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08