Kurdej i Cichopek
EastNews

Kasia Cichopek-Hakiel numerem jeden w TVP! Zastąpi Basię Kurdej-Szatan?

Kurdej i Cichopek
EastNews

Czy Katarzyna Cichopek zostanie główną gwiazdą TVP i zajmie miejsce zwolnione niedawno przez Barbarę Kurdej-Szatan? Jak informuje magazyn "Flesz", coraz głośniej słychać o tym na korytarzach TVP.

Jest największa gwiazdą show "Czar par" - tak o Katarzynie Cichopek-Hakiel mówi magazynowi osoba z produkcji programu. - Dobrze się z nią pracuje, bo nie robi problemów na planie, a uczestnicy i widzowie wprost ją kochają. Jest serdeczna i zawsze uśmiechnię­ta – dodała.

Katarzyna Cichopek na rękach męża Marcin Hakiel
Instagram

Katarzyna Cichopek poprowadzi "Dance, Dance, Dance"?

Nie jest tajemnicą, że jest najpoważniejszą kandydatką do poprowadzenia hitu „Dance, Dance, Dance”, które do tej pory prowadziła Basia Kurdej-Szatan. Podobno w TVP rozważana jest też kolejna edycja „Czaru par”. Oczywiście z jej udziałem. Czy to prawda?

Zdarzenie przyszłe, niepewne. Lepiej pozostawię je bez komentarza – skomentowała "Fleszowi" tajemniczo aktorka "M jak miłość". 

Ale wszystko wskazuje na to, że jej notowania idą w górę. I to nie tylko dlatego, że ma najważniejszy wątek w „M jak miłość”. Gwiazda i jej mąż Marcin Hakiel (36) są częstymi gośćmi w „Pytaniu na śniadanie”, występują też jako para taneczna w „Jaka to melodia?”. Mówi się też, że to Katarzyna poprowadzi w tym roku Sylwestra z TVP. Przez lata również robiła to Barbara Kurdej-Szatan.

Basia jest teraz niekwestionowaną gwiazdą w Polsacie. Świetnie jej idzie w "Tańcu z gwiazdami", niedawno ruszył kolejny sezon "W rytmie serca". Do kin wejdzie film z jej udziałem, który promować będzie Polsat. A kiedyś to Kasia Cichopek była jasną gwiazdą w stacji Polsat. 

Podoba Wam się taka zamiana miejsc?

Zobacz także: Kasia Cichopek zastąpi Basię Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"! Ma jednak warunek

Więcej przeczytacie w najnowszym "Fleszu".

Basia Kurdej Szatan i Kasia Cichopek na okładce Flesza

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39