Kurdej i Cichopek
EastNews

Kasia Cichopek zastąpi Basię Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"! Ma jednak warunek

Kurdej i Cichopek
EastNews

Najpierw "Czar par", a teraz "Dance, Dance, Dance". Katarzyna Cichopek znów poprowadzi rozrywkowy program i być może po raz kolejny wraz ze swoim mężem! Plotki na ten temat krążyły już od dłuższego czasu - pisaliśmy o tym na początku października, jednak dopiero teraz "Super Express" potwierdził te informacje. Kasia Cichopek zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli prowadzącej tanecznego show. Władze TVP są bardzo zadowolone z takiego obrotu sprawy!

Cichopek poprowadzi "Dance, Dance, Dance" 

Pierwszy sezon programu "Dance, Dance, Dance" cieszył się wielką popularnością wśród widzów. Gwiazdy odtwarzały na scenie światowe teledyski. Nie obeszło się bez wpadek, jednak podczas występów na żywo nie było mowy o powtórkach. Pary miały tydzień na nauczenie się ciężkiej choreografii. Oceniali ich Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek budzi zachwyt w zwiewnej sukience. Fanki: "Marzę o takiej samej!"

Jeszcze przed wielkim finałem, który wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski władze TVP zaczęły szukać gwiazd do drugiego sezonu. Chwilę później prowadząca show Basia Kurdej-Szatan rozstała się ze stacją. A Ewa Chodakowska zrezygnowała z oceniania kolegów i koleżanek z branży!

Kogo zatem zobaczymy w 2. sezonie programu? Okazuje się, że stacja nie szukała daleko nowych twarzy, a postanowiła zatrudnić sprawdzone osoby. Od tygodni spekulowano, że u boku Tomka Kammela zobaczymy Kasię Cichopek, która obecnie prowadzi "Czar par". Jak potwierdza "SE" rozmowy są już na bardzo zaawansowanym poziome. Ale serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" ma jeden bardzo ważny warunek. Jaki?

– Nie podpisała jeszcze umowy. Chce, żeby jej mąż również pojawił się w programie i to w roli jurora – zdradza informator dziennika. 

Marcin Hakiel to tancerz i instruktor z wieloletnim doświadczenim, który uczył tańca m.in. w "Tańcu z Gwiazdami", jak i prowadzi szkoły taneczne. Miałby zająć oczywiście miejsce Ewy Chodakowskiej. Czy Idę Nowakowską i Roberta Kupisza także zobaczymy znów w roli jurorów?

Myślę, że jeśli zgramy terminy z produkcją to chętnie. Mam miłe wspomnienia, słyszę same dobre opinie - skomentował nam swój udział w 2. edycji Kupisz. 

Chcielibyście zobaczyć Kasię i Marcina w 2. sezonie tanecznego show? 

Katarzyna Cichopek na rękach męża Marcin Hakiel
Instagram

Basia Kurdej nie poprowadzi już "Dance, Dance, Dance".

Barbara kurdej-szatan, tomasz kammel na scenie razem  the voice
eastnews

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33