Karolina Pisarek z chłopakiem

Niedługo minie rok, od kiedy Karolina Pisarek jest związana z Danielem Matsunagą, brazylijskim modelem, aktorem i piłkarzem. Już w kwietniu 2018 roku para została przyłapana przez paparazzi i jej wspólne zdjęcia obiegły media. Widać było wyraźnie, że między Karoliną a Danielem zrodziło się ogromne uczucie. Finalistka 5. edycji „Top Model" i przystojny aktor nie odstępowali się na krok. Jak się okazuje, po prawie roku nic się nie zmieniło! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Miłość gwiazdy "Top Model" kwitnie! Zobaczcie jej romantyczne zdjęcia ze znanym gwiazdorem

1/5
Karolina Pisarek, Daniel Matsunaga

Karolina i Daniel wybrali się na spacer po parku. Pogoda im sprzyjała, więc spokojnie, trzymając się za ręce, mogli chodzić parkowymi alejami. Zakochani co chwilę zatrzymywali się, by się pocałować czy przytulić. 

2/5
Karolina Pisarek, Daniel Matsunaga

Oczywiście parze nie brakowało tematów do rozmów. Karolina z ekscytacją opowiadała coś swojemu ukochanemu. Wygląda na to, że ta relacja przetrwa dłużej niż związek Pisarek z Damianem Kordasem, zwycięzcą "MasterChefa". Z nim także była przyłapywana na czułościach w miejscach publicznych. Tamten związek przetrwał jednak tylko kilka tygodni.

 

3/5
Karolina Pisarek, Daniel Matsunaga

Karolina i Daniel nie mogli nie znaleźć czasu na wspólne selfie! Dla modelki i aktora prowadzenie profili na Instagramie to ważna część życia. Oboje mają ogromną liczbę followersów - Karolinę obserwuje aż 716 tys. osób, a Daniela 1,8 miliona osób!

4/5

A oto efekt wspólnego selfie pary! Zdjęcie szybko trafiło na profil Daniela i zebrało już mnóstwo lajków.

5/5
Karolina Pisarek, Daniel Matsunaga

Kim jest Daniel? Ma 29 lat i pochodzi z Brazylii. Jest tam bardzo znanym aktorem, który wystąpił już w ponad 30 produkcjach, m.in. w serialu Ostatni Książę, filmach „Zaczarowana” czy "She's the One"

Myślicie, że niedługo Karolina i Daniel wezmą ślub? 

Więcej na temat Top Model Karolina Pisarek