Karolina Pisarek w ostatnim czasie może pochwalić się pasmem ogromnych sukcesów zawodowych! Gwiazda "Top Model" skupia się na swojej międzynarodowej karierze, jednak ostatnio w jej życiu prywatnym było sporo zawirowań. Gwiazda niedawno rozstała się ze starszym o 17 lat partnerem. Na szczęście modelka nie traci dobrego humoru, a ostatnio świetnie bawiła się na spotkaniu z pewnym przystojniakiem! To syn znanej polskiej aktorki. Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Film, kariera w Stanach... Co czeka Karolinę Pisarek po "Ameryka Express"?

Karolina Pisarek wybrała się na randkę? To syn znanej polskiej aktorki!

Karolina Pisarek świetnie sobie radzi w show biznesie, a jej kariera modelki w ostatnim czasie nabrała zawrotnego tempa! Zwyciężczyni programu "Ameryka Express" idzie jak burza, a realizacja zamierzonych celów zawodowych, jest dla niej bardzo ważna. 22- latka chce w pełni skupić się na swojej karierze. Ostatnio jednak głośno zrobiło się wokół jej rozstania z partnerem. Związek ze starszym o 17 lat Brazylijczykiem nie przetrwał niestety zbyt długo.

Życzę mojemu byłemu partnerowi wszystkiego najlepszego. Teraz postanowiłam skupić się na karierze - powiedziała w rozmowie z "Plejadą" Karolina Pisarek.

Co więcej, jak poinformowała "Gala", Karolina Pisarek podobno została również nową prowadzącą programu "Top Model". Jak widać, czas modelki jest wypełniony w stu procentach zawodowymi zobowiązaniami! Ale gwiazda znalazła również czas na spotkanie z pewnym przystojniakiem!

Ostatnio paparazzi przyłapali modelkę na wspólnym wyjściu z... Filipem Sikorą, synem Grażyny Wolszczak! Karolina Pisarek miała okazję poznać syna aktorki na planie programu "Ameryka Express". Patrząc na te zdjęcia wygląda na to, że są ze sobą bardzo zżyci! Ciekawe, czy był to tylko przyjacielski wypad, czy też randka. Zobaczcie!

Zobacz także
EOS

Karolina Pisarek i Filip Sikora wspaniale bawili się na wspólnym spotkaniu!

EOS

Modelka i syn Grażyny Wolszczak wybrali się do jednej z warszawskich restauracji.

EOS

Karolina Pisarek i Filip Sikora mieli okazję lepiej się poznać na planie programu "Ameryka Express". Najwyraźniej nawiązała się pomiędzy nimi prawdziwa przyjaźń!

EOS

Modelka i syn aktorki na koniec spotkania czule się ze sobą pożegnali!

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama