"Top Model"
East News

"Top Model" ma nową prowadzącą! To modelka, która była uczestniczką tego programu

"Top Model"
East News

Wygląda na to, że w "Top Model" szykują się zmiany! Już jesienią zobaczymy 9. edycję kultowego programu TVN, a w niej... nową prowadzącą! Jak donosi magazyn "Gala" ma zostać nią znana modelka i uczestniczka 5. edycji "Top Model", Karolina Pisarek. Czy to oznacza, że kogoś zastąpi? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Trendy lato 2020: Joanna Krupa na planie "Top Model" w supermodnym kombinezonie z Zary

Karolina Pisarek nową prowadzącą "Top Model"!

Kilka tygodni temu ruszyły castingi do 9. edycji programu "Top Model". W tym roku ten etap selekcji kandydatów odbył się w zmienionej formule - produkcja wybierała osoby do dalszego etapu za pośrednictwem castingu online. Oczywiście miała na to wpływ pandemia koronawirusa, dlatego też zdecydowano się na właśnie taki sposób wyboru uczestników do kolejnego etapu programu. 

Jak się okazuje, fanów "Top Model" czeka również kolejna niespodzianka! Jak informuje "Gala", w roli prowadzącej, wystąpi Karolina Pisarek. 

Karolina Pisarek poprowadzi kulisy "Top Model" - powiedziała "Gali" osoba z bliskiego otoczenia modelki.

Sama Karolina już jakiś czas temu poinformowała fanów, że zaczęła nagrania do kolejnej edycji "Top Model". Nie wyjawiła jednak w jakiej roli ją zobaczymy. 

Moi drodzy! Milo mi poinformować, ze juz dzis zaczęłam nagrania do najnowszej edycji @topmodelpolskatvn 😍😍😍 Jaka role bede pełnić w programie? 🤔 Jak myslicie?
Nie moge sie doczekać az będziecie nogli zobaczyć program w @tvn @topmodelpolskatvn @player.pl cant wait! (pis. oryg.) - napisała Karolina Pisarek na Instagramie. 

Wygląda więc na to, że Karolina Pisarek dołączyła do znanej od lat grupy jurorów i głównego prowadzącego Michała Piróga. Program "Top Model" dał modelce przepustkę do wielkiej, międzynarodowej kariery. Ostatnie miesiące to pasmo ogromnych sukcesów gwiazdy - wygrała program "Ameryka Express", została uznana za jedną z najpiękniejszych twarzy świata, jesienią będzie też twarzą kolekcji znanej włoskiej marki Pinko. 

Trzymamy zatem kciuki za Karolinę Pisarek! Na pewno świetnie poradzi sobie w roli prowadzącej! 

East News

Wygląda na to, że skład jury pozostaje bez zmian. Joanna Krupa niedawno przyleciała do Polski specjalnie na nagrania do 9. edycji kultowego programu TVN. Oczywiście jest z nią również mała Asha!

"Top Model"
East News

Karolina Pisarek na swoim Instagramie przyznała, że już nie może doczekać się, aż widzowie zobaczą nowe odcinki "Top Model"!

 

Więcej na temat Joanna Krupa Karolina Pisarek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05