Karolina Korwin o "Wszystko Gra"

Karolina Korwin Piotrowska: "Odjechałam. Uleciałam. Serce przestaje bić...". Co nią tak wstrząsnęło?

Karolina Korwin o "Wszystko Gra"

Karolina Korwin Piotrowska zamieściła niezwykły i emocjonalny wpis na swoim Facebooku. Nie dotyczył jej życia prywatnego, lecz... filmu "#WszystkoGra".

Nierzadko krytyczna w swoich opiniach Korwin Piotrowska tym razem mocno pochwaliła najnowszą polską produkcję. Film wyraźnie spodobał się dziennikarce, ponieważ zamieściła na jego temat długi wpis, w którym nie brakuje emocji.

Nie jestem do kupienia. Taniości nie ulegam. Cekinami się brzydzę. Szłam na pokaz zastanawiając się, jak wybrnąć z sytuacji, kiedy film nie będzie mi się podobał, a producent będzie czekał na moje zdanie. Odjechałam. Uleciałam. Będziecie się bawić z Kingą Preis, która po raz kolejny udowadnia, że takich jak ona utalentowanych aktorek wiele nie ma, ale taki wdzięk i charyzmę w śpiewie i tańcu u boku młodego przystojniaka ma tylko ona - napisała na swoim profilu popularna dziennikarka.

Ten nietypowy, bo muzyczny film, zrobił naprawdę ogromne wrażenie na Karolinie Korwin Piotrowskiej.

I jeśli oglądając serial "Bodo" zastanawiacie się czasem, jak to się stało, że w serialu, w którym głównym bohaterem jest śpiew oraz taniec aktorzy nie umieją ani jednego ani drugiego i są jak puszczone w ruch klocki, to tutaj będziecie mile zaskoczeni. Ja byłam. Oni śpiewają, tańczą, wszystko w rytmie, a widz daje się porwać tym piosenkom.

Gospodyni "Magla towarzyskiego" zdradziła nawet, jaka jest jej ulubiona scena w filmie "#WszystkoGra".

Jest tam genialna scena, która mówi o klasie tego filmu. Pamiętacie piosenkę pt. "Jej portret"? Kiedyś śpiewał ja Bogusław Mec. Teraz, we "Wszystko gra", na tarasie starego domu śpiewają ją, między sobą, zdanie po zdaniu, patrząc się sobie głęboko w oczy, trzy kobiety: babcia, córka i wnuczka. Celińska, Preis i Rycembel. I to jest tak magiczny moment, że serce przestaje bić a oczy robią się mokre. Tego wam życzę. Bicia serca na tym filmie. I zapomnienia.

Zachęciła was opinia Karoliny Korwin Piotrowskiej? Wybierzecie się do kina na "#WszystkoGra"?

 

Zobacz też: Karolina Korwin Piotrowska: Najbrzydsza dziennikarka w Polsce pozdrawia Króla TVN.

 

Karolina Korwin Piotrowska pochwaliła film "#WszystkoGra". Premierę zapowiedziano na 6 maja 2016 roku.

 

Wybierzesz się do kina na ten film?

#WszystkoGra plakat filmu
Materiały prasowe

 

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrkowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51