Spada oglądalność Bodo!
A. Mecwaldowska/TVP

TYLKO U NAS! "Bodo" ma dwa razy mniej widzów niż "Ranczo". Za to jeden odcinek kosztuje... To fortuna!

Spada oglądalność Bodo!
A. Mecwaldowska/TVP

Serial "Bodo" miał być hitem wiosennej ramówki TVP. Niestety, w niedzielne wieczory przed telewizory zasiada coraz mniej osób. Stacja na pewno poważania zastanawia się, w czym tkwi przyczyna, zwłaszcza, że produkcja jednego odcinka - jak udało nam się ustalić - kosztuje aż... 1,5 mln złotych!

Serial "Bodo" klapą TVP!?

Pierwszy odcinek "Bodo" obejrzało 3,5 mln widzów, kolejne - już mniej - 3,19 mln widzów. Choć wynik może wydawać się dobry, w porównaniu z "Ranczem", nadawanym rok temu w analogicznym okresie, to niewiele. Serial o mieszkańcach wsi Wilkowyje oglądało aż... 6,85 mln widzów. Co oznacza, że "Bodo" nie przyciąga nawet połowy z tej liczby.

TVP na pewno jest zawiedziona wynikami, zwłaszcza, że produkcja jednego odcinka kosztuje ponad 1,5 mln widzów (produkcja innych seriali kosztuje średnio od 400 do 650 tys.). Najwięcej - kostiumy, które były szyte za granicą oraz wojenna scenografia.

Niestety, ogromny budżet nie przekłada się na uwielbienie widzów. Tym samym TVP zastanawia się, czy warto inwestować w takie historyczne produkcje. W planach był przecież kolejny serial o życiu legendarnej gwiazdy, Violetty Villas, w którą miała się wcielić Katarzyna Figura.

W TVP nie spodziewali się, że "Bodo" nie podbije serc widzów. Co prawda, ten wynik jest naprawdę wysoki, ale to naprawdę nic w porównaniu z "Ranczem". Jak widać, chyba żadna produkcja nie powtórzy już sukcesu "Anny German". A szkoda - mówi nam nasz informator.

Wy również żałujecie?

 

Zobacz także: „Rodzinka.pl" i „Bodo" tracą widzów!

 

Patricia Kazadi gra w "Bodo".

Patricia Kazadi na premierze Bodo

Oglądacie "Bodo"? Rolę młodego Eugeniusza Bodo gra Antoni Królikowski.

Antoni Królikowski na konferencji prasowej serialu Bodo
ONS

 

Więcej na temat Bodo
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36