Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Karolina Korwin Piotrowska wyśmiewa Pawła Kukiza
Newsy

Korwin Piotrowska wyśmiewa koncerty Kukuzia: Agitacja, z lekka przerywana piosenkami

Dziennikarka skomentowała informacje o podniesieniu stawek za koncert muzyka

Wczoraj media obiegła informacja o sumie jaką Paweł Kukiz zgarnia za koncerty swojego zespołu. Jak donosił wówczas jeden z tabloidów, muzyk dzięki działalności politycznej może liczyć teraz na znacznie więcej propozycji występów a płyty jego zespołu sprzedają się znacznie lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Sam Paweł Kukiz potwierdził doniesienia prasowe, że za koncert dostaje nawet 30 tysięcy złotych. Zobacz: Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Ta kwota robi wrażenie!


Połączenie muzyki z działalnością polityczną przez Pawła Kukiza wzbudza ogromne emocje. Świadczyć o tym może felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej, która na onet.pl oceniła informacje o zarobkach muzyka. Przy okazji dziennikarka zdradziła, jak wyglądają koncerty z udziałem Pawła Kukiza.

- Właśnie pojawiła się informacja, że Kukiz idąc za ciosem podniósł stawki za koncerty. Potwierdził to mediom. Czyli to nie plotka. Ciekawe, koncerty są dla niego okazją do agitacji politycznej, sam tego nie ukrywa i do uczestnictwa w nich, w owych koncertach, zachęcał tez na konwencji swego ruchu. Moi znajomi, fani "starego" Kukiza, byli niedawno na jego koncercie wraz z innymi zespołami rockowymi i opowiadali mi, że nazwanie tego koncertem było pewnym nadużyciem, bo ze sceny cały czas była agitacja, z lekka przerywana piosenkami. Kumple nie są z jego opcji politycznej, wiec byli mocno zdziwieni. Zresztą nawet jeśliby byli "kukizowcami", nie jest to powód, aby ze sceny, zamiast muzyki leciała agitacja. Nie za to zapłacili- napisała Korwin Piotrowska.  Jestem w szoku. Zamiast programu, konkretów politycznych ważnych dla wielu ludzi jest inny konkret, finansowy. Po co było robić ten cały zamęt, jeśli chodzi o to, co zawsze? Rozumiem, zarabiać trzeba, zawsze też lepiej zarabiać niż kraść. Ale kontekst tej informacji jest fatalny. Jest smutny, bo wskazuje na to, że Kukiz nie zdaje sobie sprawy, że właśnie zaprzepaszcza na własne życzenie lata swojej pracy. Że sprytne połączenie muzyki z "naprawą Polski" może przynieść niespodziewane efekty.


Zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin Piotrowskiej?

Zobacz na Polki.pl: Karolina Korwin Piotrowska: Sorry, będę inna!Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Kukiz zarabia 30 tys. złotych za koncert
ONS
Newsy
Ile Paweł Kukiz bierze za koncert? Te kwota robią wrażenie!
Poszedł w politykę dla pieniędzy?

Paweł Kukiz był największym zwycięzcą I tury wyborów prezydenckich, a teraz uchodzi za faworyta w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Według sondaży jego ugrupowanie może liczyć na 20 proc. w wyborach do Sejmu. Coraz większa popularność na scenie politycznej przekłada się na zainteresowanie twórczością muzyczną Kukiza. Jak dowiedział się “Super Express”, Paweł Kukiz ma coraz więcej propozycji koncertowych, a jego płyty sprzedają się lepiej. Za jeden koncert muzyk bierze ponad 30 tysięcy złotych!     “To kwota jaka przypada na cały zespół”, mówi Paweł Kukiz. Na razie Paweł Kukiz odcina kupony od zwycięstwa, ale nie brakuje głosów, że jego aktywność polityczna doprowadzi do zakończenia jego kariery muzycznej.         "Podejrzewam Pawła Kukiza o to, że wymyślił sobie genialny plan na swój marketing. Wymyślił sobie genialny plan, ale takie połączenie skończy się dla niego katastrofą. Artyści muszą być ludźmi wolnymi, a polityk nigdy do końca nie może być człowiekiem wolnym. Odbiorcy zawsze wyczuwają fałsz u twórcy. Obawiam się, że Kukiz może stracić wiarygodność i mówię to z pewnym smutkiem”, mówi znany dziennikarz muzyczny Hirek Wrona. Specjaliści z show-biznesie twierdzą, że jeśli Kukiz przegra na scenie politycznej, to będzie skończony jako muzyk. Myślicie, że przygoda Kukiza z polityką zakończy też jego karierę muzyczną? A może na stałe przeniesie się do polityki?                  

Paweł Kukiz przerywa wywiad z dziennikarką TVN24
ONS
Newsy
Paweł Kukiz zostanie premierem? W najnowszym sondażu pokonał wszystkich!
Bardzo wysoki wynik muzyka-polityka

Szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi na scenie politycznej? Najnowszy sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej" nie pozostawia wątpliwości, że jesienne wybory parlamentarne kompletnie zmienią obraz polskiej sceny politycznej. Wszystko za sprawą Pawła Kukiza , który przez kilka miesięcy kampanii prezydenckiej uzyskał tak duże poparcie społeczeństwa, że teraz ma szansę na objęcie urzędu premiera! Według najnowszego sondażu partia Pawła Kukiza może liczyć na 24,2% głosów. To o 0,2 proc. więcej niż na PiS i 4,2 więcej niż Platformę Obywatelską! Co na to Kukiz? Na swoim Facebooku napisał: “No to teraz mamy gwarantowany megahejt z każdej strony”. We wczorajszym odcinku programu “Świat się kręci” specjaliści zaproszeni przez Agatę Młynarską rozmawiali o szansach Kukiza na zwycięstwo w jesiennych wyborach. Jednym z gości odcinka była Bożena Dykiel. Według aktorki scenariusz, w którym Kukiz zostaje premierem jest realny. “Z dobrymi doradcami Kukiz ma szansę zostać premierem. W Polsce wszystko jest możliwe, co pokazały wybory prezydenckie. Ludzie zaczęli mówić i chcą dojść do głosu,  a Kukiz rozmawiał z ludźmi, nie odwracał się do nich plecami”, powiedziała Dykiel. Jarek Kuźniar już w ubiegłym tygodniu przewidywał, że Paweł Kukiz ma szansę zostać premierem. Myślicie, że muzyk utrzyma tak dużą popularność i wygra jesienne wybory?

East News
Newsy
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca w wyborach! Zobaczcie Julię, Polę i Hanię. Podobne do taty?
Córki Pawła Kukiza wspierają ojca

Paweł Kukiz w nadchodzących wyborach parlamentarnych może liczyć na wparcie swoich trzech córek. Julia, Pola i Hania przygotowały wideo, w którym mówią o wsparciu dla ojca w najbliższych wyborach. Córki lidera ruchu Kukiz'15 zamieściły na portalu YouTube filmik, któremu nadały tytuł "Tato, jesteśmy z Tobą". Dwie najstarsze - Julia i Pola - deklarują swoje głosy na ojca, natomiast wszystkie trzy (najmłodsza Hania jeszcze nie może głosować) - zgodnie twierdzą: Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi.  A przede wszystkim prawdziwi.         Czy Paweł Kukiz ma szanse w wyborach parlamentarnych? Córki Pawła Kukiza mieliśmy już okazję poznać podczas wyborów prezydenckich, w czasie których muzyk ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Pola miała nawet swój udział w prowadzeniu wieczoru wyborczego ojca. Choć wówczas wybory wygrał Andrzej Duda, to Paweł Kukiz uzyskał zaskakujące, ponad 20% poparcie. Głosowali na niego głównie ludzie młodzi. Czy filmik nagrany przez córki Kukiza przysporzy mu kolejnych głosów wśród wyborców z młodego pokolenia? Wcześniej dziewczynami pochwalił się też sam tata, pokazując ich zdjęcie z okazji Dnia Ojca.   Paweł Kukiz z żoną Małgorzatą   Czy dzięki córkom wzrośnie poparcie dla Pawła Kukiza?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner