Karolina Korwin- Piotrkowska odchodzi z TVN
ONS
Newsy

Po 12 latach Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN! Zobacz jej oświadczenie!

Po 12 latach Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN! Zobacz jej oświadczenie!

 

Tego chyba nie spodziewał się nikt! Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała w sieci zaskakujący wpis, w którym przyznaje, że po 12 latach odchodzi z TVN! Dziennikarka przez wiele lat tworzyła wiele hitowych programów takich jak: "Magiel towarzyski", "Sława" czy "DKF". Karolinę Korwin-Piotrowską mogliśmy oglądać również w roli jurorki w "Top Model" oraz jako komentatorkę wydarzeń show-biznesowych w programie "Na językach". Teraz, po 12 latach, dziennikarka kończy współpracę ze stacją TVN. Czym teraz będzie się zajmować?

 

Szulim zdradza kulisy pracy w "Na Językach": To tani projekt [WIDEO]

Karolina Korwin-Piotrowska żegna się z widzami TVN

Karolina Korwin-Piotrowska w swoim wpisie na Instagramie zdradza, że jej współpraca ze stacją kończy się wraz z końcem 2018 roku. Dlaczego odchodzi z TVN? 

Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z TVN. To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat od jakiegoś czasu intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama- napisała na portalu społecznościowym. Idę spełniać marzenia. Polecam! Mam do zrobienia jeszcze wiele rzeczy i do przeżycia wiele.  

Gdzie teraz będzie pracować dziennikarka?

(...) Nadal będzie mnie można słuchać w Antyradiu, w Najgorszym Państwie świata, codziennie w g. 7-10, a od stycznia będzie w Antyradiu, też filmowo z moim udziałem- przyznała Karolina Korwin-Piotrowska. 

Jak na wpis gwiazdy zareagowali internauci?

Bardzo dxiękuję za 12 lat i cieszę się że nadal będzie Antyradio. Wiem że wszystko czego Pani dotknie się udaje. Życzę powodzenia. Wierna czytelniczka i słuchaczka ❤❤❤

 

Brawo i do przodu. Jesteś bardzo ważnym głosem i zawsze czekam na Twój komentarz. Powodzenia!❤️💪

 

Wszystkiego najlepszego Pani Karolino .. czekamy na nowe projekty 👍. I dziękuję za to co do tej pory 😊 - komentowali fani.

 

Wyobrażacie sobie stację TVN bez Karoliny Korwin-Piotrowskiej? Zobaczcie CAŁY wpis dziennikarki!

 

Zobacz także: Rusin, Rubik, Korwin-Piotrowska... Gwiazdy wypowiadają wojnę wyspie śmieci!

 

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z TVN. To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat od jakiegoś czasu intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że napiszę kiedyś petycję do Sejmu, którą w ciągu doby podpisze ponad 80 tysięcy ludzi i wygramy z rządem, kazałabym mu puknąć się w głowę. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że moje posty o filmie "Zimna wojna", "Kler" czy "Nina" będą miały ogromne zasięgi i odzew wśród kinomanów, zapytałabym, "a co to takiego zasięg?". Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia. Polecam! Mam do zrobienia jeszcze wiele rzeczy i do przeżycia wiele. Po tych 12 latach (nota bene to najdłuższy związek w moim życiu!) chciałam przede wszystkim bardzo podziękować dwóm osobom, które były dla mnie wielkim wsparciem: Małgosi M., która jest geniuszem, moim przyjacielem i wie o mnie więcej niż inni i Ewelince Ł., która jest absolutnie cudowna- jesteście obie najlepsze na świecie. Zaś reszcie koleżanek i kolegów z TVN mówię z szerokim uśmiechem na twarzy: do zobaczenia na wyboistym i trudnym medialnym szlaku! Bądźmy dla siebie dobrzy i wylogujmy się do życia :-) Nadal będzie mnie można słuchać w Antyradiu, w Najgorszym Państwie świata, codziennie w g. 7-10, a od stycznia będzie w Antyradiu, też filmowo z moim udziałem. Zapraszam po newsy, także o nowych projektach, które zaraz będą, na mój FP na Facebooku i na Instagram: https://www.instagram.com/karolinakp/ Moje książki są cały czas TU: https://ksiegarnia.proszynski.pl/product,72895 #dobrazmiana #buziaki #przyszłość @antyradio @proszynski_wydawnictwo

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

 

Dziennikarka przekazała swoim fanom zaskakujące wiadomości.

Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style
 

Kora wspomnienia
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska: "Kora była zastępstwem mojej matki"
Karolina Korwin Piotrowska: "Kora była zastępstwem mojej matki"
Karolina Korwin Piotrowska
Instagram
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska uciekła sprzed ołtarza! Dziennikarka nigdy wcześniej nie powiedziała tak dużo o swoim życiu prywatnym!
Karolina Korwin Piotrowska uciekła sprzed ołtarza! Dziennikarka nigdy wcześniej nie powiedziała tak dużo o swoim życiu prywatnym!
Karolina Korwin Piotrowska i Anna Kalczyńska o materiale DDTVN
Instagram
TV-Show
Afera w TVN! Korwin Piotrowska ostro o materiale "DDTVN": "Reklamowanie prostytucji"! Kalczyńska i Hładki jej odpowiedzieli!
Afera w TVN! Korwin Piotrowska ostro o materiale "DDTVN": "Reklamowanie prostytucji"! Kalczyńska i Hładki jej odpowiedzieli!

Kłótnia gwiazd TVN? Zobacz!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner