Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Korwin Piotrowsa o krytyce swojej osoby
ONS
Newsy

Korwin Piotrowska: Magazyny kobiece mnie nienawidzą

Czym dziennikarka podpadła redaktorom największych pism?

Karolina Korwin Piotrowska jest jednym z najlepszych obserwatorów show-biznesu. Skrupulatnie krytykuje gwiazdy, które nie wiedzą jak się zachować w branży, ale również potrafi docenić talent i ciężką pracę.

Mogłoby się wydawać, że tak wyrazista osoba i mająca przede wszystkim swoje zdanie jest świetną bohaterką dla kobiecych pism. Okazuje się jednak, że gospodyni "Magla towarzyskiego" wcale nie jest lubiana w branży i ma tego pełną świadomość. Zobacz: "Jestem lesbijką, dziennikarskim gównem i dziwką bez serca"

- Podejście do życia i pracy według zasady „mówię, co myślę” to komfort bycia wolnym, może nie w ferrari, ale wolnym. Lubię i cenię swoją niezależność. Może nie jestem na okładkach, bo magazyny kobiece mnie nienawidzą i nawet z oficjalnych TVN-owskich imprez nie znajdzie pani mojego zdjęcia w kronikach towarzyskich. Nie dlatego, że mnie nie było, ale dlatego, że mnie tam nie znoszą. I robią wszystko, aby o mnie nie napisać. Ale mam luz. Byłabym zaniepokojona, gdyby pisać zaczęły! Pomyślałabym, że coś przegapiłam. Ich zbytnia uwaga skupiona na mnie byłaby dla mnie obciachem. Nie zależy mi na tanim lansie ani na sympatii naczelnych pism, których nie cenię i uważam za głupie, wtórne. Powiem wprost: nienawiść tych mediów do mnie daje mi powód do dumy - powiedziała Karolina w rozmowie z "Claudią".


Korwin Piotrowska pomimo iż w show-biznesie jest marginalizowana, to znakomicie odnajduje się w świecie wirtualnym. W szczególności aktywna jest na Facebooku, gdzie może wraz ze swoimi fanami prowadzić dyskusje na temat otaczającej nas rzeczywistości.

- Mam platformę do wyrażania poglądów i sądząc po wynikach oglądalności, ludzie właśnie tego ode mnie oczekują: niezależnego zdania i bezkompromisowości. Liczą na to, że w powodzi politycznej poprawności znajdą w moim programie szczerą opinię. To dla mnie bezcenne. I pewne: mnie nie można kupić!


Lubicie czytać i słuchać tego co Korwin Piotrowska ma do powiedzenia. A może uważacie, że często przesada i wcale nie ma racji w kwestiach, w których zabiera głos?

Zobacz: Korwin narzeka na Grazię: Mnie, starą wygę, zamurowało!

Karolina Korwin Piotrowska naśmiewa się z "Miłości na bogato":

Karolina Korwin Piotrowska broni Azja Express
TV-Show
Paulina Młynarska skrytykowała "Azja Express", Korwin Piotrowska jej odpowiada!
Co napisała? Zobacz!

Karolina Korwin Piotrowska staje w obronie programu "Azja Express", który niedawno skrytykowała Paulina Młynarska. Dziennikarka  uważa, że wszyscy, którzy wzięli udział w show, zabawiają się kosztem biednych i chorych dzieci. Karolina Korwin Piotrowska ostro odpowiedziała dziennikarce.   Karolina Korwin Piotrowska broni Azja Express! Paulina Młynarska w swoim wpisie zarzuciła wszystkim gwiazdom biorącym udział w show, że są nieodpowiedzialne i nie powinni udawać biednych w krajach, w których biedę widać na każdym kroku. Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją "hejtowanie" kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci. Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyło. Karolina Korwin Piotrowska postanowiła stanąć w obronie show. Jest zachwycona zwiastunem show i nie może się doczekać jego premiery. Nie rozumie również, dlaczego niektórzy krytykują program nie oglądając go: Obejrzałam zwiastun ze trzy razy i wiem jedno- nie ma nic przyjemniejszego jak patrzenie na celebow kiedy z własnej woli i za kasę dostają po wydepilowanych i wyćwiczonych u Chodakowskiej zadach 😂😂 Wyzysku nie zauważyłam, jedynie trochę prawdy o tych ludziach. Podejrzewam ze ci co krytykują nie oglądając ( bo taka moda nie wiem, nie widziałem ale się głośno wypowiem) gdyby tylko zadzwonił telefon z propozycja...

Korwin wyśmiewa książkę Charlize Mystery
ONS
Newsy
Korwin wyśmiewa książkę Charlize Mystery: Brak nawet resztek komórek mózgu
Karolina już po fragmencie lektury ma dość

Charlize Mystery należy do grona najbardziej znanych polskich blogerek, choć nie idzie za tym często dobra sława - jej poczynania są często obiektem żartów i raczej nie może liczyć na przychylność branży. Niezbyt entuzjastyczne reakcje wywołała również informacja, że blogerka wydaje swoją pierwszą książkę. Przypomnijmy: Charlize Mystery wydaje... książkę. Branża już się z niej śmieje Książka Charlize zatytułowana "(Nie) mam się w co ubrać" zadebiutowała już na półkach sklepowych, a czytelnicy wzięli pod lupę debiutanckie dzieło blogerki. Niestety dla niej, już na wstępie wyłapali dość fantazyjnie skonstruowane zdanie, z którego niewiele wynika.   Łącznie pasji i pracy w oczach tych, według których prawdziwa praca nie przynosi radości, stawia mnie lecz trud i zmęczenie, w pozycji lenia - czytamy we wstępie książki Charlize. Fragment zainteresował mocno Tobiasza Kujawę , który prowadzi bloga "Freestyle Voguing" i ostatnimi czasy specjalizuje się w wytykaniu wpadek i niekompetencji kolegom i koleżankom z branży. Jego zdaniem to doskonały przykład na to, że każdy, kto myśli o wydaniu swojej publikacji, powinien przemyśleć taką decyzję bardzo mocno.   O co chodzi Charlize w drugim zdaniu wstępu do książki "(Nie) Mam się w co Ubrać!", jej własnego i bardzo brawurowego autorstwa? Jest to dla mnie wielka (dawno nie widziana, choć wcale nie zapomniana) #Mystery. Czas spojrzeć prawdzie w oczy - każdy powinien się pięć razy zastanowić przed przeniesieniem swoich myśli na papier. Niezależnie od tego, czy są to refleksje na temat mody, urody albo innych rozkoszności. Kogo i czego nauczyło blogowanie? Tego nie wiem. Ale wiem, że warto pamiętać, czego uczyła pani nauczycielka na lekcjach polskiego. Chyba, że ktoś leżał na ławce w Pozycji Lenia? - pyta ironicznie Kujawa. Obojętna nie pozostała również...

Karolina Korwin-Piotrowska
Newsy
Karolina Korwin-Piotrowska: "Sorry, będę inna!"
Postrach gwiazd, redaktorów naczelnych, fotografów i stylistów. Znak rozpoznawczy: cięty język.

– Pokaż mi język! Karolina Korwin-Piotrowska: ... – ...żadnych śladów pogryzień?! Myślałem, że cały będzie pogryziony po tym, jak nazwałaś Edytę Herbuś „lachonkiem”. Karolina Korwin-Piotrowska: Sama bym chciała, żeby mnie ktoś nazwał „lachonkiem”, a nie te lata. – Szczerze mówiąc, w moim kręgu 48-latków to określenie... Karolina Korwin-Piotrowska: A w moim kręgu, o 10 lat młodszym, to takie zabawne określenie zastępcze dla „fajna dupa”. Nie znam żadnego pejoratywnego znaczenia słowa „lachonek”. Dopiero jak go użyłam, to poznałam. – Nie wiedziałaś, że kierowcy ciężarówek, a za nimi inni mówią o przydrożnych prostytutkach „lachociągi”? Karolina Korwin-Piotrowska: Nie. – Czyli „lachonek” to piękność... Karolina Korwin-Piotrowska: Tak, bo ona staje się taką rasową „beauty” na naszych oczach. Jakby tak każda dziewczyna się zmieniała, to ja bym nie miała roboty. – Myślę, że flekowałabyś nawet te wypiękniałe. Karolina Korwin-Piotrowska: Nie, jak jest coś piękne, to się zachwycam. – To czym się zachwycasz? Karolina Korwin-Piotrowska: Ostatnie zachwyty są związane z programem „Top model”, gdzie jestem jurorką. Dochodzę do wniosku, że nic o życiu nie wiedziałam. – Tyle lat trułaś z zadęciem właściwym autorytetom, a teraz się przyznajesz, że nic nie wiedziałaś o życiu? Karolina Korwin-Piotrowska: Dowiaduję się nowych rzeczy, na przykład tego, że gdybym dzisiaj chciała startować w zawodzie, to nie wiem, czybym miała tyle odwagi. – Ale w jakim zawodzie? Karolina Korwin-Piotrowska: W zawodzie bycia osobą publiczną. Dziewczyny, które przychodzą do tego programu, są niewiarygodne! Siedzę z nimi 16 godzin na planie i...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner