Korwin o rozstaniu Herde z gwiazdami
ONS
Newsy

Korwin na ostro o Herde: Słowo menadżer będzie teraz znaczyło złodziej

Dziennikarka zdradza kolejne sekrety Małgorzaty

Nowy tydzień przyniósł kolejne doniesienia w sprawie wielkiej afery finansowej z udziałem Małgorzaty Herde. Tydzień temu jednocześnie zwolniło ją aż sześć gwiazd, a tabloidy zaczęły rozpisywać się o szokujących kulisach rozstania sławnych podopiecznych z menedżerką. Sprawie przyjrzał się też jeden z tygodników. Przypomnijmy: "Żyła na wyższym poziomie niż jej gwiazdy"

Wrzawę wokół Herde skomentowała również Karolina Korwin Piotrowska w swoim felietonie dla "Wprost". Karolina zauważa w tekście, że skandal z menedżerką negatywnie wpływa nie tylko na jej wizerunek, ale też wszystkich agentów gwiazd w Polsce. Jakie jest rozwiązanie? Korwin liczy, że media nie przemilczą tej sprawy, choć zdaje sobie sprawę, że będzie ciężko, bo Herde to osoba doskonale znana w branży i posiadająca wiele kontaktów, które zdążyła przez lata wyrobić.
 

Tracą na tym profesjonalni menedżerowie, którzy się boją, że słowo "menedżer" będzie teraz znaczyło "złodziej". Tu pomóc mogą media. Ale czy pomogą? Przez lata naczelni kolorowych gazet z "przyjaciółką gwiazd" pijali szampana. Teraz głupio pisać o kimś, z kim spędzało się czas i kto dostarczał gwiazdy na okładki. To była doskonale funkcjonująca siatka powiązań i interesów. A do tego ze wszystkim związana jest córka polityka, która przekonywała, że nie jest celebrytką, mało zarabia, a w związku ze sprawą wydała kuriozalne oświadczenie - wyjaśnia.


Nieoczekiwanie więc dobrze przyczynić się do sprawy mogą tabloidy. To właśnie w nich Korwin upatruje nadziei na to, że afera z Małgorzatą Herde nie przejdzie bez echa i zostaną wyciągnięte konsekwencje. Jeśli nie w sądzie, to przynajmniej w branży, która nie przyjmie już jej z otwartymi rękami.
 

Czeka się więc, co zrobią tabloidy. W nich nadzieja, że nie pozwolą sprawie zaschnąć. Bo wszyscy są zgodni, że pod czerwony dywanik ta afera zamieciona być nie powinna. A dziewczynom bardzo współczuję. I trzymam kciuki za zwycięstwo prawa. Bez względu na to, jak sprawa się potoczy, mleko się rozlało. Nic nie będzie już takie samo - dodaje Karolina.


Zgadzacie się z Korwin? Skandal z Herde zmieni funkcjonowanie celebrytów i ich agentów w show-biznesie?

Zobacz: Afery z Herde i Kwaśniewską ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki gwiazdyMałgorzata Herde na okładce Wprost

Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Malinowska o aferze z Herde
ONS
Newsy
Malinowska opowiedziała dlaczego zerwała współpracę z Herde
Co o byłej agentce powiedziała Karolina?

Od czasu wybuchu afery z Małgorzatą Herde , współpracujące z nią dotąd gwiazdy nie chciały oficjalnie komentować całej sprawy. Każda z nich ograniczyła się tylko do oficjalnego oświadczenia o rozwiązaniu współpracy. Pierwsza, choć między wierszami, do skandalu odniosła się Edyta Herbuś . Przypomnijmy: Wymierzenie kary pozostawiam temu Najwyższemu Media przy okazji publikacji o kolejnych szczegółach afery skupiają się głównie na wspomnianej Herbuś i Aleksandrze Kwaśniewskiej . Jednak wśród byłych klientek Herde jest też m.in. Karolina Malinowska . Tabloidy spekulują, ze również ona padła ofiarą menadżerki, choć w jej przypadku chodziło o dużo mniejsze pieniądze. W ostatnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" Karolina postanowiła odnieść się do plotek i przyznała, że zwolniła Herde nie bez powodu. W trakcie rozmowy podkreślała też ironicznie, że teraz ma agenta, a nie agentkę, co daje jej nadzieję, iż pewne sytuacje się nie powtórzą.   Każdy ma prawo zmienić agenta i zakończyć z kimś współpracę i jedyne co mam do powiedzenia w tej sprawie na ten moment to jest to, że faktycznie nie współpracuję już z panią Małgorzatą Herde. W tej chwili zajmuje się mną inna osoba, inny agent - nie agentka. Afera faktycznie zaczęła żyć swoim życiem]. Ja zerwałam współpracę. Pewnie był jakiś powód ku temu, ale nie ma powodu, aby o tym mówić - wyznała. Kolejna gwiazda potwierdza zatem, że sensacyjne doniesienia tabloidów nie są dalekie od prawdy. Pozostałe też zabiorą głos? Zobacz: Herde wróci do show-biznesu? Przemówiła na łamach "Faktu" Małgorzata Herde z gwiazdami na salonach:

Kuba Wojewódzki komentuje skandal z Małgorzatą Herde
ONS
Newsy
Wojewódzki zabrał głos w sprawie afery z Herde. Sugeruje, że...
Kuba zna kulisy tej sprawy?

Choć sam jest bohaterem skandalu - afera Kuby Wojewódzkiego z Newsweekiem nadal stanowi jeden z najgorętszych tematów w polskim show biznesie, gwiazdor postanowił wypowiedzieć się na temat innej, równie kontrowersyjnej. Dziennikarz TVN zabrał głos i odniósł się do ostatnich wydarzeń związanych z Małgorzatą Herde i jej klientkami. Zobacz:  Edyta Herbuś zwolniła menadżerkę. A tak się kiedyś przyjaźniły Przypomnijmy - menadżerka gwiazd została w jednym czasie zwolniona przez prawie wszystkie swoje gwiazdy. Zaczęło się od Edyty Herbuś , z jej usług zrezygnowały także Ola Kwaśniewska , Paulina Krupińska czy Karolina Malinowska . Tabloidy zaczęły oskarżać Herde o poważne nadużycia finansowe względem swoich podopiecznych. Ta jednak nabrała wody w usta, nie komentując sprawy, zaś prasa może kontaktować się z nią tylko za pośrednictwem prawników. O głośnej sprawie wypowiedziała się m.in. Karolina Korwin Piotrkowska . Zobacz:  Korwin poniża oszukane gwiazdy i komentuje aferę z Herde: Rada dla królewien jest jedna Kuba Wojewódzki skomentował aferę w swojej rubryce Mea pulpa w "Polityce". Dziennikarz wyjątkowo jednak nie obśmiewa samej zainteresowanej, a sugeruje, że doniesienia mediów nie pokrywają się z rzeczywistością, bo nie opierają się na żadnych konkretnych faktach czy wypowiedziach. To afera salonowa na miarę stołecznych salonów. Czyli raczej średnia. Małgorzata Herde, była menedżerka m.in. Edyty Herbuś, Oli Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej czy Pauliny Krupińskiej, z dnia na dzień została przez nie zwolniona. Media szybko przeprowadziły śledztwo i opierając się na tym, że nikt nic nie wie oraz nikt nic nie mówi, wydały wyrok. Kiedyś to się nazywało proces pokazowy, teraz to się nazywa show-biznes. Czyżby Wojewódzki bronił menadżerki, pisząc, że to za wcześnie na tak...

Korwin o rozstaniu Herde z gwiazdami
ONS
Newsy
Korwin poniża oszukane gwiazdy i komentuje aferę z Herde: Rada dla królewien jest jedna
Karolina ostro o Herde i jej podopiecznych

Medialny serial z Małgorzatą Herde zdaje się nie mieć końca. Oszukane przez nią gwiazdy na razie nie podejmują żadnych kroków, by skierować sprawę do sądu, a tabloidy ujawniają kolejne szczegóły tego, jak wyglądał profesjonalizm w wykonaniu byłej już menadżerki. Przypomnijmy: Herde oszukała jeszcze jedną gwiazdę. Co zabrała tym razem? O aferze postanowiła ponownie wypowiedzieć się Karolina Korwin Piotrowska , która śledzi ją od momentu oficjalnej informacji o zwolnieniu Herde przez pierwszą z gwiazd. Początkowo Korwin czuła jakąś nić sympatii do oszukanych celebrytek, ale po kilku tygodniach zmieniła nieco ton. W najnowszym felietonie napisanym dla "Grazii" Karolina wyśmiewa Edytę Herbuś oraz Aleksandrę Kwaśniewską i fakt, że jej zdaniem tak łatwo dały się oszukać przebiegłej menadżerce.   Afera to smutna, ale prawdziwa i mówi wszystko o pokusach, ludziach tworzących szołbiznes i zasadach, jakie tu panują. Hasło "ładna, ale głupia" zyskało nowy wymiar... Królewny, które do tej pory samodzielnie nie myślały, mają zgryz, co robić dalej (...) Rada dla królewien jest jedna: prawnicy, cisza i praca. Za realne pieniądze, a nie stawki z sufitu. Ale obawiam się, że niedługo w jednej z gazet któraś upadła królewna opowie "tylko u nas" swą historię. Potem ktoś zrobi o tym film, ale trudno będzie uwierzyć, że ludzie są tacy głupi. I sprytni. A to przecież tak bardzo ludzka historia... - czytamy w felietonie Korwin. Herbuś i Kwaśniewska wydały tylko jedno oświadczenie w tej sprawie i póki co rzeczywiście milczą. Powinny zabrać głos w tej sprawie? Zobacz: Herde sprytnie to wykombinowała. Kiedy Herbuś pytała o pieniądze, słyszała, że... Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner