Dokładnie dzisiaj, 15 kwietnia, mija 10 lat od emisji pierwszego odcinka "Magla Towarzyskiego". Na dziesięciolecie zapytaliśmy gospodynię programu, Karolinę Korwin Piotrowską o jej Top 5 medialnych klap przez te wszystkie lata. Kto z gwiazd zaliczył najwięcej wpadek i niczego się nie nauczył? Zaczynamy odliczanie od Cezarego Pazury!

Mamy sytuację, że on gra w jednym serialu, jeden mu zdjęli, a inny jest po 2 latach pokazywany w innej stacji. On nie kryje rozgoryczenia w wywiadach tym faktem. I nie wiem, co tu nie zagrało. Czy chodzi o nadobecność w latach 90, że wyskakiwał z każdej gazety? Historia z byłą żoną, myślę, że to na pewno mu zaszkodziło, bo bycie w kontekście aferzystki, prawdziwej czy nie nikomu nie robi dobrze. Wywiad, że on nie daje jej prawa do nazwiska - było nie dawać jej prawa do nazwiska, ale nie opowiadać o tym w mediach. Wyszedł na takiego pieniacza trochę, co nie umie się zachować wobec kobiety. To się Polakom nie podoba, jak się kobiety źle traktuje, kobieta w Polsce jest świętością. Morda w kubeł, zamknij się - mówi Party.pl Karolina Korwin Piotrowska.

Jaki teraz wizerunek ma Cezary Pazura?

On jest pokazywany przez pryzmat swojej nowej ładnej żony. Jest rozliczany czy jego nowa żona wygląda tak czy siak - komentuje Party.pl dziennikarka.

Co jeszcze powiedziała Karolina Korwin Piotrowska i czy jest ratunek dla Cezarego Pazury? Posłuchajcie całego wideo.

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska chwali Dodę, ale też ostrzega: "Trzeba trzymać ją na smyczy"! Dlaczego?

 

Cezary Pazura był kiedyś popularny tak samo jak Bogusław Linda, jego filmy są kultowe. Teraz czekamy na jego wielki powrót. Jego żoną  od 6 lat jest Edyta Pazura.

Edyta Pazura w białej bluzce i czarnych spodniach oraz Cezary Pazura w granatowym garniturze
Ons.pl

 

Karolina Korwin Piotrowska obchodzi 10-lecie swojego programu "Magiel Towarzyski". To najdłużej emitowany program w TVN Style.

Karolina Korwin Piotrowska świętuje 10-lecie Magla Towarzyskiego