Karolina Korwin Piotrowska o Patryku Grudowiczu Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję Top Model Karolina Korwin Piotrowska Karolina Korwin Piotrowska Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska o Patryku Grudowiczu
Instagram
Mocny wpis!
1/6
Karolina Korwin Piotrowska o Patryku Grudowiczu
Instagram

Karolina Korwin Piotrowska wzięła w obronę Patryka Grudowicza po wpadce modela na Instagramie. Zwycięzca 6. edycji programu "Top Model" zamieścił w internecie niefortunny wpis. Grudowicz chciał upamiętnić Powstanie Warszawskie i oddać hołd powstańcom. Opublikował swoje zdjęcie na tle Pałacu Prezydenckiego z wyświetlonym symbolem Powstania, dodając do niego nietrafiony opis.

 

Polska dla Polaków - napisał pod zdjęciem Patryk Grudowicz.

 

Wpis wywołał ogromne kontrowersje, a jego autor niemal natychmiast usunął go z sieci. Nie umknął on jednak uwadze internautów. Post skrytykowała m.in. Karolina Korwin Piotrowska, która w mocnych słowach dała wyraz swojemu niezadowoleniu. 

 

Zobacz też: Magda Gessler ostro o Anji Rubik: "Dramat, Oświęcim". Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos!

 

Jednak początkowa krytyka Patryka Grudowicza, zamieniła się w obronę modela! Jak do tego doszło? Cała historia wpadki Patryka Grudowicza z Powstaniem Warszawskim w tle na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program w TVN Style! Znamy szczegóły

2/6
Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję Top Model

Patryk Grudowicz zaliczył wpadkę na instagramie. Jego wpis wzbudził ogromne emocje! Na modela natychmiast wylała się fala hejtu. Internauci zarzucili mu ksenofobię.

3/6
Karolina Korwin Piotrowska
Facebook/Karolina Korwin Piotrowska

Post Patryka Grudowicza o Powstaniu Warszawskim skrytykowała również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka nie przebierała w słowach... Jednak w kolejnym wpisie obroniła modela. Dlaczego? Dowiesz się z kolejnej strony.

4/6
Karolina Korwin Piotrowska
ONS

Karolina Korwin Piotrowska napisała na Facebooku, że Patryk Grudowicz wysłał do niej wiadomość, w której wytłumaczył się ze swojej wpadki.

TAKA SYTUACJA...Dostałam wiadomość Patryka Grudowicza, oto jej fragment:"Moja intencją nigdy nie było i nie będzie szerzenie nienawiści. Wręcz przeciwnie! Mam wielu przyjaciół z innych krajów, mimo tego, że nie było mi dane podróżować, a swoje pierwsze podróże zagraniczne odbyłem dzięki programowi Top Model, jestem bardzo otwarty na świat. Za głupotę trzeba płacić i nic już nie powstrzyma fali hejtu, ale chciałbym aby Pani miała o mnie choćby neutralne zdanie i tylko dlatego do Pani piszę. Kocham mój kraj i uważam, ze jest w nim miejsce dla wszystkich ludzi, którzy go lubią, nie tylko dla Polaków! Musze odrobić jeszcze wiele lekcji, a Pani mi w tym pomaga i chyba tylko wypada mi Pani podziękować.
Pozdrawiam Panią serdecznie i mam nadzieję, że będzie Pani miała jeszcze okazję napisać o mnie kiedyś coś pozytywnego"
- czytamy na profilu dziennikarki.

 

Co na to Karolina Korwin Piotrowska?

5/6
Karolina Korwin Piotrowska

Jeśli chłopak ma świadomość, że przegiął, to będą z niego ludzie i tak trzymać! Poprzedni post został więc skasowany, a Ci, którzy poza słusznym oburzeniem na zaiste głupi kontekst zdjęcia, wytykali mu z jakiego domu, z jakiego miasta pochodzi i co robi prywatnie, niech się pukną w głowę. Bo na koniec dnia okazało się, że taki Patryk ma więcej rozumu od nich, choć sporo musi się jeszcze nauczyć i ma tego świadomość. I najważniejsze jest to, że się nie obraził, zrozumiał popełnioną głupotę. Bo, jak wiadomo, obrażają się tylko głupcy i służba. A Patryk, jak widać, do żadnej z tych grup się nie zalicza. Peace&Love - napisała Korwin Piotrowska.

Czy ten wpis dziennikarki ostatecznie zakończy falę hejtu na modela?

6/6
Patryk Grudowicz
Instagram/Patryk Grudowicz

Patryk Grudowicz wytłumaczył się ze swojego wpisu również na Instagramie.

Nie miałem nic złego na myśli kompletnie nieprzemyślany wpis zamieściłem za co bardzo jest mi wstyd, proszę wybaczcie ten błąd - napisał model w komentarzu pod ostatnim postem.

Wybaczycie?

Patryk Grudowicz
Instagram/Patryk Grudowicz