Karolina Gilon w czerwonej sukience, Aleksandra Szwed na planie Ninja Warrior Polska
mat. prasowe/Instagrama

Karolina Gilon nową prowadzącą "Ninja Warrior Polska"! Z programem żegna się Aleksandra Szwed

Karolina Gilon w czerwonej sukience, Aleksandra Szwed na planie Ninja Warrior Polska
mat. prasowe/Instagrama

Wielkie zmiany w hitowym programie Polsatu! Okazuje się, że w nowym sezonie "Ninja Warrior Polska" nie zobaczymy już Aleksandry Szwed. Prowadząca nie pojawi się w drugiej edycji show, a jej miejsce zajmie inna gwiazda! Kolejną odsłonę "Ninja Warrior Polska" poprowadzi Karolina Gilon! Kiedy ruszy emisja nowych odcinków programu?

Karolina Gilon w "Ninja Warrior Polska 2"

Pierwsza edycja "Ninja Warrior" przyciągała przed telewizory prawdziwe tłumy widzów- jak informuje portal wirtualnemedia.pl premierowe odcinki show oglądało średnio 1,44 mln osób. Pierwszą odsłonę programu wygrał Kuba Zawistowski. Kto pojawi się i kto wygra w drugiej edycji "Ninja Warrior"? Tego dowiemy się już wkrótce! Okazuje się bowiem, że show wraca na antenę i już jesienią rozpocznie się emisja nowych odcinków. Producenci hitu za pośrednictwem Instagrama poinformowali ostatnio, że w kolejnej odsłonie show nastąpi zmiana prowadzącej- Aleksandrę Szwed zastąpi Karolina Gilon! 

Karolina Gilon świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej "Love Island. Wyspa miłości", a teraz spróbuje swoich sił na planie "Ninja Warrior Polska". 

Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami- wirtualnemedia.pl cytują Karolinę Gilon.

Będziecie oglądać drugą edycję "Ninja Warrior Polska"? Myślicie, że Karolina Gilon sprawdzi się w roli prowadzącej show?

Zobacz także: Karolina Gilon nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach "Love Island"! Jest zniesmaczona!

Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję "Ninja Warrior".

Karolina Gilon w czerwonej sukience
mat. prasowe

W pierwszej edycji występowała Aleksandra Szwed.

 

 

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36