Radość! Piotr Kraśko i jego żona Karolina wiedzą już, jakiej płci będzie ich trzecie dziecko! Jako rodzice dwóch synów: Konstantego i Aleksandra nie ukrywali, że marzyli o dziewczynce. Marzenia się spełniają! Będzie to córeczka!

Reklama

W najbliższym gronie mówi się już o niej, jak o przyszłej małej księżniczce - zdradzają przyjaciele pary.

Zobacz: Piotr Kraśko ma już dwóch synów. Teraz marzy o córeczce!

Karolina Ferenstein czasami śmiała, że trudno wytrzymać w domu z trzema „facetami". Teraz będzie miała bratnią duszę. Ale i Piotr Kraśko oszalał z radości na wieść o tym, że zostanie tatą dziewczynki. Choć... pojawiły się też drobne obawy.

Wie jak być ojcem dla synów, ale zaczyna się poważnie zastanawiać, jakim tatą powinien być dla córki - mówi jego przyjaciel.

Zostały jeszcze cztery miesiące, aby szef Wiadomości TVP przygotował się do nowej roli. Córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein- Kraśko ma urodzić się pod koniec roku.

Za tydzień Karolina i Piotr Kraśko będzie obchodzić 7 rocznicę ślubu. Ich wesele, które odbyło się w Stadninie Ferensteinów w Gałkowie było jednym z najpiękniejszych w polskim showbiznesie. Wiadomość o tym, że teraz Piotr i Karolina spodziewają się córki jest najlepszym z prezentów, jakie mogli wyobrazić sobie na rocznicę. Siódemka dla nich okazała się szczęsliwa!

Zobacz także

O tym, czy rodzice wybrali już imię dla dziewczynki przeczytacie w najnowszym numerze „Flesza".

Zobacz: Piotr Kraśko zostanie ojcem po raz trzeci! Tym razem będzie dziewczynka?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama