Piotr Kraśko z żoną
East News

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko zmieniają imię swojej córce! Dlaczego podjęli taką decyzję? Jest komentarz!

Piotr Kraśko z żoną
East News

Na początku 2016 roku Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko po raz trzeci zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się wówczas wymarzona córeczka pary. Media szybko poinformowały, że dziewczynka otrzymała imię Laura. Magazyn "Flesz" donosił, że między Piotrem Kraśko a jego żoną doszło do drobnej różnicy zdań w kwestii imienia córki. Dziennikarz wpisał w dokumentach imię Laura, choć Karolina Ferenstein chciała nazwać dziewczynkę Lara. 

W dokumentach będzie figurowało imię Laura, ale w domu będą mówić do niej Lara. To zresztą typowe w ich domu, bo na Karolinę wszyscy mówią Malina, Aleksander nazywany jest Lusiem, a Konstanty Kubą - śmieje się znajoma rodziny- śmiała się wówczas ich znajoma. 

Teraz kilka lat po narodzinach córki Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein postanowili oficjalnie zmienić jej imię!

Jak teraz będzie nazywać się mała Laura?

O tym, że Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein chcą zmienić imię córki poinformował "Fakt". Informator dziennika zdradza, że nawet sama Laura nie lubi jak ktoś ją tak nazywa. Rodzice postanowili więc oficjalnie zmienic imię dziewczynki! 

To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów- w rozmowie z dziennikiem potwierdziła Karolina Ferenstein.

A Wam bardziej podoba się imię Laura czy Lara?

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko zmienią imię córki. 

Piotr Kraśko z żoną podczas imprezy Raffaello
East News

 

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13