Karol Strasburger z partnerką Karol Strasburger z partnerką Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk Karol Strasburger z partnerką
Karol Strasburger z partnerką
ONS
1/4
Karol Strasburger z partnerką
ONS

 

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk pierwszy raz opowiedzieli o swoim związku w VIVIE! Gwiazdor TVP już od kilku miesięcy nie ukrywa swojego szczęścia, które odnalazł u boku swojej menadżerki. To właśnie ona, młodsza o 37 lat Małgorzata Weremczuk, po śmierci ukochanej żony Irenki pomogła mu odzyskać radość. Teraz coraz częściej media informują, że para ma wobec siebie bardzo poważne plany! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk nie wykluczają, że w przyszłości zdecydują się na dziecko- prowadzący "Familiadę" marzy ponoć o synu! 

 

W najnowszym wywiadzie Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk zdradzili, jak zaczął się ich związek. Partnerka gwiazdora TVP skomentowała również, jak radzi sobie z hejtem w sieci! 

 

Zobacz także: "Karol po śmierci Irenki został sam, nie ma rodzeństwa ani dzieci"! Partnerka Strasburgera wzruszająco o ukochanym!

2/4
Karol Strasburger z partnerką
ONS

 

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradzili, jak wyglądały początki ich związku. Kiedy podjęli decyzję o tym, żeby zamieszkać razem? Czy partnerce gwiazdora TVP nie przeszkadzało, że jest od niego młodsza o 37 lat?

 

Nigdy nie wiedziałam, ile ma lat. I nie interesowało mnie to. Odnosiłam wrażenie, że jest fajnym facetem z klasą. Widziałam też, jaki jest zabawny i jaką wzbudza sympatię u ludzi. Karol to ktoś, kto „zapala światło”, kiedy wchodzi- przyznała Małgorzata Weremczuk. 

 

Weremczuk nie ukrywa, że wcześniej nie spodziewała się, że ich przyjaźń przerodzi się w miłość. Zwłaszcza, że jeszcze kilka lat temu Karol Strasburger był szczęśliwy u boku żony Irenki, a sama Weremczuk również miała męża. Dopiero po śmierci ukochanej żony gwiazdora TVP w ich relacjach wszystko zaczęło się zmieniać. Po jakimś czasie para zdecydowała, że zamieszkają razem

 

Po wielu rozmowach z mężem i podjęciu decyzji o rozwodzie wyprowadziłam się z mojego domu- w rozmowie z "Vivą!" przyznaje partnerka Karola Strasburgera. 

 

To było naturalne, że chciałem, aby była ze mną. Było nam dobrze w swoim towarzystwie- dodaje Strasburger. (...) Jest taki moment – to widać po oczach. Nagle dostrzegasz, jak ona patrzy na ciebie i że jej oczy nie są obojętne, a to spojrzenie już ma inną głębię. I czujesz, że wcale nie ma ochoty pójść do domu, tylko chce być z tobą dłużej.

Zobaczcie, co jeszcze powiedzieli o swoim związku! 

 

Zobacz: Karol Strasburger: „Nie mogę Małgosi obarczać moimi wspomnieniami’’

3/4
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
East News

 

Karol Strasburger nie ukrywa, że nie związałby się z Małgorzatą Weremczuk, jeżeli nie potrafiłaby uszanować jego przeszłości i ukochanej żony Irenki. 

Oczekiwałem, że ta następna kobieta będzie szanowała tę, z którą byłem tyle lat- przyznaje w rozmowie z "Vivą!".

Małgorzata: Nie powiedziałam: „Wymieńmy meble i wyrzućmy wspomnienia”. Szanowałam i podziwiałam Irkę, chciałam dokończyć dzieło, które zaczęła. Stworzyła na przykład fantastyczny wystrój kuchni, bo miała zmysł artystyczny. Pięknie odrestaurowała i pomalowała starą komodę. Dokupiliśmy świeczniki. Nadaliśmy temu ciąg dalszy.

 

 

Co ciekawe, gwiazdor TVP w najnowszym wywiadzie zdradził, że jego nowa partnerka ma wielki talent muzyczny! Strasburger nie ukrywa, że Weremczuk powinna rozwijać swoją pasję i spróbować swoich sił jako wokalistka. Z tym raczej nie zgadza się sama Małgorzata Weremczuk, która obawia się hejtu...

 

Zobaczcie, co o hejcie w sieci powiedziała Małgorzata Weremczuk!

 

Zobacz także: Nowa dziewczyna Karola Strasburgera broni swojego związku! "Może się zdarzyć tak, że to mnie za chwile zabraknie"

4/4
Karol Strasburger z partnerką
ONS

Miałam się nie interesować hejtem, ale to nie takie łatwe. Internet potrafi wszystkiemu odebrać odświętność i prawdziwość, wszystko opluć, spłyci- przyznaje partnerka Karola Strasburgera. 

Waszym zdaniem Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk tworzą fajną parę? Myślicie, że w przyszłości zdecydują się na ślub? 

Zobacz: Karol Strasburger: „Nie mogę Małgosi obarczać moimi wspomnieniami’’

Więcej na temat Karol Strasburger