Kandydaci do programu "Big Brother"
Instagram

Poznajcie kandydatów do nowej edycji "Big Brothera"! Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

Kandydaci do programu "Big Brother"
Instagram

Już w najbliższy piątek, 13 września, na antenie TVN7 ruszy kolejna edycja "Big Brothera"! Jak już wiemy, w związku z osobistą tragedią w programie zabraknie Agnieszki Woźniak-Starak- nową prowadzącą zostanie Gabi Drzewiecka. Wiadomo również, że w domu Wielkiego Brata z pewnością zobaczymy Karolinę Włodarską, pierwszą uczestniczkę nowej edycji reality-show, którą poznaliśmy już w czerwcu. Teraz TVN pokazał nowych kandydatów do programu! Martyna, Wiktoria i Seweryn walczą o głosy widzów, którzy zdecydują, kto ostatecznie wejdzie do domu Wielkiego Brata. Osoba z największą liczbą głosów zostanie uczestnikiem najnowszej edycji "BB"! Poznajcie ich!

Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

W jednym z ostatnich odcinków programu "Dzień Dobry TVN" pojawili się kandydaci do najnowszej edycji "Big Brothera". Teraz to widzowie zdecydują, kto w piątek wejdzie do domu Wielkiego Brata. Czy będzie to Martyna, Wiktoria a może Seweryn? Martyna Lewandowska ma 21 lat i studiuje kosmetologię. Na co dzień jest stylistką paznokci, kosmetyczką i wizażystką.

Dziewczyna z małego miasta, która jest zwykłą osobą, ale ma niezwykły temperament- Martyna mówiła o sobie w "DDTVN".

Wiktoria Józefiok z kolei ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Pochodzi ze Śląska i trenuje sztuki walki.

Widzowie nie będą się ze mną nudzić- Wiktoria zapewaniała w "DDTVN". Jestem bardzo spontaniczną osobą, odważną. 

Trzecią osobą, która walczy o wejście do domu Wielkiego Brata jest 36-letni Seweryn Sroka. Seweryn jesy trenerem personalnym, a z zawodu jest fizjoterapeutą.

Chcę pokazać w tym programie, że mam talenty o które wiele osób by mnie nie posądzało. Podobno umiem śpiewać- mówił Seweryn. Chcę przełamać stereotyp takiego mięśniaka, osiłka mającego tylko sport w głowie.  

Kto Waszym zdaniem powinien wejść do domu Wielkiego Brata? Martyna, Wiktoria czy Seweryn? Widzowie mogą głosować na swoich faworytów aż do rozpoczęcia pierwszego odcinka "Big Brothera"!

Zobacz także: Pamiętacie Piotra Lato z "Big Brothera"? Teraz potrzebuje naszej pomocy!

Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

 

Pierwszą uczestniczką "BB", którą z pewnością zobaczymy w programie jest Karolina.

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05