Party Stories
Kandydaci do programu "Big Brother"
Instagram
Newsy

Poznajcie kandydatów do nowej edycji "Big Brothera"! Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

Już w najbliższy piątek, 13 września, na antenie TVN7 ruszy kolejna edycja "Big Brothera"! Jak już wiemy, w związku z osobistą tragedią w programie zabraknie Agnieszki Woźniak-Starak- nową prowadzącą zostanie Gabi Drzewiecka. Wiadomo również, że w domu Wielkiego Brata z pewnością zobaczymy Karolinę Włodarską, pierwszą uczestniczkę nowej edycji reality-show, którą poznaliśmy już w czerwcu. Teraz TVN pokazał nowych kandydatów do programu! Martyna, Wiktoria i Seweryn walczą o głosy widzów, którzy zdecydują, kto ostatecznie wejdzie do domu Wielkiego Brata. Osoba z największą liczbą głosów zostanie uczestnikiem najnowszej edycji "BB"! Poznajcie ich!

Gabi Drzewiecka o "Big Brotherze". Czy będzie kolejna edycja? Kto ją poprowadzi?

Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

W jednym z ostatnich odcinków programu "Dzień Dobry TVN" pojawili się kandydaci do najnowszej edycji "Big Brothera". Teraz to widzowie zdecydują, kto w piątek wejdzie do domu Wielkiego Brata. Czy będzie to Martyna, Wiktoria a może Seweryn? Martyna Lewandowska ma 21 lat i studiuje kosmetologię. Na co dzień jest stylistką paznokci, kosmetyczką i wizażystką.

Dziewczyna z małego miasta, która jest zwykłą osobą, ale ma niezwykły temperament- Martyna mówiła o sobie w "DDTVN".

Wiktoria Józefiok z kolei ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Pochodzi ze Śląska i trenuje sztuki walki.

Widzowie nie będą się ze mną nudzić- Wiktoria zapewaniała w "DDTVN". Jestem bardzo spontaniczną osobą, odważną. 

Trzecią osobą, która walczy o wejście do domu Wielkiego Brata jest 36-letni Seweryn Sroka. Seweryn jesy trenerem personalnym, a z zawodu jest fizjoterapeutą.

Chcę pokazać w tym programie, że mam talenty o które wiele osób by mnie nie posądzało. Podobno umiem śpiewać- mówił Seweryn. Chcę przełamać stereotyp takiego mięśniaka, osiłka mającego tylko sport w głowie.  

Kto Waszym zdaniem powinien wejść do domu Wielkiego Brata? Martyna, Wiktoria czy Seweryn? Widzowie mogą głosować na swoich faworytów aż do rozpoczęcia pierwszego odcinka "Big Brothera"!

Zobacz także: Pamiętacie Piotra Lato z "Big Brothera"? Teraz potrzebuje naszej pomocy!

Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata?

 

Pierwszą uczestniczką "BB", którą z pewnością zobaczymy w programie jest Karolina.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Madzia Wójcik i Agnieszka Woźniak-Starak podczas finału programu "Big Brother"
East News
TV-Show
Madzia z "Big Brothera" o swojej relacji z Agnieszką Woźniak-Starak. Żałuje, że zabraknie jej w show?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowej edycji "Big Brothera" zabraknie Agnieszki Woźniak-Starak . Dziennikarka przeżywa osobisty dramat i po tragicznej śmierci swojego męża wycofała się z życia publicznego. Edward Miszczak ogłosił w programie "Dzień Dobry TVN", że jej miejsce zajmie Gabi Drzewiecka . Będzie to dla niej spore wyzwanie, ponieważ - jak sama przyznaje - Agnieszka zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zobacz także:  Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Długo się wahała? Co o tych zmianach sądzi Madzia Wójcik, zwyciężczyni poprzedniej edycji "Big Brothera"? Czy przyjaźniła się z Agnieszką Woźniak-Starak? Zobacz, co zdradziła przed kamerami Party.pl! Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wycofać się z show-biznesu, aby móc w spokoju dojść do siebie po tragedii, jaka ją spotkała Myślicie, że Gabi Drzewiecka sprawdzi się w roli prowadzącej "Big Brothera"? Zobacz także:  Madzia z "Big Brothera" sama pozuje na ściance Flesz Fashion Night! A co z Olehem?

Łukasz z nowej edycji Big Brothera
East News
Newsy
Pierwszy romans w "Big Brotherze"?! Zobaczcie, kogo pocałował Łukasz!

Blisko tydzień temu rozpoczęła się kolejna edycja  "Big Brothera". W domu Wielkiego Brata pojawili się nowi uczestnicy, a show prowadzi Gabi Drzewiecka, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Po kilku dniach od wejścia do domu Wielkiego Brata uczestnicy zdążyli się już poznać i - jak się okazuje - niektórzy bardzo się do siebie zbliżyli! Czyżby na oczach widzów rodził się kolejny romans w "Big Brotherze"? Spójrzcie tylko na ten pocałunek!  Pocałunek uczestników "Big Brothera"  Okazuje się, że pierwszy pocałunek w nowej edycji "Big Brothera" należał do 37-letniego Łukasza i Kasi, jednej z bliźniaczek! Łukasz od samego początku programu spędza sporo czasu w towarzystwie kobiet. Z Karoliną wskoczył do jacuzzi, a z pozostałymi koleżankami chętnie porusza tematy tabu. Ostatnio zbliżył się do jednej z bliźniaczek, której zafundował masaż, a później skradł jej buziaka! Czyżby szykował się romans w najnowszej edycji "Big Brothera"? Jak na pocałunek uczestników show zareagowali internauci?  - Ten to do wszystkich tam podbija 🤦‍♀️ - Szybko im to idzie :) - wooow już romanse 🤭😳😯- pislai fani programu.  Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy pocałunek w nowej edycji "Big Brothera"! Myślicie, że to początek romansu uczestników reality-show?  Przypominamy, że w poprzedniej edycji show uczucie narodziło się między Magdą a Olehem oraz między Igorem a Angeliką!  Zobacz także:   Było ponad 2 mln, a jest... Wyniki oglądalności pierwszego odcinka nowej edycji "Big Brothera" rozczarowują? Pocałunek uczestników "Big Bothera".         Wyświetl ten post na...

Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS
TV-Show
Rolniczka w programie "Big Brother"! Kim jest? Wygra?

Wielkie zmiany w domu Wielkiego Brata! Zaledwie kilka dni temu okazało się, że z programem musi pożegnać się kolejny uczestnik - tym razem był to Maciej Borowicz, który nie tylko łamał zasady "Big Brothera", ale przede wszystkim zachowywał się agresywnie i pozwalał sobie na skandaliczne wypowiedzi. Rozkur… mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wyje… mu w ryj- mówił o innym uczestniku show.  Wielki Brat zdecydował, że Borowicz zostanie usunięty z programu, a jego miejsce zajmie nowy uczestnik. Kto dołączył do najnowszej edycji show? Rolniczka w domu Wielkiego Brata Okazuje się, że nową uczestniczką "Big Brothera" została Magdalena Zając. Kobieta jest rolniczką, hoduje krowy i razem z ojcem ma 200 hektarów ziemi.  Sieję wszystkie rośliny typu rzepak, pszenica, kukurydza - zdradziła nowa uczestniczka show.  Magdalena Zając pracuje również w starostwie powiatowym w Chełmie. Nowa uczestniczka "Big Brothera" ma 9-letnią córkę i jest samotna- Magda nie ukrywa, że chciałaby się związać z "pozytywnym wariatem". Czy kobieta zyska sympatię pozostałych uczestników i fanów programu? Tego dowiemy się już wkrótce. Zobaczcie, jak wygląda rolniczka, która weszła do domu Wielkiego Brata! Będziecie jej kibicować? Magdalena Zając zamieszkała w domu Wielkiego Brata.            Wyświetl ten post na Instagramie.                   Poznajcie MAGDĘ! 💥😁 #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #bigbrotherpolska Post...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner