Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News

TVN potwierdza kolejną edycję "Big Brothera"! Już jest wybrana pierwsza uczestniczka

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News

Już za kilka dni finał szóstej edycji "Big Brothera"! Reality show powróciło na nasze ekrany po 11 latach przerwy. Widzowie na samym początku nie byli zachwyceni odmienioną edycją programu. Ale z biegiem czasu przekonali się do nowego wystroju, innego Wielkiego Brata i teraz każdy zastanawia się, czy powstanie siódma edycja show? A my już wiemy! 

Big brother - będzie kolejna edycja? 

Nowego "Big Brothera" prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Pomagają jej Małgorzata Ohme, Bartek Jędrzejak i Filip Chajzer. Ostatni z wymienionych dziennikarzy przez przypadek zdradził plany produkcji dotyczące siódmej edycji. 

- Będzie mi was bardzo brakować (…) Oglądajcie nas jutro. Co jutro jest? Środa, a potem czwartek i ostatni "Big Brother Nocą". A potem niedziela i wielki finał. A potem wrzesień… Ale cicho… Do zobaczenia" – powiedział Filip Chajzer we wtorkowym wydaniu "Big Brother Nocą".  

Zobacz także: Co zrobi Łukasz, by Igor nie wygrał programu Big Brother? Posłuchajcie, co nam zdradził!

Czy to oznacza, że 7. edycja zbliża się wielkimi krokami? Informacje potwierdza TVN.

- Po sukcesie pierwszej edycji programu „Big Brother” zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku. Na kilka dni przed wielkim finałem powracającego po latach "Big Brothera" widzowie poznają nową uczestniczką programu. Do mieszkańców dołączyła właśnie Karolina Włodarska. Mieszkanka Domu Wielkiego Brata została wybrana w drodze castingów i jest pierwszą uczestniczką drugiej edycji programu - brzmi komunikat TVN.

Dlaczego Karolina już weszła do Domu Wielkiego Brata? Internauci nie kryją swojego zdziwienia, jednak mamy nadzieję, że stacja niedługo rozwieje wątpliwości. 

Kiedy finał "Big Brothera"? 

Finał "Big Brothera" już w niedzielę, 16 czerwca  o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Kto wygra 100 tysięcy złotych? O wygraną walczą Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. Komu kibicujecie?

Nowa uczestniczka Karolina 

Czy Magda wygra program?

Magda w Big Brotherze
Instagram

 

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04