Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

Kamil zniszczy małżeństwo Magdy i Andrzeja? W nowym sezonie "M jak miłość" będzie się działo! 

Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

W nowym sezonie "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) osiągnie swój cel i doprowadzi do rozstania Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Gryc do tej pory nie pogodził się, że Magda ułożyła sobie życie u boku Budzyńskiego, a teraz zrobi wszystko, żeby ich poróżnić!

W nowych odcinkach uwielbianego przez widzów serialu Kamil dostarczy widzom naprawdę sporo emocji. Sprawdźcie, co zrobi, żeby odzyskać Magdę! 

Andrzej będzie wściekły na Magdę

Jak już wiemy, w nowych odcinkach "M jak miłość" zakończy się sprawa Olka (Maurycy Popiel), który uniknie więzienia i wyjdzie na wolność. Niestety, prawnik lekarza nie będzie cieszył się z wygranej zbyt długo. Jak informuje "Świat Seriali", w 1523. odcinku "M jak miłość", tuż po wyjściu z sali sądowej Andrzej dowie się, że Magda w tajemnicy spotkała się z Kamilem! Gryc pochwali się prawnikowi, że spędził czas z jego żoną. Budzyński będzie wściekły i kiedy wróci do domu, chłodno przywita się z Magdą, która nie będzie rozumiała, dlaczego jej ukochany nie cieszy się z wygranej w sądzie. 

Magda nie odpuści i zacznie wypytywać Andrzeja o powód jego złego humoru, a wtedy Budzyński nie wytrzyma i przyzna, że dowiedział się o jej spotkaniu z Kamilem! Zaskoczona Magda przyzna, że tuż przed ostatnią rozprawą skontaktowała się ze swoimi byłym. Magda zacznie się tłumaczyć, że spotkała się z Kamilem, żeby prosić go, aby przestał walczyć z Olkiem i Budzyńskim w sądzie. Żona prawnika będzie zapewniać, że nie spędziła z Kamilem romantycznej nocy - co wcześniej sugerował Budzyńskiemu sam Gryc. 

Czy Andrzej uwierzy Magdzie i wybaczy jej, że w tajemnicy spotkała się z Kamilem? Tego dowiemy się z nowego sezonu "M jak miłość"! Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: Wymowny komentarz Tomasza Ciachorowskiego pod zdjęciem z planu "M jak miłość"! Czy Artur wróci?

Kamil powie Andrzejowi, że spotkał się z jego żoną.

M jak miłość Kamil na sprawie Olka
MTL Maxfilm

Czy małżeństwo Magdy i Andrzeja przetrwa?

Anna Mucha i Krystian Wieczorek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00