Party Stories
Kinga M jak miłość
screen zwiastu M jak miłość
Newsy

"Kinia poszła na ostro"! Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie! Ujawni szczegóły wspólnej przeszłości

Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie i doprowadzi ją do rozpaczy!

Kinga w nowym sezonie „M jak miłość” przejdzie poważne załamanie nerwowe. Podczas nieobecności Piotrka Zduńska będzie chciała mieć wokół siebie przyjaciół i zorganizuje przyjęcie. Dawna paczka znów razem – brzmi wspaniale! Niestety, nie wszystko potoczy się zgodnie z oczekiwaniami Kingi i pijany Kamil wyzna na przyjęciu coś, po tym Zduńska sięgnie po garść leków na uspokojenie. Jak to się zakończy? Co takiego powiedział Gryc?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Kamil w "M jak miłość" zepsuje Kindze przyjęcie i doprowadzi ją do rozpaczy!

W 1527. odcinku, który na antenie TVP2 zobaczymy już 22 września, Kinga będzie miała trochę czasu dla siebie, bo jej dziećmi zajmnie się Marysia i Barbara. Zduńska zorganizuje na Deszczowej przyjęcie w ogrodzie. Pojawi się na nim tradycyjnie cała paczka znajomych z Łowickiej oraz Paweł z Franką. W pewnym momencie pijany Kamil będzie chciał pocałować Magdę, ale Andrzej go powstrzyma, a potem jego celem zostanie Kinga!

Nasza święta Kinia poszła na ostro, szok!  - wypali Gryc i zacznie wspominać, co działo się między nimi na Łowickiej.

Sugestie Kamila o ich rzekomym romansie załamią Kingę! W końcu wyjdzie z własnego przyjęcia i zamknie się w domu. Będzie czuła, że więcej nie zniesie! Oczywiście obok niej pojawi się Paweł, ale nawet jego słowa nic nie pomogą. Ostatecznie Zduński zakończy przyjęcie i posprząta po imprezie, a Kinga sięgnie po garść leków na uspokojenie. Od tego momentu fiolka z lekami będzie stale jej towarzyszyła. To nie może skończyć się dobrze! 

Zobacz także: 20 lat temu ruszyły nagrania "M jak miłość". Jak dobrze znasz serial o rodzinie Mostowiaków? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Wydawało się, że w nowym sezonie Kamil zmieni się, ale nie będzie to takie proste...

Kamil Gryc zwiastun M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen zwiastun

Przy opiece nad dziećmi Kindze czasem pomaga Marysia czy Barbara. 

Kinga M jak miłość
Instagram

Kinga jest załamana, tym co dzieje się w jej życiu. Nie może liczyć na pomoc Piotrka, a jedynym oparciem w obecnej sytuacji jest Paweł. 

Kinga M jak miłość
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm
Newsy
Kinga w "M jak miłość" przejdzie załamanie nerwowe i sięgnie po silne leki! Kolejny dramat u Zduńskich

Kinga w " M jak miłość " jest w coraz gorszej kondycji psychicznej. Kryzys w jej małżeństwie cały czas się pogłębia, a dodatkowo problemy z dziećmi sprawią, że Zduńska w końcu sięgnie po bardzo silne leki. Nawet rozmowy z Pawłem, który do tej pory był jej największym oparciem nie pomogą! W 1527. odcinku Kinga postanowi zorganizować przyjęcie, które ku jej wielkiemu zaskoczeniu okaże się całkowitą porażką. Tego będzie dla niej za wiele. Poczucie klęski na każdym polu sprawi, że Zduńska sięgnie po leki. Tylko one dadzą jej nadzieję na przetrwanie... Załamana Kinga w "M jak miłość" przejdzie załamanie nerwowe. Czy ktoś jej pomoże? Zduńska od czasu do czasu organizowała przyjęcia dla przyjaciół w ogrodzie na Deszczowej. Mimo wielu problemów postanowiła nie rezygnować z tego zwyczaju i zaprosiła gości na imprezę na świeżym powietrzu. Niestety, nic tego dnia nie będzie szło po jej myśli i przyjęcie okaże się klapą, a Kinga sama jako pierwsza z niego wyjdzie i położy się z płaczem na kanapie. Paweł zauważy, że z bratową dzieje się coś złego i przejmie rolę gospodarza. Ostatecznie, widząc w jakim stanie jest Kinga zdecyduje się nawet poprosić gości o wyjście.  Co prawda Zduński będzie próbował ją pocieszać, ale tym razem już nie da rady! Posprząta po przyjęciu, a wtedy Kinga sięgnie po dużą ilość leków uspokajających. Czuje, że bez tego już sobie nie poradzi! To dopiero początek, bo fiolka z lekami będzie stale jej towarzyszyła. Teraz rodzina nie powinna mieć już wątpliwości, że Kinga potrzebuje pilnie pomocy! Piotrek wróci z USA zanim będzie za późno? Zobacz także:   Oglądałaś premierowy odcinek nowego sezonu "M jak miłość"? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz QUIZ! Kinga nie wytrzymuje już tego napięcia i sięgnie po...

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm
Newsy
Misiek w "M jak Miłość" przyłapie Pawła w łóżku Kingi! Poinformuje o tym resztę rodziny...
Co na to Piotrek? Czy wróci do żony?

Małżeństwo Kingi i Piotrka w " M jak miłość " wisi na włosku! Para, która już od dłuższego czasu żyje oddzielnie przez delegację Zduńskiego przestała się dogadywać, a teraz atmosfera między nimi zrobi się naprawdę gorąca po tym, co zobaczy Misiek! Okazuje się, że zdezorientowany chłopiec wyzna Piotrkowi podczas rozmowy telefonicznej coś, co sprawi, że zacznie on podejrzewać żonę i brata o romans. O co chodzi? Wyznanie syna Kingi pogłębi kryzys w jej małżeństwie? Kinga już od dłuższego czasu czuje, że nie radzi sobie z obowiązkami w bistro, z dziećmi i w dodatku jest załamana tym, co dzieje się w jej małżeństwie. Do niedawna to Piotrek był dla niej największym oparciem, a teraz jest w USA, a podczas wspólnych rozmów zupełnie się nie dogadują i Zduńska czuje się coraz bardziej samotna. Na szczęście Paweł jest zawsze blisko! To właśnie niepokoi Marię Rogowską, która jako pierwsza domyśla się, że jej drugi syn zakochał się w bratowej. Kiedy jedna z bliźniaczek wyląduje na ostrym dyżurze to Paweł będzie przy Kindze i we wszystkim jej pomoże. Jemu też Zduńska wyzna, że coraz częściej sięga po leki uspokajające. Mężczyzna zdecyduje się odciążyć bratową i zaoferuje pomoc nad dziećmi. Zmęczony zaśnie na łóżku Kingi i tam zastanie go Mikołaj , który powie o tym swojemu tacie podczas rozmowy telefonicznej. Jak Piotrek zinterpretuje tę sytuację? Szykuje się prawdziwa afera! Zobacz także :  W "M jak miłość" wielka tajemnica Kamila wyjdzie na jaw! Gryc ma córkę, ale wcale nie z byłą żoną! Kinga jest już załamana tym, co dzieje się w jej życiu. Zduńska w końcu sięgnęła po silne leki.  Mikołaj źle zinterpretuje sytuację i opowie o tym, co widział Piotrkowi. To już koniec małżeństwa Kingi i Piotrka?  ...

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm
Newsy
Dramat Joasi i załamanie Kingi w nowym odcinku "M jak miłość"! 

Już dziś wieczorem, we wtorek 22 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek "M jak miłość". Co wydarzy się w 1527 odsłonie serialowego hitu? Okazuje się, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wcale nie będzie w ciąży, a Kinga (Katarzyna Cichopek) przejdzie poważne załamanie! Zobaczcie zdjęcia i opis premierowego odcinka "M jak miłość"!  Joasia dowie się, że nie jest w ciąży W najnowszej odsłonie "M jak miłość" Joasia przeżyje prawdziwy dramat. Dopiero co myślała, że wkrótce zostanie mamą, a teraz lekarze przekażą jej dramatyczną wiadomość, że wcale nie jest w ciąży! Joasia zadzwoni do Kingi, żeby powiedzieć jej o wszystkim. - Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej... - Joasiu, a może to… depresja? Też daje różne objawy psychosomatyczne... - Nie sądzę. Mój ojciec upiera się, żebym położyła się do kliniki na badania. - I ma rację, powinnaś tak zrobić i to jak najszybciej! Tymczasem Anka (Weronika Rosati) spotka się z Klaudią (Żaneta Homa), pomocą domową Budzyńskich i spróbuje namówić dziewczynę, by zaczęła dla niej szpiegować! Anka oszuka ją, że martwi się o Magdę i chce sprawdzić, czy Andrzej jest jej wierny.  - Nie chcę uchodzić za wścibską, ale… Mogę być z panią całkiem szczera? Po prostu martwię się o przyjaciółkę. Nie wiem, czy pani wie, ale Magda kiedyś bardzo poważnie zachorowała. Jest po przeszczepie serca.(...) Niestety, jakiś czas temu znowu wylądowała w szpitalu… Po zażyciu narkotyków. Lekarze podejrzewali próbę samobójczą... - Jestem jej przyjaciółką i bardzo się o nią martwię. A nie wiem, czy można Andrzejowi ufać... Są małżeństwem dopiero od...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner