Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch przed skocznią
East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Newsy

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch dawno tego nie pokazywali! "Dostałem najlepszy prezent"

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Bilan Stoch bardzo rzadko dzielą się swoją prywatnością. Tym razem zrobili wyjątek, bo nadarzyła się ku temu bardzo dobra okazja! Najnowsze zdjęcie pary wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch już od ponad 10 lat są szczęśliwym małżeństwem. Obydwoje zawsze uśmiechnięci, pogodni i do szaleństwa w sobie zakochani - to widać gołym okiem, gdy tylko możemy zobaczyć tę dwójkę razem. Takie obrazki są jednak rzadkością, bo para raczej stroni od pokazywania swojego związku w mediach. 

Teraz jednak Kamil Stoch postanowił podzielić się wyjątkowym zdjęciem z ukochaną, które opatrzył pięknym podpisem. Te święta z pewnością zapadną w pamięci polskiego skoczka na długo. Zobaczcie dlaczego!

Zobacz także: Ewa Bilan-Stoch nie chciała Kamila Stocha? "Ewcia była takim obiektem marzeń"

Suknie ślubne żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Kamil Stoch pokazał wyjątkowe zdjęcie z żoną

Skoki narciarskie od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Zaczęło się od "Małyszomanii", kiedy to Adam Małysz dostarczał widzom niezapomnianych emocji. Szybko okazało się, że rośnie mu godny zastępca, czyli Kamil Stoch, któremu udało się zdobyć wiele prestiżowych nagród. Zainteresowanie jego osobą wciąż jest ogromne, jednak Kamil woli skupiać się na tym, co związane ze skokami narciarskimi. Choć bardzo kocha swoją żonę, Ewę, to jednak swoim fanom przekazuje za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych głównie informacje związane z jego karierą zawodową. Teraz jednak w końcu możemy zobaczyć naszego wspaniałego skoczka na uroczym zdjęciu z ukochaną!

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch przytuleni
East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zobacz także: Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch są razem ponad 14 lat, po ślubie już 10! Jaki jest sekret ich miłości?

Kamil Stoch na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z Ewą Bilan-Stoch. Możemy na nim zobaczyć tę piękną parę podczas zimowych zabaw na śniegu. Przy okazji skoczek postanowił opisać fanom, co wydarzyło się u niego podczas świąt. Jak się okazało, dostał pewien "prezent", dzięki któremu mógł spędzić więcej czasu z żoną!

- Krótko o tym jak poczułem magię Świąt ⭐ Przez cały czas byłem przekonany, że do Oberstdorfu wyjeżdżamy w drugi dzień Świąt nad ranem, z powodu dodatkowych testów. Wieczorem, w Boże Narodzenie odśnieżyłem podjazd, żeby kadrowy bus przedarł się do mnie przez zaspy, spakowałem się i zapytałem o której rano panowie po mnie będą. I co? Dostałem najlepszy prezent i to od własnego rozumku. Okazało się że wyjeżdżamy dobę później 😃 Mogłem spędzić dodatkowy dzień w domu, świętować, powygłupiać się w śniegu, a nawet obejrzeć Kevina 🤪 Mam nadzieję że Wam też udało się odpocząć, bo wkrótce trzeba zacząć trzymać kciuki. Pozdrawiam już z Oberstdorfu 🖐🏻 - napisał Kamil Stoch. 

Pod nowym postem skoczka pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów!

- Święta z rodziną - bezcenne. Prowadzenia na turnieju🙌

- Najpiękniejsza para 😍😍😍

- Ależ pięknie 😍❄️ uwielbiam Was ❤️ Kamil ja już trzymam kciuki 🙈✊💪🇵🇱❤️

- Święta z rodziną - największy skarb. Powodzenia na turnieju! - piszą fani. 

Wy też tak bardzo lubicie tę parę? Bo my możemy patrzeć na ich miłość bez końca!

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch całują się
East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kamil Stoch i żona Ewa
East News
Newsy
Kamil Stoch odebrał telefon od żony na konferencji prasowej. Urocza rozmowa małżonków to hit sieci 
Kamil Stoch odebrał telefon od żony na konferencji prasowej. Urocza rozmowa małżonków to hit sieci 

Kamil Stoch bezkonkurencyjnie zakasował rywali i wygrał 69. edycję Turnieju Czterech Skoczni. Na konferencji prasowej zaraz po zakończeniu turnieju doszło do uroczej sytuacji. Podczas wywiadów z udziałem mistrza, Kamil Stoch otrzymał telefon od żony.  To jest moja żona, więc sami wiecie... musiałem odebrać - wyjaśnił z uśmiechem dziennikarzom chwilę później.  Rozmowa skoczka z żoną to jedna z najbardziej uroczych rzeczy, jakie dziś usłyszycie! Zobacz także:  Co robi Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha? Jest świetnym fotografem, ale nie tylko... ZDJĘCIA Rozczulająca relacja Kamila Stocha i jego żony Ewy Bilan-Stoch Kamil Stoch od lat może liczyć na nieocenione wsparcie swojej żony. Ewa Bilan-Stoch zawsze jest w pobliżu, aby wspierać swojego ukochanego. Po wygranej skoczka w 69. edycji Turnieju Czterech Skoczni wykonała do niego telefon. Zbieg okoliczności sprawił, że aparat Kamila Stocha rozdzwonił się podczas konferencji prasowej z jego udziałem.   O, moja żona dzwoni - powiedział sięgając po telefon Kamery zarejestrowały uroczą rozmowę małżonków:  Ewuniu oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej - powiedział do żony, a na koniec rozmowy przesłał jej również "buziaka" Kamil Stoch to kilkusekundowej rozmowie z żoną powrócił do udzielania wywiadów. Przy okazji przeprosił za chwilową niedyspozycję:  Przepraszam, ale to jest moja żona, więc sami wiecie... musiałem odebrać ten telefon - dodał na sam koniec.  Z pewnością nikt nie miał mu za złe tego małego zakłócenia.  Zobacz także:  Kamil Stoch znów ma dziś szansę przejść do historii skoków! Wiedzieliście, że jest też biznesmenem i projektuje ubrania? Uroczy moment rozmowy Kamila Stocha z żoną znajdziecie w...

Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
Instagram/East News
Newsy
Kiedy Kamil Stoch zostanie ojcem?! Portal zapytał o to żonę skoczka, odpowiedziała krótko...
Kiedy Kamil Stoch zostanie ojcem?! Portal zapytał o to żonę skoczka, odpowiedziała krótko...

  Kamil Stoch to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim sporcie. Polacy pokochali skoczka narciarskiego m.in. za liczne sukcesy zawodowe jak dwukrotnie zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni - sprawiły, że wybuchła tzw. "Stochomania". Ogromne zainteresowanie budzi również żona sportowca. Ewa Bilan-Stoch wzbudziła zachwyt w czasie Gali Mistrzów Sportu, na której odebrała w imieniu swojego męża nagrodę dla najlepszego sportowca roku. Od tej pory, fani z uwagą przyglądają się małżeństwu Stochów i... zastanawiają się, kiedy w ich rodzinie pojawi się dziecko.   Zobacz też:  Kamil Stoch zostanie ojcem?! Szczere wyznanie ojca skoczka: "Z żoną czekamy na więcej wnuków"   Kamil Stoch zostanie ojcem? Ślub Ewy i Kamil Stochów odbył się 7 sierpnia 2010 w kościele Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Para uchodzi za bardzo szczęśliwą. Jednak w ich życiu nie pojawiło się jeszcze potomstwo. Fani zastanawiają się, czy rodzina uwielbianego skoczka narciarskiego wkrótce się powiększy. Ostatnio oliwy do ognia dolała wypowiedź ojca Kamila Stocha o wyczekiwanych wnukach. - Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci - powiedział Bronisław Stoch w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Teraz głos w sprawie zabrała Ewa Bilan-Stoch. Żona skoczka w wywiadzie dla portalu dziennik.pl została zapytana wprost, czy Kamil Stoch niedługo zostanie ojcem.  - Na takie tematy mogę sobie porozmawiać z przyjaciółmi - odpowiedziała.   Polecamy:  Kamil Stoch wygrywa konkurs w Zakopanem! Przeczytaj, jak w domu Stochów świętuje się jego zwycięstwa!   Kamil i Ewa Stochowie pobrali się w 2010 roku.   Do tej pory nie doczekali się potomstwa.

Ślub Kamila i Ewy Stochów oraz historia miłości
ADRIAN GLADECKI/REPORTER
Newsy
Ewa Bilan-Stoch nie chciała Kamila Stocha? "Ewcia była takim obiektem marzeń"
"Różne chodzą mity o sportowcach" - wyznała Ewa Bilan-Stoch. Kamil Stoch wzdychał do żony, gdy ona jeszcze była w liceum! Oto krótka historia ich małżeństwa!

Kamil Stoch i Ewa Bilan Stoch są idealnym małżeństwem od niemal 12 lat. Wspierają się wzajemnie nie tylko w życiu prywatnym ale również w swoich pasjach. Żona polskiego mistrza skoków narciarskich zawsze towarzyszy mu podczas zawodów i dodaje otuchy przy skoczni, a on często dedykuje jej swoje zwycięstwa i dziękuje za okazane wsparcie . Stochowie niedawno gościli w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedzieli o tym, jak wyglądały początki ich znajomości. Okazuje się, że Ewa Bilan-Stoch... początkowo nie chciała nawet spojrzeć na Kamila! Musicie poznać tę historię.  Zobacz także:  Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch są razem ponad 14 lat, po ślubie już 10! Jaki jest sekret ich miłości? Kamil Stoch i Ewa Bilan Stoch - jak się poznali?  Kamil Stoch i Ewa Bilan Stoch pobrali się w 2010 roku . Od tamtego czasu tworzą idealne małżeństwo i dzielą ze sobą każde szczęście oraz troskę. Ich historia miłosna rozpoczęła się podczas zawodów Pucharu Świata w 2006 roku w Planicy : Pojechałam robić zdjęcia z zawodów i tak się zdarzyło, że poznałam Kamila, który nie zakwalifikował się do konkursu - powiedziała Ewa Bilan-Stoch w "Pytaniu na śniadanie" Początkowo Ewa Bilan-Stoch nie była zainteresowana sportowcem. Kamil Stoch był od niej młodszy, wówczas miał 19 lat i uczył się w Zakopanem, kiedy ona była już studentką jeden z uczelni w Krakowie. Czy Kamila Stocha i Ewę Bilan-Stoch połączyła pasja do skoków narciarskich? Okazuje się, że historia jest o wiele prostsza, ponieważ skoczek i jego ukochana chodzili do... tej samej szkoły:  Ja trenowałam judo i to był taki mój sport. Sporty zimowe leżały poza zasięgiem moich zainteresowań, natomiast Kamil mnie kojarzył, bo chodziliśmy do jednej szkoły.  Kamil Stoch w wywiadzie z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik