Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS
Newsy

Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik

To jeszcze nie koniec

W ciągu ostatnich kilkunastu dni specjalnie powołana komisja badała sprawę oskarżeń wobec Kamila Durczoka o mobbing i molestowanie. Ostateczny werdykt zapadł w tej kwestii zapadł wczoraj. Zobacz: Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN!

Werdykt skomentowała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która dalej podtrzymywała swoje stanowisko o nieetycznym zachowaniu tygodnika "Wprost". Nie da się ukryć, że wszyscy czekali na słowa dziennikarza i jego zdanie na temat decyzji, jaką podjęła komisja. Durczok skomentował sprawę wczoraj w rozmowie z fakt.pl:

W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować. Nie są mi bowiem znane wyniki ustaleń Komisji ani ewentualne oskarżenia osób przez nią przesłuchiwanych.

Głos zabrał także prawnik byłego szefa "Faktów", Jacek Dubois:
 

Mój klient ma ograniczone możliwości komentowania tej sprawy publicznie. Natomiast będzie bronił swojego dobrego imienia oraz dochodził swoich praw na drodze sądowej wobec wydawcy tygodnika „Wprost”, jego autorów oraz ewentualnych innych osób. Pierwsze pozwy zostaną złożone w najbliższych dniach. Mogę tylko przypomnieć, iż zgodnie ze swoim oświadczeniem sprzed dwóch tygodni Kamil Durczok, oddając się do dyspozycji stacji złożył deklarację, iż w obecnej sytuacji jego dalsze kierowanie redakcją „Faktów” nie jest możliwe. 

Sprawę definitywnie postanowiła również zakończyć stacja:

Wszystko, co mieliśmy do podania do wiadomości publicznej w tej sprawie, znalazło się w komunikacie. Z naszej strony sprawa jest zamknięta - powiedziała Emilia Ordon, rzecznika stacji, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl

Tymczasem należy czekać na dalszy przebieg działań Kamila Durczoka wobec redakcji "Wprost".

Zobacz: Korwin Piotrowska skomentowała decyzję komisji TVN: Chodziło o zrobienie większego smrodu
 

Kamil Durczok zdjęcia rzeczy z Wprost, molestowanie, mobbing, afera, zoofilia


Kamil Durczok zdjęcia rzeczy z Wprost, molestowanie, mobbing, afera, zoofilia

 

Kamil Durczok na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamil Durczok żąda dwóch milionów odszkodowania
ONS
Newsy
Durczok nie odpuści redaktorom "Wprost". Domaga się wysokiego odszkodowania
Ta kwota robi wrażenie

Specjalnie powołana komisja do zbadania sprawy molestowania i mobbingu stosowanych przez Kamila Durczoka wydała decyzję. Dziennikarz i jego prawnik skomentowali tę decyzję. Zobacz: Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik Panowie postanowili wyciągnąć konsekwencje od redaktorów "Wprost" za nierzetelne śledztwo. Jacek Dubois, prawnik dziennikarza, zapowiedział, że będzie około 5-6 pozwów. Jeden z nich z pewnością powędruje do Sławomira Latkowskiego, redaktora naczelnego tygodnika. Tymczasem Super Express podaje jakiego zadośćuczynienia będzie domagał się Durczok. Były szef "Faktów" liczy na dwa miliony odszkodowania, czyli kwota jest całkiem spora. Uda mu się? Zobacz:  Korwin Piotrowska skomentowała decyzję komisji TVN: Chodziło o zrobienie większego smrodu     Kamil Durczok na salonach:

Korwin Piotrowska przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"
Newsy
Korwin-Piotrowska o przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"

Kamil Durczok wraca do telewizji, ale nie do TVN-u... Jesienią Polsat News włączy do swojej ramówki nowy program publicystyczny, w którym Durczok będzie rozmawiał z politykami. Program będzie emitowany w czwartki o 20.00, a pierwsze odcinki zobaczymy już w październiku.   Taka decyzja Durczoka, jak i Polsat News, wzbudziła duże zainteresowanie innych mediów. Sprawę specjalnie dla Party.pl skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska. Nic w tym dziwnego, że ktoś z jego wieloletnim doświadczeniem ma wzięcie i pewnie nie narzeka na oferty pracy. Mało jest bowiem ludzi, którzy wiedzą tyle o tym, jak robi się media, co Durczok.  Dzisiaj media mają się bardzo źle, pogoń za newsem i pieniędzmi powoli zabija merytorykę. On miał to szczęście, że robił w mediach w innych czasach, kiedy jeszcze liczył się warsztat. Ostatnie miesiące mogły mu dać wiele do myślenia. Nie należy nikogo skreślać awansem - skomentowała dla Party.pl przejście Durczoka do Polsatu News Karolina Korwin Piotrowska. A czy zdaniem dziennikarki, Polsat News podejmuje ryzyko przyjmując Durczoka do pracy? Szczerze? Będą mieli dobra oglądalność, ryzyko? To stacja komercyjna, pewnie obliczyli ryzyko, jesli jest. Właśnie stacje komercyjnie muszą obliczać ryzyko.  Stacji komercyjnych nie stać na wynalazki i testowanie czegokolwiek, jak w TVP - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. Zgadzacie się, że Polsat News podejmuje dobrą decyzję, zatrujdniając Kamila Durczoka? Afera wybuchła w 2015 roku Przypominamy, że afera wybuchła na początku 2015 roku, kiedy to tygodnik Wprost napisał przypadkach molestowania seksualnego w jednej ze stacji telewizyjnych. Początkowo nie podawano konkretnych nazwisk, jednak z czasem Kamil Durczok trafił na okładkę gazety. Po ukazaniu sensacyjnych artykułów Kamil Durczok pojawił się w  radiu TOK FM, gdzie zapewniał, że nie nigdy nie miał nic...

Kamil durczok przesłuchany przez komisję TVN
ONS
Newsy
Kamil Durczok już po przesłuchaniu przez komisję: Był bardzo spokojny
Jaka będzie decyzja w tej sprawie?

Publikacje "Wprost" bez wątpienia uderzyły w dobre imię Kamila Durczoka , a materiały na temat molestowania i mobbingu przyczyniły się do tego, że w stacji TVN zaczęła działać specjalnie powołana komisja. Dziennikarz zapowiedział, że autorzy artykułów nie pozostaną bezkarni. Zobacz:  Durczok chce pozwać autorów publikacji we "Wprost". Jeden z nich mu odpowiedział Z racji tego, że szef "Faktów" przebywał w szpitalu z powodu kiepskiego stanu zdrowia komisja przesłuchała go nieco później. Durczok miał zeznawać w piątek, ale jak podaje Fakt wszystko odbyło się w nocy z czwartek na piątek, a redaktora przesłuchiwano aż pięć godzin. Podobno po spotkaniu Kamil Durczok był bardzo spokojny i opanowany. Jak dotąd przepytano już ponad 30 osób, ale wyniki śledztwa nie są znane. Rzecznika TVN Emilia Ordon wyjaśnia, że ma nadzieję, iż komisja w przyszłym tygodniu zakończy śledztwo, a wtedy dowiemy się trochę więcej: Nie komentujemy sprawy. Czekamy na zakończenie prac komisji. Mamy nadzieję, że nastąpi to w następnym tygodniu. Wtedy wydamy też oświadczenie. Jedna z osób pracujących w stacji wyznała z kolei w Super Expressie, że niektóre osoby były wzywane ponownie, co może rzutować na ostateczną decyzję w tej sprawie: Jako pracownik stacji nie będzie komentował żadnych kwestii, związanych z komisją do czasu zakończenia jej prac. To członkowie komisji zadecydują, czy to, co usłyszeli, im wystarczy. Niektóre osoby były wzywane ponownie.  Jakie będą efekty prac komisji? Zobacz:  Pieńkowska nową szefową "Faktów"? Dziennikarka przerywa milczenie     Kamil Durczok na salonach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner