Kamil Durczok ostro zaapelował o noszenie maseczek. Przyznał, że od kilku tygodni strasznie źle się czuje i ma objawy typowe dla zakażenia koronawirusem.

Reklama

"Nikomu nie życzę podobnych "wrażeń" - podsumował swoje samopoczucie .

Ostatnie tygodnie dla byłego dziennikarza okazały się być wyjątkowo wyczerpujące. Jaki jest stan jego zdrowia?

Zobacz także: Czy szczepionka będzie obowiązkowa? Jest strategia szczepienia Polaków

Kamil Durczok ma koronawirusa?

Kamil Durczok poskarżył się na swój zły stan zdrowia. Zwrócił uwagę internautów na powagę pandemii koronawirusa, której skutki odczuł na własnym zdrowiu. Przyznał, że w zeszłym tygodniu przeszedł test na COVID-19. Co prawda sam test wyszedł negatywnie, jednak samopoczucie dziennikarza zostawia wiele do życzenia:

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze twierdzą, że mam ewidentne objawy covidovca, więc powtórka badania w kolejny piątek.

W dalszej części wpisu przyznał, że ma typowe objawy koronawirusa, które dają mu nieźle w kość:

Zobacz także

Jeśli faktycznie objawy są takie jak u mnie, to nikomu nie życzę podobnych "wrażeń". To stąd moja nieobecność na FB, w takim stanie trudno nawet myśli pozbierać. Trzymajcie się ciepło, jak będę miał trochę więcej siły, z pewnością napiszę kilka zdań o tym, co te dranie z nami wyrabiają. Zdrówka.

Kamilowi Durczokowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Jesienią rząd zdecydował się na kolejny lockdown. Premier podczas zeszłotygodniowej konferencji poinformował o wprowadzeniu "100 dni solidarności", po których możemy spodziewać się szczepionek, a pierwsze z nich mogą pojawić się już w połowie stycznia. Póki co, ważne jest przestrzeganie obostrzeń. Od wczoraj zasłanianie ust i nosa zapisane jest w tzw. ustawie antycovidowej, a brak maseczki może skończyć się mandatem w wysokości do 1000 zł.

Zobacz także: 1000 zł kary za brak maseczki ochronnej! Nowe przepisy już obowiązują

Kamil Durczok ma koronawirusa? We wpisie na Facebooku opowiedział o swoim samopoczuciu

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze...
Opublikowany przez Kamila Durczoka Poniedziałek, 30 listopada 2020

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama