Renata Kaczoruk o Masłowskiej Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk w sukience Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk
Renata Kaczoruk o Masłowskiej
1/7
Renata Kaczoruk o Masłowskiej

Renata Kaczoruk zabrała głos w sprawie porównania jej do mamy Madzi przez pisarkę Dorotę Masłowską. Modelka była gościem programu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o swoim udziale w "Azji Express" oraz skomentowała ostatnie słowa Masłowskiej. Przypomnijmy, że pisarka w swoim felietonie w bardzo mocny sposób wypowiedziała się na temat Kaczoruk, zestawiając ją z inną negatywną bohaterką zbiorowej wyobraźni - mamą Madzi.

 

Zobacz też: Wszystkie najgorsze zachowania Renaty Kaczoruk w "Azja Express". Za co leje się na nią hejt?

Niewątpliwie zasługującą na wnikliwszą analizę postacią jest Renata Kaczoruk. Największa „Azji Express” wizerunkowa bankrutka, superzdeterminowana, nieprzebierająca w środkach, nie tylko nie zdobyła serc publiczności, ale wręcz stała się obiektem namiętnego ogólnonarodowego linczu.  Wydaje się, że polskie media nie miały takiego kobiecego szwarccharakteru od czasu tzw. mamy Madzi.  Przedsiębiorcza, robotycznie miła, w swoich wynurzeniach mówi wiele o „osobistych granicach” i „strefie komfortu”, jakby przed wyjazdem naczytała się o nich w podręczniku „JAK ZMYŚLNIE UDAWAĆ CZŁOWIEKA?”. Skojarzona w parze z łagodną, lubiącą zwierzęta blondynką, jest ucieleśnieniem baśniowej złej siostry. Trwa ogólnopolska dyskusja, czy czarny charakter to efekt montażu, czy osobistych właściwości bohaterki. Ja, gdybym pisała o Renacie Kaczoruk pracę magisterską, z pewnością przywołałabym film „Ex-Machina” Alexa Garlanda, w którym demoniczny informatyk konstruuje w swojej dalekogórskiej posiadłości inteligentne, ale nieszczególnie sentymentalne kobiety-roboty. Renata zachowuje się, jakby udało jej się stamtąd uciec i znaleźć schronienie w TVN-ie - pisze Dorota Masłowska w felietonie dla dwutygodnik.com.

Jak Renata Kaczoruk odniosła się do tych słów? Zobaczcie w galerii!

 

Polecamy: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback

2/7
Renata Kaczoruk
East News

Bardzo mnie to ucieszyło, bo te słowa wyszły od kogoś, kogo czytałam, oglądałam, śledziłam na scenie teatralnej jako dużo młodszy człowiek, więc dla mnie to jest superuczucie mieć takiego widza - powiedziała Renata Kaczoruk w DDTVN.

Dorota Wellman zapytała, czy te słowa nie były przykre dla modelki. Co ona na to?

3/7
Renata Kaczoruk w sukience

Nie, ponieważ ja parę rzeczy jej już słyszałam i czytałam, więc rozumiem, jaki był zamiar w tym zdaniu. Myślę, że rozumiem to inaczej niż większość plotkarskich magazynów. Także ja gdzieś tam znajduję zrozumienie u niej tego, co się wydarzyło - powiedziała Kaczoruk.

Co o tym myślicie?

4/7
Renata Kaczoruk
ONS

Renata Kaczoruk była najbardziej hejtowaną uczestniczką programu "Azja Express".

5/7
Renata Kaczoruk
East News

Widzowie show zarzucali jej m.in. brak koleżeństwa wobec innych uczestników oraz ogromną determinację, by wygrać program.

6/7
Renata Kaczoruk
East News

Mimo wielu negatywnych komentarzy, Renata Kaczoruk zbiła na udziale w "Azji Express" ogromny kapitał w postaci popularności.

7/7
Renata Kaczoruk
East News

Takiej sławy nie przyniósł jej nawet związek z kontrowersyjnym dziennikarzem Kubą Wojewódzkim.