Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia
Newsy

Już jest film z Oliwią Bieniuk, córką Anny Przybylskiej! Przy ostatniej scenie ciężko powstrzymać łzy...

Film z Oliwią Bieniuk, córką Anny Przybylskiej w reżyserii Reżysera Życia.

We wtorek 1 września na kanale Youtube twórcy o pseudonimie Reżyser Życia, pojawił się długo oczekiwany film, w którym zagrała między innymi córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk. Jest to niezwykle profesjonalna produkcja, która niesie za sobą przesłanie. Podczas ostatniej sceny, naprawdę ciężko jest już powstrzymać łzy. To właśnie wtedy Oliwia Bieniuk wypowiada słowa, które nawiązują do jej zmarłej mamy... 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców"

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Mama Anny Przybylskiej zdradziła, co sądzi o karierze Oliwii w show-biznesie!

Już jest wzruszający film z Oliwią Bieniuk! Przy ostatniej scenie ciężko powstrzymać łzy...

Reżyser Życia po raz kolejny stworzył wartościowy film o tematyce społecznej, który zmusza do refleksji. Tym razem film pt.: "JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE" opowiada o losach nastolatki, która kreuje wokół siebie fałszywą rzeczywistość - okłamuje znajomych, a to wszystko spowodowane jest problemami, jakie spotkają ją w domu rodzinnym. Ponadto dziewczyna bardzo przeżywa chorobę, a później śmierć dziadka. Poznaje jednak pewną dziewczyną - wolontariuszkę z hospicjum, która jest także jej koleżanką z lekcji fortepianu. W rolę pełnej empatii bohaterki, wcieliła się właśnie córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk. 

Oliwia Bieniuk zagrała u boku wielu znanych gwiazd, między innymi w produkcji wystąpił Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus. Ponadto w aktorskiej obsadzie znalazły się również Youtuberki - Weronika "Wersow" Sowa, Ola Nowak, Magda Bereda czy Agata Fąk. Trzeba przyznać, że wszystkie dziewczyny spisały się świetnie, a swojej role odegrały naprawdę profesjonalnie. 

Gra aktorska Oliwii Bieniuk zrobiła na nas ogromne wrażenie. Córka Anny Przybylskiej potrafi przekazać emocje i doprowadzić do wzruszenia. Nie ulega wątpliwości, że talent aktorski odziedziczyła po mamie.  Dodatkowo ostatnia scena filmu, w której także widzimy Oliwię, wywołuje ciarki i doprowadza do łez. Główna bohaterka, która przeżywa śmierć dziadka, pyta koleżankę z lekcji fortepianu, skąd jest w niej tyle empatii. Oliwia Bieniuk odpowiada wtedy: 

Też kogoś kiedyś straciłam

Nie da się nie zauważyć, że te słowa nawiązują do jej zmarłej mamy, co dodatkowo potęguje emocje w tej scenie. My jesteśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem i mamy nadzieję, że tak wartościowych produkcji będzie powstawać jeszcze więcej. Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu z Oliwią Bieniuk, to możecie go zobaczyć poniżej. 

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie Reżysera Życia, u boku Andrzeja Grabowskiego, Piotra Cyrwusa i najpopularniejszych polskich Youtuberek. Projekt wspiera zbiórkę finansową na rzecz Hospicjum św. Łazarza – najstarszego Hospicjum w Polsce, które w wyniku pandemii mierzy się z problemami finansowymi.

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia

Córka Anny Przybylskiej fenomenalnie odegrała swoją rolę. 

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews
Newsy
Dziś rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka Oliwia opowiedziała o tym strasznym dniu: "Spodziewałam się tego, co się stanie"

Dokładnie dziś, 5 października, mija 6 lat odkąd  Anny Przybylskiej  nie ma wśród nas. Jej córka,  Oliwia Bieniuk  dwa tygodnie temu, w poruszającym wywiadzie dla magazynu Viva! po raz pierwszy opowiedziała o tym, co czuła w dniu śmierci swojej mamy. Miała wówczas zaledwie 12 lat, dopiero wkraczała w wiek dojrzewania i tak bardzo jej potrzebowała... Wspomnienia córki Anny Przybylskiej łamią serce.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie, Ani Przybylskiej. Poruszające słowa nastolatki!  Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci mamy, Anny Przybylskiej  Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała tak dużo o swoich wspomnieniach i przemyśleniach dotyczących swojej mamy. Anna Przybylska odeszła dokładnie 6 lat temu. Przegrała okrutną walkę z rakiem trzustki. Osierociła troje dzieci. Jej najstarsza córka Oliwia, w rozmowie z magazynem Viva!, opowiedziała o dniu śmierci mamy.  Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom. Oliwia Bieniuk wyznała również, że często myśli o Annie Przybylskiej i zastanawia się czy pochwalałaby decyzje, które aktualnie podejmuje. Opowiedziała również o radach jakie zostawiła jej mama:  Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią,...

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk szczerze o relacji z Martyną Gliwińską! Nie była zachwycona, kiedy dowiedziała się o Kaziku "Pogodziłam się z tym"
Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy! opowiedziała o swojej relacji z Martyną Gliwińską i zdradziła, jak zareagowała na wiadomość, że była partnerka jej taty spodziewa się dziecka.

Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy! opowiedziała o swojej relacji z Martyną Gliwińską i zdradziła, jak zareagowała na wiadomość, że była partnerka jej taty spodziewa się dziecka. Czy Oliwia miała żal do Jarosława Bieniuka? Szczere wyznanie nastolatki! Sprawdźcie, co powiedziała o Martynie Gliwińskiej i małym Kaziku. Oliwia Bieniuk wspomina bliską relację z Martyną Gliwińską Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk znalazł swoje szczęście u boku Martyny Gliwińskiej. Niestety, jak już wiemy och związek nie przetrwał próby czasu. Córka Jarosława Bieniuka do tej pory nie komentowała rozstania ojca z byłą partnerką, ale teraz zrobiła wyjątek! W rozmowie z Vivą! opowiedziała o swojej relacji z Martyną Gliwińską. Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje. Wszystko się zmieniło, gdy tata się rozstał z Martyną. A ja wiem, że nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię- wyznała w wywiadzie. Oliwia Bieniuk nie ukrywa jednak, że nie była zachwycona, kiedy dowiedziała się, że była partnerka jej ojca spodziewa się dziecka. Jak zareagowała na wiadomość, że będzie miała braciszka? Jest przesłodki. Tata się nim opiekuje, bierze go na noc do nas i zajmuje się nim. Ale ja nie mam o to do niego pretensji. Stało się i tak musi być- zdradziła w rozmowie z Vivą! (...) Gdy dowiedziałam się o Kaziku, myślałam, że tata żartuje. Powiedział mi o tym na wakacjach, na Helu. Szliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tata się śmiał, bo jest żartownisiem, dlatego myślałam, że nie mówi poważnie. Ale gdy okazało się, że to prawda, na początku się...

Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?
Instagram/Oliwia Bieniuk
Newsy
Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek! Poszła w ślady Anny Przybylskiej 
Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek, np. Weroniki Sowy!

Oliwia Bieniuk zagrała w profesjonalnej filmowej produkcji. Stanęła przed kamerą u boku najpopularniejszych influencerek w Polsce. Córka Anny Przybylskiej bardzo poważnie podeszła do napisanej dla niej roli. Jak sobie poradziła z tym wyzwaniem? Nie jest tajemnicą, że Oliwia Bieniuk jest zainteresowana aktorstwem.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Idzie w ślady Ani Przybylskiej? Zobacz wideo! Oliwia Bieniuk zagrała w filmie "Reżysera Życia". Poszła w ślady Anny Przybylskiej Nie od dziś wiadomo, że Oliwia Bieniuk zainteresowana jest zarówno aktorstwem jak i modelingiem. O tym, czy pójdzie w ślady mamy zaczęto spekulować już wtedy, gdy po raz pierwszy wzięła udział w profesjonalnej sesji dla Reserved. Spytany o karierę córki Jarosław Bieniuk powiedział wówczas, że na pierwszym miejscu stawia naukę, a udział w zdjęciach był dla Oliwii prezentem za dobre oceny. W trakcie nauki szkolnej Oliwia wzięła udział również w filmowym projekcie realizowanym na szkolny konkurs oraz reklamie sieci komórkowej. Ostatnio pozowała również dla marki Obag, po raz pierwszy zostając ambasadorką znanej marki.  Oliwia Bieniuk jest bardzo popularna w sieci, na Instagramie śledzi ją ponad 150 tys. osób. Właśnie pochwaliła się kolejnym aktorskim wyzwaniem. Wzięła udział w nowym projekcie Reżysera Życia, popularnego youtubera, który zajmuje się produkcją filmów o tematyce społecznej. Oliwia Bieniuk wystąpiła w towarzystwie najpopularniejszych w sieci influencerek takich jak Weronika Sowa (Wersow), Lena Kociszewska (Lena Moonlight), Aleksandra Furka (Olciiak), Ola Nowak czy Agata Fąk. W produkcji wziął udział również Andrzej Grabowski.  Po fragmentach opublikowanych w sieci przez Reżysera Życia można domyślić się, że film podejmie trudną tematykę związaną ze sferą...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner