Justyna Żyła i Tomasz Barański przebrani w tańcu z gwiazdami
East News

Justyna Żyła zarobiła fortunę za udział w "Tańcu z Gwiazdami"? W miniony piątek, 29 marca była żona Piotra Żyły zakończyła swoją przygodę w tanecznym show Polsatu. Justyna już od pierwszego odcinka była mocno krytykowana przez jury, ale dzięki sympatii widzów udało się jej dojść aż do piątej odsłony programu. Niestety, Justyna Żyła nie ma już szansy na nagrodę główną, ale jak donoszą media, za udział w pięciu odcinkach "Tańca z Gwiazdami" i tak zarobiła całkiem sporą sumę pieniędzy! Ile udało się jej wynegocjować za jeden odcinek? 

Justyna Żyła zarobiła fortunę?

Według doniesień portalu pomponik.pl Justyna Żyła początkowo nie wiedziała, ile może żądać za jeden odcinek "Tańca z Gwiazdami", dlatego na pierwszym spotkaniu zgodziła się na propozycję przedstawicieli stacji. Okazuje się, że po jakimś czasie doszło do kolejnego spotkania, na którym jej reprezentantka wynegocjowała o wiele lepsze warunki finansowe. 

Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering- zdradza informator portalu. 

AKTUALIZACJA

Portal wyliczył, że Justyna za udział w show w sumie otrzymała 62,5 tys. złotych! Ile prawdy jest w tych doniesieniach? Jak udało nam się dowiedzieć, Justyna zarobiła mniej niż to wynika z doniesień medialnych.

Justyna na samym początku wynegocjowała 8 tysięcy złotych i taką kwotę otrzymywała do końca udziału w show. W sumie zarobiła 40 tysięcy złotych, bo wystąpiła w 5 odcinkach - mówi nasz informator z produkcji programu. 

Czy Justyna rzeczywiście mogła liczyć na specjalne względy i producenci zapewniali jej luksusowy catering? O to spytaliśmy samą Justynę! Zdradziła nam, że rzeczywiście produkcja wynajęła jej apartament na czas jej udziału w show. Co jeszcze?

Catering był standardowy dla wszystkich uczestników show, a dodatkowo sama często sobie gotowałam, gdy miałam na to czas między treningami - powiedziała nam Justyna Żyła. 

Justyna Żyła zarobiła 40 tysięcy złotych w "TZG"

Tomasz Barański i Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami
East News
 

Justyna odpadła z programu w piątym odcinku show.

Justyna Żyła i Tomasz Barański w tańcu z gwiazdami jako harry potter
East News

Zobacz także: Barański o Żyle: "To był najgorszy debiut w historii Tańca z Gwiazdami". Co tak naprawdę o niej sądzi?

Więcej na temat Justyna Żyła