Justyna Żyła i Tomasz Barański przebrani w tańcu z gwiazdami
East News
Newsy

Ile Justyna Żyła naprawdę zarobiła na "Tańcu z gwiazdami"? Mamy nowe informacje!

Ile Justyna Żyła naprawdę zarobiła na "Tańcu z gwiazdami"? Mamy nowe informacje!

Justyna Żyła zarobiła fortunę za udział w "Tańcu z Gwiazdami"? W miniony piątek, 29 marca była żona Piotra Żyły zakończyła swoją przygodę w tanecznym show Polsatu. Justyna już od pierwszego odcinka była mocno krytykowana przez jury, ale dzięki sympatii widzów udało się jej dojść aż do piątej odsłony programu. Niestety, Justyna Żyła nie ma już szansy na nagrodę główną, ale jak donoszą media, za udział w pięciu odcinkach "Tańca z Gwiazdami" i tak zarobiła całkiem sporą sumę pieniędzy! Ile udało się jej wynegocjować za jeden odcinek? 

Suknie ślub żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Justyna Żyła zarobiła fortunę?

Według doniesień portalu pomponik.pl Justyna Żyła początkowo nie wiedziała, ile może żądać za jeden odcinek "Tańca z Gwiazdami", dlatego na pierwszym spotkaniu zgodziła się na propozycję przedstawicieli stacji. Okazuje się, że po jakimś czasie doszło do kolejnego spotkania, na którym jej reprezentantka wynegocjowała o wiele lepsze warunki finansowe. 

Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering- zdradza informator portalu. 

AKTUALIZACJA

Portal wyliczył, że Justyna za udział w show w sumie otrzymała 62,5 tys. złotych! Ile prawdy jest w tych doniesieniach? Jak udało nam się dowiedzieć, Justyna zarobiła mniej niż to wynika z doniesień medialnych.

Justyna na samym początku wynegocjowała 8 tysięcy złotych i taką kwotę otrzymywała do końca udziału w show. W sumie zarobiła 40 tysięcy złotych, bo wystąpiła w 5 odcinkach - mówi nasz informator z produkcji programu. 

Czy Justyna rzeczywiście mogła liczyć na specjalne względy i producenci zapewniali jej luksusowy catering? O to spytaliśmy samą Justynę! Zdradziła nam, że rzeczywiście produkcja wynajęła jej apartament na czas jej udziału w show. Co jeszcze?

Catering był standardowy dla wszystkich uczestników show, a dodatkowo sama często sobie gotowałam, gdy miałam na to czas między treningami - powiedziała nam Justyna Żyła. 

Justyna Żyła zarobiła 40 tysięcy złotych w "TZG"

Tomasz Barański i Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami
East News
 

Justyna odpadła z programu w piątym odcinku show.

Justyna Żyła i Tomasz Barański w tańcu z gwiazdami jako harry potter
East News

Zobacz także: Barański o Żyle: "To był najgorszy debiut w historii Tańca z Gwiazdami". Co tak naprawdę o niej sądzi?

Justyna Żyła i Tomasz Barański w Tańcu z gwiazdami
East News
Newsy
Tomasz Barański zdradził, jaka prywatnie jest Justyna Żyła i dlaczego zgodziła się na udział w "Tańcu z gwiazdami"!
Tomasz Barański zdradził, jaka prywatnie jest Justyna Żyła i dlaczego zgodziła się na udział w "Tańcu z gwiazdami"!

Dzięki występom w „Tańcu z gwiazdami” z Justyną Żyłą o  Tomaszu Barańskim  znów jest głośno! Nam tancerz opowiada nie tylko o kulisach show, lecz także o swoich solowych projektach i o tym, co myśli o przyklejonej mu przez media łatce kobieciarza .  Jego występy z Justyną Żyłą w „Tańcu z gwiazdami” budzą najwięcej kontrowersji w całej historii programu. Nam Tomasz Barański (38) opowiada, jak wygląda jego życie, kiedy gasną światła w telewizyjnym studiu i opadają emocje… Wywiad został przeprowadzony z tancerzem jeszcze zanim odpadł z programu z Justyną Żyłą.  Rok temu, w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”, doszedłeś wraz z Katarzyną Dziurską do finału show. I mam wrażenie, że nawet to nie kosztowało cię tyle nerwów, ile dzisiejsze występy u boku Justyny Żyły…  Justyna rzeczywiście wzbudza skrajne emocje. Część ludzi potępia ją za to, że wciągnęła wszystkich w swoje prywatne życie, ale jest też sporo osób, które bardzo ją dopingują. Zwłaszcza kobiety, które znalazły się w podobnej sytuacji. Ja sam doskonale rozumiem Justynę. Wywołała sensację, bo chciała trochę ponarzekać na swojego „starego”, i zupełnie nie przewidziała, jaką to będzie miało siłę i jakie pociągnie konsekwencje. Dalsza część wywiadu poniżej!

Justyna Żyła, Tomasz Barański w Tańcu z Gwiazdami
EastNews
TV-Show
Dlaczego Justyna Żyła źle tańczyła? "Było mi trudno ze względu na dotykanie"
Dlaczego Justyna Żyła źle tańczyła? "Było mi trudno ze względu na dotykanie"

Za nami już cztery odcinki " Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami " i Justyna Żyła tańczy dalej! Była żona skoczka w ostatnim odcinku zatańczyła rumbę. I została nawet pochwalona przez Iwona Pavlović. Ja staję od razu, jeśli mogę. Ponieważ pierwszy raz kochanie idę Ci pogratulować, bo Twój taniec był pierwszy raz do oglądania. Pierwszy raz mam wrażenie, że wiem, gdzie jesteś!- mówiła Iwona Pavlović.  Niemniej jednak pierwsze dwa odcinki tanecznego show nie były proste dla uczestniczki. A jak się okazuje wszystko z powodu dotyku... Koniecznie posłuchajcie, dlaczego Justyna Żyła miała problem z tańcem! Czy Tomasz Barański jest złym nauczycielem? Przecież już raz wygrał Kryształową Kulę!  Zobacz także:  Justyna Żyła zdradziła dlaczego zatańczyła lepiej. To zasługa... jej męża Piotra! Jak to?  

Joanna Mazur i jej zarobki
Newsy
Ile Joanna Mazur zarobiła w "Tańcu z Gwiazdami"? To rekord!
Ile Joanna Mazur zarobiła w "Tańcu z Gwiazdami"? To rekord!

Emocje związane z finałem dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie opadły! Zaledwie kilka dni temu okazało się, że taneczne show Polsatu wygrała Joanna Mazur. Niewidoma biegaczka i Jan Kliment wygrali z Tomaszem "Gimperem" Działowym i Natalią Głębocką. Zwycięzcy otrzymali Kryształową Kulę oraz 100 tysięcy dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerza. Okazuje się jednak, że dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami" Joanna Mazur zarobiła znacznie więcej!  Joanna Mazur zarobiła fortunę w "Tańcu z Gwiazdami"? Joanna Mazur, według doniesień "Super Expressu", dzięki udziałowi w tanecznym programie Polsatu zarobiła ponoć milion złotych! Jak to możliwe? Dziennik informuje, że niewidoma biegaczka za każdy odcinek mogła liczyć na ok. 3 tysiące złotych. Do tego trzeba dodać pieniądze zebrane w internetowych zbiórkach- po emisji odcinka w którym Joanna Mazur zdradziła, że od kilku lat mieszka w małym pokoiku bez toalety, internauci rozpoczęli zbiórki pieniędzy na nowe mieszkanie dla multimedalistki Mistrzostw Świata i Europy. W zaledwie kilka dni udało się wówczas zebrać ok. 300 tysięcy złotych. Szybko okazało się również, że jeden z deweloperów zafundował Joannie nowe mieszkanie w Krakowie , warte nawet pół miliona. Jak donosi "Super Express" w sumie jest to ok. 1 mln złotych.  Zarobki gwiazd w "Tańcu z Gwiazdami" O zarobkach gwiazd w "Tańcu z Gwiazdami" krążą legendy! W tej edycji najwięcej za odcinek miała inkasować Agnieszka Radwańska - około 20 tys. złotych. Całość przeznaczyła jednak na cele charytatywne! Ogromną gażę otrzymał również Popek w poprzednim sezonie - aż 15 tys. Rekordzistką jest jednak ponoć... Katarzyna Figura! Za udział w siódmej edycji show, emitowanego jeszcze...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner