Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram
Ocieplenie stosunków między małżonkami?
1/5
Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram

Justyna Żyła i Piotr Żyła od kilku tygodni są na językach wszystkich. A to za sprawą plotek o romansie skoczka i wpisów jego żony na Instagramie. Zaczęło się od tego, że jeden z tabloidów napisał o rozstaniu skoczka z żoną, a dodatkowo podał, że Piotr Żyła ma nową miłość. Wtedy Justyna Żyła dodała kilka wpisów, w których ogłosiła, że mąż zostawił ją.

 

- Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (...) Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka, który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą, jak się staram i robię wszytko, żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację, napisała na Instagramie Justyna Żyła. 

 

Z kolei Piotr Żyła w swoim oświadczeniu napisał, że dzieci są dla niego najważniejsze i prosił o uszanowanie ich prywatności. Choć sytuacja między małżonkami jest napięta, córka Piotra Żyły nadal całym sercem kibicuje swojemu tacie. Dziś jej zdjęcie sprzed telewizora pokazała Justyna Żyła. Znajdziecie je na kolejnym slajdzie!

ZOBACZ: Justyna Żyła sprowokowana przez internautów! "Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą"! O co chodzi?

2/5
Córka Piotra Żyły kibicuje tacie
Instagram

Dziś w Planicy odbył się konkurs drużynowy Pucharu Świata. Polska zajęła dopiero czwarte miejsce, a sam Piotr Żyła nie zaliczył zbyt dobrych skoków i oddał dwa najkrótsze skoki w naszej ekipie - na 211 i 207 metrów. Jednak przed telewizorem i tak dzielnie kibicowała mu córka, Karolina. Justyna Żyła pokazała na Instagramie, jak Karolina trzymała kciuki za tatę. 

3/5
Córka Piotra Żyły kibicuje tacie
Instagram

Karolina nawet zapisała sobie, ile skoczył jej tata :) Czy fakt, że Justyna Żyła pokazuje, że sama kibicuje mężowi, może świadczyć o tym, że małżonkowie najgorsze mają za sobą i doszli do porozumienia? Zobaczcie, co Piotr Żyła w ostatnim wywiadzie zdradził na temat swojego życia prywatnego. 

4/5
Adam Małysz i Piotr Żyła
East News

Piotr Żyła w "Super Expressie" podsumował swój sezon i wyznał, że problemy rodzinne nie wpłynęły na jego kondycję. Nie chciał jednak mówić o rozstaniu z żoną. 

Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą - powiedział „Super Expressowi”.

5/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Myślicie, że małżonkowie jeszcze wrócą do siebie?

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła