Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle, w których startował Piotr Żyła Justyna Żyła Justyna Żyła i Piotr Żyła Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta" Justyna Żyła
Justyna Żyła
Mówi też o nowym związku...
1/5
Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle, w których startował Piotr Żyła
East News

 

Pod koniec listopada Justyna i Piotr Żyłowie, po wielu miesiącach batalii w końcu rozwiedli się. Decyzją sądu jeden z najlepszych polskich skoczków (obecnie w ścisłej czołówce klasyfikacji generalnej pucharu świata) pozostawił byłej żonie wspólny dom w Wiśle.  Para podzieliła się także opieką nad dwójką dzieci. Tuż przed świętami Justyna Żyła, która w ostatnie Boże Narodzenie dowiedziała się o zdradzie męża, zdecydowała, że teraz nie będzie płakać przy wigilijnym stole. 31-latka podjęła ważną decyzję w sprawie Piotra... O co dokładnie chodzi?

Zobacz też: Justyna Żyła w swoim programie godzi skłócone pary i znajomych. Zaprosi Rusin i Rozenek?

2/5
Justyna Żyła

 

Była żona Piotra Żyły w rozmowie z Super Expressem potwierdziła rozwód, o którym od kilku tygodni spekulowano. Wyznała też, że nie ma już żalu do skoczka. Ale czy on ma wciąż do niej? 

Każdemu należy wybaczać. Tak samo można jego zapytać, czy mi wybaczył, że wylałam się przed całym światem. Ja mu wszystko wybaczyłam, a czy on wybaczył mi? – powiedziała Justyna.

3/5
Justyna Żyła i Piotr Żyła
East News

 

31-latka powiedziała również, że choć to Piotr ją zdradził, to wina zawsze leży po dwóch stronach. 

To też nie jest tak, że on jest najgorszy, a ja jestem święta. Zawsze wina leży po dwóch stronach, ale przyszedł taki okres, że przelała się czara goryczy i stało się tak, jak się stało. To nie było planowane, ale widocznie tak miało być – dodała.

4/5
Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"
ONS

 

Para doczekała się dwójki dzieci: 11-letniego Kuby i 6-letniej Karoliny. Rodzice podzielili się opieką nad dziećmi, jednak Justyna nie wie, czy święta spędzą wspólnie. W rozmowie z dziennikiem Żyła wyznała, że skoczek "zabiera dzieciaki i mają się gdzieś wybrać".

Justyna ma zamiar spędzić święta z rodziną, ale czy koło niej pojawi się nowy partner?

5/5
Justyna Żyła

 

Zapytana o nową miłość, Justyna Żyła powiedziała, że na razie o niej nie myśli, bo skupia się na nowej pracy. 31-latka od grudnia w stacji Active Family prowadzi program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Czy to jednak przeszkadza w nawiązywaniu nowych znajomości?

– Nie, nie jestem gotowa na nowy związek. Mam dzieciaki, dużo pracy, więc na razie nawet nie myślę o tym. Nie patrzę teraz na mężczyzn pod tym kątem – mówiła Super Expressowi. 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła